kardiolog piła

lekarz Maciej Osiecki

Kardiolog   (+1 więcej)

Ogińskiego 11 lok. 1
Piła

Bardzo miły lekarz. Godny polecenia. Wysłucha z cierpliwością, zbada dokladnie i opowie o chorobie. Spokojnie rozmawia także z dziećmi.

lekarz Robert Waśkowiak

Gabinet Lekarski
Piła ul. Wojska Polskiego 20
Piła

Dr Robert Waskowiak to wspaniały diagnosta, podchodzi do pacjenta kompleksowo, wizyta u niego trwa min 30 min,nie ważne czy prywatnie, czy w przychodni, zawsze są do niego tłumy, każdego przyjmie,nawet jeśli ktoś nie jest zapisany, a ma poważne problemy ze zdrowiem, szuka rozwiązań, łączy fakty, objawy, dolegliwości, bardzo trafnie stawia diagnozy, kompleksowo bada i co ważne naprawdę walczy o pacjenta, niesamowicie profesjonalna osoba, posiada ogromną wiedzę,a przy tym normalny, nie nadęty.

Opinia dodana przez: cronos cronos2002

lekarz Zygmunt Malinowski

ars medikal sp.zo.o.
wojska polskiego 43
Piła

Byłem na pełnych badaniach i zdecydowanie polecam.Bardzo profesionalnie podchodzi do chorego.

Krzysztof Karpiński

Piła

Super lekarz.Uratował życie mężowi.Prawie 2 miesiące walczył o życie,a następnie zdrowie.Jestem mile zaskoczona lekarzami i opieką na oddz.kardiologicznym w Pile.

lekarz Dorota Rogacka

Kardiolog   (+1 więcej)

None
Anyżowa 23
Poznań

Średnia ocen: 1/5

Nie polecam! Biega po oddziale i wykrzykuje jaka jest zajęta i na nic nie ma czasu. Może to droga pani brak umiejętności organizacji pracy. Pani nie jest tu za karę !!! Czy pacjent, który umiera ma się bardzo przejmować tym, że pani Rogacka biega po oddziale i wykrzykuje, że nie będzie z nikim rozmawiać bo jeszcze nie zjadła śniadania?!

Opinia dodana przez: Janusz