Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Kardiolog Siemianowice Śląskie

dr n. med. Barbara Pankiewicz

41-100 Siemianowice Śląskie

Pani Doktor chciałam bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas, za podejście. Zostałam przyjęta w stanie krytycznym na oddział w Świętochłowicach i dzięki Pani wiedzy i zaangażowaniu dziś czekam na przyjęcie na Ochojcu, który udało się Pani przyspieszyć o 5 miesięcy! Jestem wdzięczna ze wszystko co Pani dla mnie zrobiła! - pozdrawiam Halina
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Mirosław Matlas

Siemianowice Śląskie

Konkretny, empatyczny człowiek z wielkim sercem i pasją do tego, co robi. Pan Doktor zmienił mi leczenie i czuję się o wiele lepiej niż po lekach przepisanych przez poprzedniego kardiologa.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Marcinkiewicz

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "Bytków" Szeja-Zabawa, Morawiec,Knap-Ulbrich Spółka Lekarska
Niepodległości 29
41-106 Siemianowice Śląskie

Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista i ogromna cierpliwość. Lekarz konkretny i bardzo miły. Wizyta przebiega bez pośpiechu, lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w zrozumiały dla pacjenta sposób odpowiada na zadane pytania. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Krzysztof Białas

41-100 Siemianowice Śląskie

Lekarz godny zaufania . Już dawno nie miałam doczyniena z tak kompetentnym lekarzem . Przede wszystkim zapytał o leki jakie zażywam i wykonał bardzo ważne badanie. Nie zbywa pacjęta i nie przepisuje zbędnych leków.

dr n. med. Zbigniew Flak

NZOZ Prywatne Centrum Medyczne
św. Barbary 23
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry lekarz i zawodowiec. Uprzejmy i kompetentny:)

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Krzysztof Kincel

41-100 Siemianowice Śląskie

Pan doktor Kincel straszy niepotrzebnie pacjenta i bezmyślnie zleca inwazyjne badania, jak koronarografia. Po echo serca, powiedział, że jest zaskoczony tak dobrym wynikiem. Absolutnie nie polecam. Tak mnie nastraszył, że gdzie indziej powtórzyłem wszystkie badania - wszystko OK.
Opinia dodana przez: Orawaj

dr n. med. Irena Wiernek