Kardiolog, Śląskie, Grzanka Zabrze

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: kardiolog śląskie grzanka zabrze
Wyświetlamy wyniki dla: ŚLĄSKIE Kardiolog
lekarz Kazimierz Radwan

dr n. med.Kazimierz Radwan

59 opinii

Internista, Kardiolog

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan, Mroźna 3, Katowice 2 inne

Najwyższa ocena!! Odpowiednie podejście do pacjenta a przede wszystkim ogromna wiedza i doswiadczenie sprawiają, że czujemy się bezpiecznie leczac się u Pana Doktora☺

Justyna

lekarzWeronika Beszter

23 opinie

Kardiolog, Pediatra

Mickiewicza 23, Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią ...

Agnieszka

dr n. med.Wojciech Bluszcz

23 opinie

szpital rejonowy, Zamkowa 4, Zabrze 2 inne

super lekarz , znający się na rzeczy. Teściowa ma 75 lat wyszła zadowolona z gabinetu gdzie przeprowadzono kompleksowe badania i podjęto dalsze leczenie.

dr n. med.Marek Kondys

21 opinii

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca w Dabrowie Górniczej, al. Zwycięstwa 4/8, Sosnowiec

Najlepszy, bez dwoch zdan, wysmienity fachowca. Stworzony do tego, by pomagac ludziom. Wiedza na temat kardiologi i powiazanych z tym 'chorob' jest niebagatelna

dr n. med.Witold Streb

14 opinii

ŚCChS, ul.Szpitalna 2, Zabrze 1 inna

Lekarz z powołania, emanuje spokojem popartym kompetencjami. Każdy kto trafi pod jego "skrzydła" powinien dziękować losowi.

Andrzej

drRafał Wojnar

ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA, Szpitalna 2, Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi ...

dr n. med.Andrzej Ochała

Unimed Zabrska 14/3, al. Korfantego 5, Katowice

Najlepszy lekarz na świecie. Niesamowicie dobry specjalista, do tego wspaniały człowiek. To lekarz z powołania.

lekarzIwona Meca

21 opinii

Gabinet prywatny, Kasprzaka 2, Rydułtowy 1 inna

Każdego dnia będę dziękować Bogu,że spotkałam panią doktor.Lekarz z powołania,człowiek nieprzeciętny!

Agnieszka

lekarzMaciej Pruski

12 opinii

Konckiego 1, Katowice 1 inna

Jestem bardzo zadowolona Z wizyty polecam w 100 procentach bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem kulturalny swietnie wszystko wytłumaczył Juz go polecilam znajomej

Małgorzata

dr n. med.Piotr Chodór

Internista, Kardiolog, EKG

Gajowa 44, Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, który dokładnie bada pacjenta i robi z nim wywiad. Rzeczowy i kompetentny, skupia się na najważniejszych sprawach i opiekuje się pacjentem ...

Katarzyna
Zobacz również