Lekarze Kardiolog Szczecin

lekarz Krystyna Jędrzejczak

Kardiolog, Internista

al. Bohaterów Warszawy 107 lok. 6
70-371 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejma,słuchająca pacjenta.

lekarz Lucyna Jankowska

Kardiolog, Internista

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Bardzo dobry kardiolog,dzięki P.doktor żyje m.seweryniak

dr n. med. Krystyna Oskaldowicz

Joselewicza 10
70-751 Szczecin

Super pani doktor , bardzo uprzejma , miła , wszystko dokładnie wytłumaczy, troszczy się o pacjenta . Gdy idzie się do p. Oskaldowicz ma się wrażenie jakby się ją znało wiele lat . Szczerze polecam!!! stała pacjentka:)

dr n. med. Ewelina Kuligowska

Internista, Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo kompetentny kardiolog.........................................................................................................

lekarz Piotr Leśniewicz

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

wspaniały lekarz, zaangażowany, życzliwy, kompetentny, uprzejmy i bardzo dba o pacjenta. polecam . ewa
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Małgorzata Paprota

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Lekarz o niezwykłych umiejętnościach kontaktu z pacjentem . Mila ,uprzejma ,troskliwa przed jak i po zabiegu specjalistycznym. Być pacjentem Pani doktor to gwarancja powrotu do zdrowia. Oby więcej takich specjalistów w słubżie zdrowia. Wdzięczny pacjent : Kazimierz Gołyś 71-113 Szczecin ul. Santocka 14A/6
Opinia dodana przez: Kazimierz

dr n. med. Danuta Drechsler

Prywatna Praktyka Lekarska
Wieniawskiego
71-130 Szczecin

Miła, wytłumaczy wszystkie aspekty dolegliwości, kompletne badania na miejscu.

lekarz Beata Skobel

PRYWATNY OŚRODEK MEDYCZNY POLAMED
Zaciszna 4a
71-433 Szczecin

Super doktorka. Dziękuję za fachową i szybką pomoc, a właściwie ratunek. Teraz dochodzę szybko do zdrowia.
Opinia dodana przez: slawomir

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Paweł N

lekarz Zofia Biernaczyk

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Odmówiła przyjęcia ze względu na limity pacjentce którą miała wiele lat pod opieką a u której wystąpił incydent kardiologiczny (świeży blok w zapisie ekg). Odesłała bez żadnych skrupułów mimo że na skierowaniu było pilne Lekarz bez empatii.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Barbara Bogacka

wojewodzka poradnia kardiologiczna
Szczecin

uratowała życie mężowi skierowała na natychmiastową koronagrafię, wyczuła z wyników badań i wywiadu zagrożenie, przy koronagrafii okazało sie ze zwężenie tetnicy jest 95%, wstawiono stent grubości 3mm. Dziękujemy za dobre rozpoznanie i podjęcie działań w celu uratowania przed zawałem, życzymy dalszych sukcesów. Z wyrazami szacunku pacjent z żoną

lekarz Stanisław Rać

Arkońska
Szczecin

Do tej Pani, która nie poleca Pana Doktora Racia i która bardzo żle się o Nim wyraża: PO SKRÓCIE "DR" NIE NALEŻY STAWIAĆ KROPKI!

dr n. med. Tomasz Rozpara

Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Wspaniały i skuteczny lekarz. W szpitalu na kardiologi-Szczecin, Arkońska kilka miesięcy temu pan doktor Tomasz Rozpara wstawiał mi stymulator i przeprowadzał ablację serca. Czuję się dobrze. Bardzo, bardzo dziękuję panu doktorowi i życzę więcej takich sukcesów. Maria ze Stargardu.
Opinia dodana przez: Maria
Najlepszy z Najlepszych. Profesjonalista w każdym calu , polecam wszystkim którzy szukają dobrego kardiologa.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dagmara Sagasz-Tysiewicz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Bardzo dobra, kompetentna i konkretna Pani Doktor. Badania EKG, Echo serca, Holter EKG i inne badania. Bardzo szybka i trafna diagnoza migotanie przedsionków. Szybka reakcja lekami, potem szpiral kardiowersja, ablacja i jestem umiarowiony. Dziekuje serdecznie Pani Doktor pomoc i nowa jakość życia umiarowionym sercem
Opinia dodana przez: Waldemar Heksel

lekarz Antoni Nowicki

Prawobrzeże-Medyk
Szczecin k. Napierskiego 6c
Szczecin

Bardzo kompetentny - bada dokładnie,Przy pierwszej wizycie- zrobił dokladnie badanie USG - moim zdaniem postawił dobrą diagnozę, leki zapisane pomogły mi. Ustąpił ból, Zalecenia są przekazywane po dokładnej rozmowie ze mną . i

lekarz Bożena Lasota

Kardiolog

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KARDIOLOGIA" - Bożena Lasota
Batalionów Chłopskich 86
70-764 Szczecin

Pani Dr Lasota jest lekarzem o nadzwyczajnych kwalifikacjach i ogromnej wiedzy medycznej Bardzo profesjonalna, cierpliwa oraz pełna empatii . Osoby które mają zaszczyt być pacjentami na pewno to potwierdzą. Pani Dr wielokrotnie stawia prawidłową diagnozę i przeprowadza pełne leczenie. Często trafnie diagnozuje pacjentów którzy mają problemy z uzyskaniem poprawnej diagnozy u innych lek. specjalistów. Oczywiście polecam wszystkim pacjentom. Dzięki Pani dr uwolniłem się od wielu problemów zdrowotnych. Zdrowia i miłych ...
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Krzysztof Mokrzycki

Gabinet Prywatny
Reduty Ordona 85b/1
71-180 Szczecin

Po jednej wizycie w gabinecie pan doktor pomógł mi niesłychanie mianowicie uratował mi życie ! Także chyba nic dodać nic ująć. Poza tym tak jak pisali pozostali: kompetentny, wytłumaczył i starał się jak najbardziej pomóc. Na oddziale również nie pozostawił mnie samego polecam...
Opinia dodana przez: Rafał S

lekarz Leszek Podzierski

Sabały 28
71-141 Szczecin

Polecam pana doktora na choroby dróg oddechowych i stany zapalne. Poświęca dużo czasu na pacjenta i dobiera kilka leków homeopatycznych
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Wiesława Wieczorek

Kardiolog, Pediatra

ulica Fioletowa 71/1
70-789 Szczecin

Polecam z całego serca Panią doktor,wiedza rzetelność i kompetencje na wysokim poziomie. Konkretna specjalistka w swojej dziedzinie. Polecam każdemu kto potrzebuje specjalisty z wiedza a nie pitupitu..Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna