Filtruj terminy

EKG, Internista

Gabinet Grażyna Mach
Karmelicka 29
34-100 Wadowice

Bardzo miła Pani Doktor, cierpliwa i dokładna. Wzbudza zaufanie. Podejmuje kompleksowe leczenie. Przyjmuje zgodnie z umówionym wcześniej terminem, co dla mnie osoby niecierpliwej jest bardzo ważne ( nie lubię długo czekać przed wizytą u lekarza). Polecam każdemu. Janina Z

dr n. med. Ireneusz Stopa

Kardiolog

Centrum Medyczne Trimed
Lwowska 43
34-100 Wadowice

Dobrze że mamy możliwość skorzystania z tej klasy specjalisty w naszym mieście. Nie spotkałem jeszcze lekarza ( a żyję 78 lat) , który w czasie jednej prywatnej wizyty poświęcał by tyle czasu pacjentowi i wykonywał tyle badań diagnostycznych popartych przekazanymi wydrukowanymi wynikami i zaleceniami dotyczącymi leczenia i dawkowania leków.Mam nadzieję , że będziemy mogli jeszcze długo korzystać z jego na najwyższym poziomie usług.
Opinia dodana przez: Wieslaw

lekarz Tadeusz Czopek

os. Kopernika 1 lok. 51
34-100 Wadowice

Moja rodzina jest bardzo wdzięczna Panu doktorowi za opiekę lekarską. Jest w porządku, empatyczny, fachowy i po prostu ludzki.
Opinia dodana przez: Marek
Pani doktor Anna Wątor-Brzezińska przyjmuje w przychodni przy ul Batorego 3 w Krakowie. Pierwszy raz spotkałem (musze to napisać) tak niedouczoną lekarkę. Swoje lata pani doktor już ma więc powinna już nieco wiedzy złapać. Ale od początku: leczyłem sie u niej na nadcisnienie. Leczyłem to za duzo powiedziane - byłem na kilku wizytach. Oczywisciei jak zwykle jest spóźniona - przyjmuje od godz 11 do 16 a zazwyczaj jest dopiero o ...
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Ireneusz Stopa