Kardiolog, Wielkopolskie, Klimas Lubon

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: kardiolog wielkopolskie klimas lubon
Wyświetlamy wyniki dla: WIELKOPOLSKIE Kardiolog

dr n. med.Joanna Dudziak-Kośmider

0 opinii

Kardiolog

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne, ul. Bolesława Krzywoustego 114, Poznań

lek. med.Magdalena Łanocha

0 opinii

lekarzMaciej Osiecki

26 opinii

Kardiolog, Pediatra

Ogińskiego 11 lok. 1, Piła

Bardzo miły lekarz. Godny polecenia. Wysłucha z cierpliwością, zbada dokladnie i opowie o chorobie. Spokojnie rozmawia także z dziećmi.

lekarzSebastian Słomka

szpital im. Barlickiego, Kopcińskiego, Łódź 2 inne

Jestem bardzo zadowolony że trafiłem na człowieka z powołaniem .

lekarzAgnieszka Kielek

Kardiolog, Pediatra

Szpitalna, Konin

Najlepszy lekarz dla dzieci nigdy nie odmówiła pomocy. Mam trójkę dzieci w tym bliźniaków i zawsze mogę liczyć na pomoc Pani doktor

lekarzWiesław Supiński

30 Stycznia 15/1, Gorzów Wielkopolski

fachowiec godny polecenia fachowo i dokładne badanie, kompleksowe podejście do pacjenta leczę się już 20 lat i jestem bardzo zadowolony

Marek

dr n. med.Krzysztof Błaszyk

Internista, Kardiolog

Gajowa 3, Poznań

Dokładnie wszystko wyjaśni. Wnikliwy, analizuje wszystkie wyniki i komentuje. Ogólnie bardzo wysoki poziom.

lekarzBartłomiej Mroziński

11 opinii

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

Jarochowskiego 28, Poznań

i na wizycie publicznej i na prywatnej jest super, synek bardzo lubi wizyty u doktora pomimo ze ma dopiero dwa latka, takie podejscie do ...

dr hab. n. med.Waldemar Elikowski

18 opinii

Internista, Kardiolog

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o., ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161, Poznań 1 inna

Pan Doktor Waldemar Elikowski to wspaniały lekarz. Uratował mojemu ojcu życie gdy właściwie nie było już nadziei. Walczy o życie pacjenta do samego końca, ...

Natalia S.

lekarzAnna Jarocka

9 opinii

Medison, Piłsudskiego 47, Gorzów Wielkopolski 1 inna

Pani doktor Anna Jarocka nie dość, że bardzo dobry lekarz to przede wszystkim cudowny człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest opiekuńcza i ...

Helena
Zobacz również