Lekarze Kardiolog Wrocław

lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, dokładnie tłumaczy wszystko w trakcie badań. Jest lekarzem z powołania, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i analizuje wyniki badań z różnych dziedzin by mieć cały obraz choroby. Ponadto słucha uważnie i uspokaja. Bardzo polecam wszystkim zarówno na konsultację jak i dalsze leczenie.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Kardiolog dziecięcy
                                       lekarz Elżbieta Kukawczyńska

lekarz Elżbieta Kukawczyńska

Kardiolog dziecięcy

Echo-Med
Wrocław Przybyszewskiego 17
51-151 Wrocław

Anioł nie lekarz! Uratowała życie naszej córeczki ponad 4 lata temu. Oby więcej takich lekarzy z powołania leczyło w Polsce.

dr Marta Obremska

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Z ogromną przyjemnością polecam Panią Doktor, profesjonalizm na pierwszym miejscu. Bardzo dobry fachowiec

Przemysław Nowicki

Gabinet lekarski
53-034 Wrocław

Polecam. Rzeczowe podejście do pacjenta, jasno wszystko wyjaśnione zrozumiałym językiem w milej atmosferze. A najważniejszd że lepiej się czuję :)

Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Wspaniała lekarka i człowiek. Ma dar pomagania. Mnie postawiła na nogi. Dużo zdrowia Pani Doktor! Polecam wszystkim szukającym dobrego specjalisty. Muszę również dodać, że Pani dr pracuje w niezwykle przyjaznej dla pacjenta przychodni MEDIX, otoczyli mnie tam troskliwą opieką- wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: ania

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski
53-333 Wrocław

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Artur Fuglewicz

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).
Opinia dodana przez: Krzysztof

Ewa Lichtor-Sarzyńska

Kardiolog dziecięcy

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.
Opinia dodana przez: Gosia

dr hab. n. med. Dariusz Jagielski

T&T Medical
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

przeprowadził na moim sercu ablację w sierpniu 2013 roku z powodu trzepotanie przedsionków jest ok teraz czekam na kio ablację z powodu migotania przedsionków wspaniały lekarz polecam
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Daria Cisło

Familijna 32
51-361 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miła i profesjonalna Pani kardiolog. Fachowa pomoc lekarska. Przepisane leki na nadciśnienie niedrogie. Polecam!

dr hab. n. med. Adrian Doroszko

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Sprawnie dokładnie i merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście pani dr Zierkiewicz do pacjenta.Polecam,z pewnością wrócę na wizytę kontrolną !!!

dr n. med. Jerzy Śpikowski

ks. Bończyka 5
Wrocław

Wladyslaw ,Olesnica,12.12.2014 Mialem to szczescie,17-lat temu trafilem pod opieke lekarska pana doktora.Pomimo powaznych schorzen,przez caly ten okres skutecznie mnie leczyl.Mam do niego pelne zaufanie,kompetentny i konktretny.Do kazdego przypadku podchodzi wszechstronnie wykraczajac poza kardiologie.Wizyty prowadzi w posob fachowy i zawsze moge liczyc na wyczerpujace wyjasnienia i trafny dobor lekow.Duza role w poczuciu bezpieczenstwa odgrywa fakt, ze jest mozliwosc kontaktu telefonicznego.Dzieki fachowej opiece mimo podeszlego wieku ciesze sie dobrym zdrowiem.Zdecydowanie polecam pana ...
Opinia dodana przez: Wladyslaw
Lekarz o którym piszę jest wspaniałym człowiekiem , profesjonalista a przy tym z ogromną wiedzą kardiologiczną . Uratował mojego tatę wiele razy i dzięki niemu mój synek może cieszyć się ukochanym dziadkiem . Służy pomocą w każdej chwili . Panie doktorze Dziękuję za wspaniałą opiekę przez tyle lat . Córka pacjenta Zdzisława S

lekarz Mariusz Sakowski

Gajowicka 170/1
53-150 Wrocław

Lekarz kompetentny,uprzejmy,godny polecenia.Obsługa bardzo miła.W gabinecie czyściutko,bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Lucyna Lenartowska

Piastowska 37/4
50-361 Wrocław

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają. Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje. Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.
Opinia dodana przez: RadekS

dr n. med. Jacek Gajek

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Mijają lata ,żyję tylko zawdzięczam to moje źycie Panu Profesorowi.Kompetetny,serdeczny,po prostu bardzo dobry lekarz.❤️🌞

lekarz Marcin Drozd

Przychodnia na Tęczowej
Tęczowa 2,4
53-602 Wrocław

Pan dr Marcin Drozd zaskoczył mnie swoją otwartością i niezwykłą uprzejmością. Bardzo dobrze przeprowadził wywiad i postawił trafną diagnozę. Wszystko wytłumaczył ze szczegółami, poświęcając mi wiele czasu. Rewelacyjny kontakt z pacjentem, ogromna wiedza i serdeczne podejście do pacjenta - polecam z czystym sumieniem. Zofia Piątek
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Alicja Kostecka-Pokryszko

ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Bardzo dobra, miła, opiekuńcza, dobrze tłumaczy i udziela rad

dr n. med. Elwira Metner

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Doskonała specjalistka, fantastyczny człowiek. Trafna diagnostyka, 100% skuteczność leczenia.