kardiolog zabrze

dr Rafał Wojnar

ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA
Szpitalna 2

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

dr hab. n. med. Tomasz Kukulski

śląskie Centrum Chorób Serca
Marii Sklodowskiej -Curie 9

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry i kompetenty lekarz tylko szkoda ,ze w SCCS przyjmuje tylko w środy od 11 do 16. Polecam go wszystkim

Opinia dodana przez: rafał

lekarz Joanna Grzyb

None
Nad Kanałem 34C/9

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.

Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Leszek Goliszek

Średnia ocen: 5/5

Nie tak dawno moja mama była pacjentką P. Doktora w Klinice w Zabrzu i mimo iż leczyła się w wielu poradniach i szpitalach to nigdy nie spotkałyśmy tak uprzejmego i oddanego pacjentom lekarza . Poleciłabym Go każdemu choremu z problemami kardiologicznymi

prof. dr hab. n. med. Lech Poloński

Średnia ocen: 5/5

Naprawdę polecam, solidny, kompetentny, miły, przede wszystkim posiada sporą wiedzę.

lekarz Krzysztof Szczurek-Katański

None
Św. Floriana 16/1

Średnia ocen: 5/5

Pan dr Szczurek wykonał u mnie zabieg koronarografii i plastykę tętnic wieńcowych. A właściwie dwa zabiegi, bo musiał przeprowadzić je w dwóch etapach. To, co wydało mi się najistotniejsze, to fakt, że przy wyborze strategii zabiegu, poza oczywiście jego skutecznością, wybiera procedury, które są - z punktu widzenia pacjenta - najmniej dla niego dolegliwe, a nie najwygodniejsze dla operatora. Zabieg prowadzi spokojnie, bez nerwowości - nawet, gdy w jego trakcie pojawiają się jakieś przeszkody. Wpływa kojąco na pacjenta. Tłumaczy mu kolejne wykonywane przez siebie czynności. Ma się wrażenie, iż oto w tym krytycznym momencie swojego życia :-) znaleźliśmy się w najwłaściwszych rękach. Profesjonalizm!!! To jest mój komentarz.

Opinia dodana przez: Jurek

dr n. med. Wojciech Bluszcz

szpital rejonowy
Zamkowa 4
Biskupice, Zabrze

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Opinia dodana przez: Kobieta 32

dr Jacek Sikora

Sląskie Centrum Chorób Serca
ul. Marii Curie - Skłodowskiej 9
Zabrze

Bardzo dobry lekarz kardiolog , empatia, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, leczy całego człowieka , a nie pojedyńczy organ

Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Witold Streb

ŚCChS
ul.Szpitalna 2
Zabrze

Lekarz z powołania, emanuje spokojem popartym kompetencjami. Każdy kto trafi pod jego "skrzydła" powinien dziękować losowi.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

gen. Sowińskiego 50
Katowice

Wspaniały lekarz,o dobrym sercu.Doktor pełen spokoju i ciepła.
W podziękowaniu za opiekę nad moją Mamą.

Wspaniały lekarz,o dobrym sercu.Doktor pełen spokoju i ciepła.
W podziękowaniu za opiekę nad moją Mamą.

Opinia dodana przez: Justyna