Kardiolog, Zabrze

dr n. med.Wojciech Bluszcz

23 opinie

szpital rejonowy, Zamkowa 4, Zabrze 2 inne

super lekarz , znający się na rzeczy. Teściowa ma 75 lat wyszła zadowolona z gabinetu gdzie przeprowadzono kompleksowe badania i podjęto dalsze leczenie.

dr n. med.Witold Streb

14 opinii

ŚCChS, ul.Szpitalna 2, Zabrze 1 inna

Lekarz z powołania, emanuje spokojem popartym kompetencjami. Każdy kto trafi pod jego "skrzydła" powinien dziękować losowi.

Andrzej

drRafał Wojnar

13 opinii

ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA, Szpitalna 2, Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi ...

dr n. med.Krzysztof Dyrbuś

10 opinii

Internista, Kardiolog

Śląskie Centrum Chorób Serca Poradnia Kardiologiczna, Szpitalna 2, Zabrze 3 inne

Była u kardiologa po raz pierwszy i dziękuję opatrzności, że skierowała mnie właśnie do Tego lekarza. Polecam z całego serca tego lekarza. Sama wizyta ...

Pacjętka

drJacek Sikora

6 opinii

Sląskie Centrum Chorób Serca, ul. Marii Curie - Skłodowskiej 9, Zabrze 4 inne

Rewelacyjny lekarz. Uratował życie mojego męża, od niedawna również jestem jego pacjentką. Polecam każdemu, kto musi iść do kardiologa.

Basia

dr n. med.Grzegorz Honisz

6 opinii

Zabrze

WSPANIAŁY LUDZKI LEKARZ GODNY POLECENIA

drJacek Piegza

5 opinii

Śląskie Centrum Chorób Serca, Szpitalna, Zabrze

Bardzo dobry kardiolog i człowiek.Nie ważne,że 10 pacjentów przyjąć może,każdemu nastepnemu też pomoże.

dr n. med.Jacek Kowalczyk

5 opinii

Internista, Kardiolog

Klinika Kardiologii, Wrodzonych Wad Serca i Elektroterapii, Śląskie Centrum Chorób Serca, Szpitalna 2, Zabrze 1 inna

wspaniały lekarz. Od dawna lecze się u niego w Zabrzu i nie mam żadnych zastrzeżeń!

person placeholder

prof. dr hab. n. med.Lech Poloński

4 opinie

Zabrze

Wspaniały lekarz , kompetentny, uprzejmy,pełny profesjonalizm.Jestem jego pacjentką od 10 lat.Mój tata leczył się u prof. przez 16 lat które to lata zawdzięczamy właśnie ...

dr hab. n. med.Tomasz Kukulski

2 opinie

śląskie Centrum Chorób Serca, Marii Sklodowskiej -Curie 9, Zabrze

Bardzo dobry i kompetenty lekarz tylko szkoda ,ze w SCCS przyjmuje tylko w środy od 11 do 16. Polecam go wszystkim

rafał
Umów wizytę online.