Filtruj terminy

dr n. med. Grzegorz Honisz

Poradnia Kardiologiczna
41-800 Zabrze, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10C
Zabrze

Polecam tego lekarza, jestem zadowolona z lecznia

dr n. med. Wojciech Bluszcz

PRAKTYKA LEKARSKA
Budowlana 28
41-813 Zabrze

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł

dr Rafał Wojnar

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

dr hab. n. med. Tomasz Kukulski

41-800 Zabrze

Bardzo dobry i kompetenty lekarz tylko szkoda ,ze w SCCS przyjmuje tylko w środy od 11 do 16. Polecam go wszystkim
Opinia dodana przez: rafał
Bardzo polecam lekarza. Zaopiekował się moim tatusiem profesjonalnie.Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i podejmuje leczenie Dziękuje
Opinia dodana przez: Joanna Malinowska

lekarz Joanna Grzyb

ulica Nad Kanałem 34c/1
41-800 Zabrze

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Krzysztof Szczurek-Katański

Św. Floriana 16/1
41-800 Zabrze

Pan dr Szczurek wykonał u mnie zabieg koronarografii i plastykę tętnic wieńcowych. A właściwie dwa zabiegi, bo musiał przeprowadzić je w dwóch etapach. To, co wydało mi się najistotniejsze, to fakt, że przy wyborze strategii zabiegu, poza oczywiście jego skutecznością, wybiera procedury, które są - z punktu widzenia pacjenta - najmniej dla niego dolegliwe, a nie najwygodniejsze dla operatora. Zabieg prowadzi spokojnie, bez nerwowości - nawet, gdy w jego trakcie ...
Opinia dodana przez: Jurek
Naprawdę polecam, solidny, kompetentny, miły, przede wszystkim posiada sporą wiedzę.

dr n. med. Witold Streb

41-800 Zabrze

Lekarz z powołania, emanuje spokojem popartym kompetencjami. Każdy kto trafi pod jego "skrzydła" powinien dziękować losowi.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Kardiolog
                                       dr n. med. Jacek Sikora

dr n. med. Jacek Sikora

41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista a zarazem sympatyczny człowiek pełen empatii. Rzadko trafia się na takiego lekarza. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna lecz mogę szczerze go polecić.

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

41-800 Zabrze

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia

dr n. med. Jacek Kowalczyk

41-800 Zabrze

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.

dr Jacek Piegza

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Polecam dobry normalny człowiek ! Cierpliwy dla pacjentów wysłucha i wytłumaczy .......................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Wojciech
Wspaniały i ciepły człowiek, świetny specjalista o wielkim sercu, ogromna wiedza medyczna. Godność polecenia w skali od 0 do 5 zdecydowanie 10!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Ilona Skoczylas

41-800 Zabrze

Pani doktor zajmowała się moją mamą Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza,o takiej wrażliwości ,empatii a jednocześnie tak profesjonalnego Bardzo dziękuję Pani Doktor Ps Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisać się pod swoją opinią to lepiej niech jej nie dodaje ,zwłaszcza tak bardzo krzywdzącej
Opinia dodana przez: Marek Żmudka

dr hab. n. med. Ewa Nowalany-Kozielska

NZOZ SILESIA
ulica Wolności 124
41-800 Zabrze

Pani profesor, jest wybitnym kardiologiem, możliwość leczenia się u pani profesor, sprawia, że jako pacjent czuję się bezpiecznie.Konkretne badania, dobry dobór leków. Polecam każdemu kto potrzebuje konsultacji kardiologicznej.
Opinia dodana przez: Jacek Michalski

dr n. med. Elżbieta Adamowicz-Czoch

Buchenwaldczyków 33 lok. 2
41-800 Zabrze

bardzo kompetentny lekarz .W rozmowie z pacjentem interesuje się wszystkimi problemami zdrowotnymi.Tłumaczy istotę choroby oraz sposób leczenia.Podczas badania zauważyła u mnie problem onkologiczny ,iuż jestem po leczeniu.Na każdej wizycie pacjent dostaję konsultacje do innych specjalistów u których się leczy w tym do lekarza rodzinnego,

lekarz Jan Frycz

Katedra i Oddział Kliniczny Kardiochirurgii i Transplantologii ŚUM
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Moja mama od ponad 20-tu lat leczy się na nadciśnienie tętnicze. W ciągu tego czasu doszły jeszcze 2 inne schorzenia, m.in. insulinooporność, a w tej chwili cukrzyca typu II, co wszystko w sumie spowodowało nieskuteczność leczenia nadciśnienia i kolejno przerost lewej komory serca. Mimo regularnego zażywania leków na wszystkie choroby i regularnych wizyt u specjalistów mamie leki nadciśnieniowe nie przynosiły żadnych efektów, a ataki wysokiego ciśnienia były coraz częstsze. Zdawało ...

lekarz Monika Rykaczewska-Czerwińska

MED SILESIA
Nowodworska 41
41-807 Zabrze

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Doceniam jej profesjonalne podejście do pacjenta. Jest osobą bardzo miłą i kulturalną , ma przyjacielskie podejście. Zawsze czuję się zaopiekowana . Wizyty są punktualnie i trwają tyle ile trzeba, a nie tzw."5minut". Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Bugumila

dr n. med. Teresa Zielińska

ulica Budowlana 105/3
41-808 Zabrze

Zgadzam się z wieloma opiniami ,byłam u pani doktor chyba ze 3 razy ,ktoś du dobrze piszę cytat :Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, traktuje pacjentów obcesowo. Wydaje się, jakby pracowała za karę. Cynicznie się uśmiecha i lekceważąco podchodzi spraw pacjentów2!!,podpisuję się pod tym dwoma rękoma ,w życiu tam nie pójdę ,nie dosyć że straciłam na prywatną wizytę ,to z ironicznym słodkim uśmiechem byłam upokorzona ,dostałam w gabinecie leki po których ...