katowice

Gabinet Okulistyczny
Słoneczna 4
Koszutka, Katowice

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczna pani Doktor. Operowała mnie 4 lata temu. Potrafiła uspokoić przed operacją , świetnie wykonała zabieg, wykazywała zainteresowanie w okresie pooperacyjnym. Ma świetne podejście do ludzi, kulturę osobistą na najwyższym poziomie i takie miłe ludzkie podejście do pacjenta. Jest takim dobrym aniołem-przynajmniej dla mnie. Bardzo żałuję że odeszła z Kliniki na Ceglanej . Każdemu kto szuka dobrego okulisty i dobrego człowieka z czystym sumieniem polecam Doktor Danielę Ferdę.

Opinia dodana przez: Barbara

prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4

Średnia ocen: 5/5

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super

Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Marcin Rubajczyk

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65

Średnia ocen: 5/5

Całym sercem polecam, znakomity lekarz, drobiazgowo bada pacjentów i szczerze się nimi zajmuje. Moja teściowa trafiła do niego i przypadkiem odkrył w niedługim czasie bardzo poważne schorzenia. Agata.G.

dr Wojciech Rydzewski

Ortopeda

NZOZ Szpital w Pszczynie
Pszczyna,ul.Antesa 6

Średnia ocen: 5/5

Moim zdaniem to dobry lekarz,dokładnie tłumaczy,szybka postawiona diagnoza.Jest bardzo miły i sympatyczny i jest godny polecenia dlatego też polecam

Opinia dodana przez: nowa pacjentka

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 5
ul. Ceglana 35

Średnia ocen: 5/5

Znakomity lekarz i człowiek. Dobry diagnosta, etyczna, kompetentna. Jeden z najlepszych lekarzy specjalistów jakich znam. Godna polecenia

Opinia dodana przez: Barbara

mgr Sonia Celary

Dietetyk

None
ulica 1 Maja 46

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alicja Mol

FreshMed
ul. Zofii Kossak- Szczuckiej 41

Średnia ocen: 5/5

Dawno nie spotkałam się z osobą, która z takim zaangażowaniem i autentyczną radością wykonuje swoją pracę, która do łatwych i przyjemnych raczej nie należy. Widać prawdziwe powołanie. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Tatiana Mol

FRESHmed Stomatologia i Medycyna Estetyczna Katowice
Zofii Kossak-Szczuckiej 41

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobre podejście do pacjentów, ale przede wszystkim profesjonalizm. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Moim zdaniem wszystko OK

Opinia dodana przez: Romek

lekarz Marcin Pająk

Ortopeda

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz - bardzo ludzki i traktujący pacjenta jak człowieka, a nie kolejny numerek na liście. Zrozumiale tłumaczy co się dzieje i jak postępować. Polecam.

Opinia dodana przez: pączek bez rączek

dr n. med. Jan Borzymowski

Kardiochirurg

euromedic
kościuszki 92

Leczył moją mamę szybka diagnoza
i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.

Leczył moją mamę szybka diagnoza

Opinia dodana przez: marian