kęty

lek. dent. Karolina Glanowska

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
ul.Żwirki i Wigury 2b

Średnia ocen: 5/5

Panią doktor poleciła mi koleżanka. Nigdy nie sądziłam,że u dentysty może być tak przyjemnie i komfortowo :-)
Teraz z przyjemnością ...

Teraz z przyjemnością przyjdę na kolejną wizytę. Delikatnie, precyzyjnie i bez bólu. Polecam Panią doktor!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Żaneta Hatala

Tadeusz Kościuszko 66a

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam! Kompetencja 100 procentowa, jestem w ostatnim tygodniu ciaży, nieoczekiwane zapalenie i potężny ból zęba. Zostałam przyjęta w weekend, szybko i bezbolśnie wyleczona, znieczulenie dobrane zostało tak, by nie spowodować skurczy, a jednocześnie, bym nie czuła bólu podczas leczenia. Jeździłam do najlepszej kliniki w Bielsku, tam leczyłam u specjalisty, niemniej jednak nie można porównać kompetencji do Pani Żanety! POLECAM

Opinia dodana przez: Magdaena

lek. dent. Katarzyna Siwek

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
ulica Żwirki i Wigury 2 B

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra, sympatyczna, uprzejma, wesoła, profesjonalna, delikatna, baardzo dokładna. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Władysław Matusiak

Otolaryngolog

None
ulica Jagiellońska 7B

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, człowiek, z którym można swobodnie porozmawiać o problemie pacjenta, cierpliwy, super mi wszystko wytłumaczył, komunikatywny, rzeczowy, konkretny, z poczuciem humoru, bez żadnej buty, co bardzo doceniam u lekarzy. Z chęcią wybieram się na kolejna wizytę. Pragnę nadmienić, że nie była to prywatna wizyta, tylko na NFZ. Polecam Pana Doktora!

Opinia dodana przez: Ewelina

Gabriel Gałuszka

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miły i serdeczny człowiek i świetny specjalista.Bardzo długo szukaliśmy kogoś kto pomoże naszemu synowi i gdy trafiliśmy do Pana Doktora to nasze życie nabrało nowych barw.Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Elżbieta Sztandera

None
Sienkiewicza 2

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra obsługa gabinetu, jak na leczenie refundowane przez nfz. Godna polecenia stomatolog, fachowe podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Gość

lek. dent. Danuta Sobel

Indywidualna praktyka lekarska
Świętokrzyska 21

Średnia ocen: 5/5

Jak najbardziej godna polecenia dentystka, wie co robi, informuje co będzie robić (dla mnie ważne - jestem panikarą), bezboleśnie i zawsze z uśmiechem na twarzy.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marzena Maria Czader

Internista   (+1 więcej)

MEDICUS

To nie jest tylko lekarz,ale "dobry duch" każdego pacjenta. Ja osobiście
zawdzięczam życie Pani doktor jestem po operacji (pomostowanie tętnic

To nie jest tylko lekarz,ale "dobry duch" każdego pacjenta. Ja osobiście
zawdzięczam życie Pani doktor jestem po operacji (pomostowanie tętnic
wieńcowych) którą miałam zorganizowaną w tydzień a Pani doktor osobiście
się tym zajęła.

Opinia dodana przez: cranberry

dr n. med. Adam Rożej

Neurolog

Przychodnia Neurologiczna w Szpitalu Kolejowym
ul Zywiecka 19
Bielsko-Biała

Lekarz który widzi pacjenta na korytarzu nie mogącego dojść do swojej sali bierze go pod pachy i zaprowadza. Nie spotkałam nigdy kogoś tak empatycznego. Mimo że nie był lekarzem prowadzącym, doradził kilka sposobów leczenia i kazał walczyć nawet z samym NFZ, dał wiele wskazówek. Sam od siebie. Bez proszenia. Dał wizytówkę i kazał dzwonić w razie pytań lub potrzeby pomocy.

Opinia dodana przez: m