Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

kleczewska

- 28 lekarzy

Sortuj

dr n. med. Magdalena Turowska

Dietetyk   (+1 więcej)

liczba opinii: 15
+1 więcej

Fundacja SYNAPSIS
Ondraszka 3
Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5

rekomenduję szczerze, to bardzo dobry lekarz, mądry, dokładny i uczciwy; rozmowa z panią doktor wiele wyjaśniła mi , pomogła w ...

rekomenduję szczerze, to bardzo dobry lekarz, mądry, dokładny i uczciwy; rozmowa z panią doktor wiele wyjaśniła mi , pomogła w odpowiednim żywieniu mojego małego alergika, z czym od dawna nie mogłam sobie poradzić ; dzięki mądrym radom pani doktor zaszczepiłam moje dziecko szczepionkami na pneumokoki i meningokoki i mój synek wreszcie przestał chorować; teraz rośnie zdrowo, jego dieta jest bogata, a jego skóra jest prześliczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Renata Kleczewska

Okulista

liczba opinii: 5


Królowej Jadwigi 9
Nysa

Średnia ocen: 4,5/5

Kompetentna i miła. Przy zakupie soczewek pani doktór poświęciła mi dostatecznie dużo czasy bym się nauczyła je zakładac. Z cala ...

Kompetentna i miła. Przy zakupie soczewek pani doktór poświęciła mi dostatecznie dużo czasy bym się nauczyła je zakładac. Z cala pewnoscia mogę polecic. Świetny fachowiec jak na nyskie warunki.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

dr Jolanta Zuchowicz-Jabłońska

Pediatra

liczba opinii: 4

Kleczewska

Warszawa

Średnia ocen: 4/5

Od 15 lat leczy moje dzieci. Nigdy nie pomyliła się w diagnozie. Dostrzega inne problemy dot. np. rozwoju dziecka, a ...

Od 15 lat leczy moje dzieci. Nigdy nie pomyliła się w diagnozie. Dostrzega inne problemy dot. np. rozwoju dziecka, a nie skupia się jedynie na leczeniu infekcji. Nie nalezy do lekarzy, którzy każdą przypadłość leczą antybiotykiem. Wiele razy moje dzieci leczone były bez antybiotyku. Bardzo polecam tego lekarza!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Renata Murawiecka

Okulista

liczba opinii: 5


Kleczewska 25
Konin

Średnia ocen: 4,0/5

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Byłem miło zaskoczony Polecam

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Byłem miło zaskoczony Polecam

Opinia dodana przez: Anonim

dr Dagmara Kleczewska

Ortodonta   (+1 więcej)

liczba opinii: 10

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
Zielona Góra

Średnia ocen: 3,4/5

Stomatolog z klasą. Zawsze zaangażowana w to co robi. Dbająca o pełen komfort pacjenta. Rzadko dziś spotykana cierpliwość, delikatność i ...

Stomatolog z klasą. Zawsze zaangażowana w to co robi. Dbająca o pełen komfort pacjenta. Rzadko dziś spotykana cierpliwość, delikatność i przede wszystkim profesjonalizm to tylko nieliczne z jej zalet. Zresztą najlepiej przekonać się o tym na własnych zębach :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Wojciech Kocoń

Ginekolog położnik

liczba opinii: 17

MEDEA
Kleczewska 41
Warszawa

Średnia ocen: 3,2/5

Dr Kocoń jest bardzo specyficznym lekarzem, prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona, poleciła mi go znajoma, trochę dziwny ale ...

Dr Kocoń jest bardzo specyficznym lekarzem, prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona, poleciła mi go znajoma, trochę dziwny ale dobry w swoim fachu, zna się na rzeczy, dobry fachowiec, jeżeli chodzi o usg. ogólnie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Andrzej Tomecki

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

liczba opinii: 11

SPZZLO Warszawa-żoliborz
Kleczewska 56
Warszawa

Średnia ocen: 2,8/5

Lekarz bardzo miły i uprzejmy. Poświęca pacjentkom tyle czasu ile trzeba, sama siedziałam w gabinecie 50minut i nie było żadnego ...

Lekarz bardzo miły i uprzejmy. Poświęca pacjentkom tyle czasu ile trzeba, sama siedziałam w gabinecie 50minut i nie było żadnego problemu. Wszystko tłumaczy i pomaga pacjentkom najlepiej jak potrafi.Polecam!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Magdalena Murawska - Masiera

Stomatolog

liczba opinii: 1

NZOZ Przychodnia Stomatologiczna
ul. Kleczewska 16
Konin

Średnia ocen: 2,2/5

Tydzień temu odwiedziłam gabinet doktor Murawskiej. Odniosłam wrażenie, że wszystko było w porządku do momentu, gdy powiedziałam, że chcę leczyc ...

Tydzień temu odwiedziłam gabinet doktor Murawskiej. Odniosłam wrażenie, że wszystko było w porządku do momentu, gdy powiedziałam, że chcę leczyc się na Fundusz.
Pani Murawska stwierdziła, że zrobi mi całą prawą stronę tzn. 2 zęby na dole i dwa na górze. Według mnie nie była zbyt wylewna, mało mówiła, najlepiej jakbym w ogóle o nic nie pytała. Gdy powiedziałam, że chcę zrobic tylko dół to stwierdziła, że lepiej "wszystko za jednym zamachem"
Skończyło się tak, że z gabinetu wyszłam w lekkim szoku, zaś w nocy co chwila się budziłam i nie byłam w stanie nawet stwierdzic co mnie boli....teraz minął tydzień od wizyty i dopiero powoli doszłam do siebie. Poza tym Pani doktor zaproponowała mi zrobienie jedynki (koszt 150zł) , która jak się okazała, jest całkowicie zdrowa !!
Jeśli miałabym tam wrócic to na pewno bym tego nie zrobiła. Gdy opowiedziałam o tym innej Pani stomatolog sama była w szoku.
Nie polecam !

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Kinga

Piotr Kubiak

Alergolog   (+1 więcej)

liczba opinii: 17
+1 więcej


Kleczewska 16
Konin

Średnia ocen: 2,1/5

A mnie odpowiada jego konkretne podejscie do sprawy. Nie idę na pogaduszki tylko diagnozę i leczenie. Pani w rejestracji przemila. ...

A mnie odpowiada jego konkretne podejscie do sprawy. Nie idę na pogaduszki tylko diagnozę i leczenie. Pani w rejestracji przemila.

Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Mieczysław Radzicki

liczba opinii: 2
+1 więcej

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Prądzyńskiego 11
Wołomin

Średnia ocen: 1,1/5

To nie lekarz, to cham i gbur. Nie interesuje go pacjent, bez badań ma z góry ustaloną diagnozę. Szasta tabletkami ...

To nie lekarz, to cham i gbur. Nie interesuje go pacjent, bez badań ma z góry ustaloną diagnozę. Szasta tabletkami jak cukierkami.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Tomasz

Copyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat