Lekarze Kolbuszowa

lekarz Maciej Karpiak

36-100 Kolbuszowa

Pan doktor jest bardzo dobry w swoim fachu, stawia trafne diagnozy, tłumaczy - po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krystyna Szula

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Przychodnia P/Gruźlicza i Chorób Płuc
Tyszkiewiczów 5
36-100 Kolbuszowa

Z ręką na sercu polecam doktor Krystynę Szulę. Kompetencja , empatia , pomoc na najwyższym poziomie. Rzadko spotkać psychiatrę dziecięcą z tak wspaniałym podejściem do dziecka i tak zaangażowaną w każdy przypadek. Polecam!
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Grzegorz Rybak

11 Listopada 15/7
36-100 Kolbuszowa

Bardzo dobry lekarz z duża wiedzą doświadczeniem i empatią. Trafnie mnie zdiagnozował skierował do szpitala.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. med. Maciej Turek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

NZOZ Medimo Marcin Plis
Nowe Miasto 51
36-100 Kolbuszowa

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam
Opinia dodana przez: Emil Pruchnik

lekarz Jacek Dziewic

36-100 Kolbuszowa

Bardzo miły i uprzejmy pan ,wytłumaczył dokładnie co mi jest,zrobił badania ,których wcześniej nie miałam robionych u innego ginekologa. Dzięki panu Jackowi wiem na czym stoję ,polecam.
Opinia dodana przez: Urszula
Przyszedłem niedawno z bardzo poważnym problemem do tego "lekarza",odkleiła mi się sietkówka.Taka przypadłość wymaga jak najszybszej operacji żaby nie stracić wzroku.Na moje prośby pod drzwiami o zbadanie oka zresztą z informacją że odkleiła mi się siatkówka odpowiedział że chętnie przyjmie mnie za 5 miesięcy. Jednym słowem nie udzielił mi pomocy. Na szczęscie są inni lekarze .Jesze tego dnia trafiłem do szpitala na oddział okulistyczny a następnego dnia wykonano mi operacje ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Adam Dudek

Endokrynolog dziecięcy

36-100 Kolbuszowa

lekarz bardzo miły i sympatyczny, godny polecenia, szybko zareagował na leczenie choroby mojej córki.Polecam bardzo :)

lek. dent. Wojciech Barć

Madent
Łańcut
Kolbuszowa

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, uprzejmy , miły i na dodatek ceny bardzo przystępne.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Anna Wilk

11 Listopada 13/6
36-100 Kolbuszowa

Ciężko dostać się do dr Anny wilk z ostrym bólem zęba to jest katastrofa usunięcie ósemki gdzie zmogam się już 2 dzień gdzie gorączkę wybija mi 38.6

lekarz Stanisław Herman

Anestezjolog

Partyzantów 5 C/7
36-100 Kolbuszowa

Dziękuje panu doktorowi za leczenie i opiekę .Bardzo polecam innym ponieważ uważam że doktor jest dobrym i wspaniałym lekarzem nie tylko w leczeniu ale także w podejściu do pacjenta .Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Wojciech Opaliński

lekarz Witold Karpiak

36-100 Kolbuszowa

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam ,a znam go już ponad 20 lat rzetelny profesjonalny i zawsze moglam na niego liczyć. Poród córki później spore problemy ginekologiczne wspierał dobrym słowem bardzo mi pomógł i za to mu jestem bardzo wdzieczna

lek. dent. Jerzy Szadkowski

Kolejowa 6a
36-100 Kolbuszowa

Tak mi poprawił most ze musiałem go usunąć. Zero pojęcia o protetyce. Na dodatek rzeczywiście chamski.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ewa Zioło-Dziopak

36-100 Kolbuszowa

Fatalne podejście do pacjentek, szczególnie tych młodych. Młode dziewczyny są szczególnie wrażliwe jeżeli chodzi o sprawy ginekologiczne, a pani doktor zachowuje się tak, jak by wizyta w jej gabinecie była zbrodnią którą się popełnia przychodząc do niej. Lekarz nie ma prawa insynuować pacjentce, że jej wizyta jest bezpodstawna. Kompletny brak wyczucia, jeżeli chodzi o badanie. A co do badań USG, to jest to nie do pomyślenia, żeby lekarz w XXI ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Czerwińska

Dermatolog

36-100 Kolbuszowa

Nie wiem jak taka osoba może pracować w służbie zdrowia i mieć kontakt z ludźmi. Pani Czerwińskiej brak jakiejkolwiek empatii; popatrzyła na mnie momentalnie zza biurka i powiedziała, że mam trądzik. To absolutnie wszystko. Na moją wyraźną prośbę o zdiagnozowanie jaki to trądzik (jestem dorosła), możliwą przyczynę, możliwe zaburzenia hormonalne, sposoby leczenia i skierowanie na dodatkowe badania krwi, podnosiła na mnie głos i dosłownie oskarżyła o wymuszenie na niej badań. ...
Opinia dodana przez: n/a

lekarz Mariola Lewandowska

36-100 Kolbuszowa

Źle postawiła diagnozę, ignoruje wszelkie uwagi.

lekarz Agnieszka Kubik

NZOZ Medimo Marcin Plis
Nowe Miasto 51
36-100 Kolbuszowa

Porażka! Nie spojrzała na mnie na wizycie, nawet do wypisywania skierowań się nie nadaje. Z wielką łaską udzielała jakichkolwiek odpowiedzi. Jak to w ogóle możliwe, że tacy ludzie są zatrudniani? Zero wiedzy i kompetencji, że nie wspomnę o uprzejmości.
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Leszek Kwiecień

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Obrońców Pokoju 74 A
36-100 Kolbuszowa

Nie potrafi przyznać się do błędu. Uszkodzi nerw a potem wmawia ze to choroba śluzówki. Na dodatek nie wydaje paragonów.
Opinia dodana przez: Greg

lekarz Henryk Murjas

Psychiatra

Centrum Zdrowia Psychomed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. ks. Ludwika Ruczki 1
36-100 Kolbuszowa

NIE POLECAM WARIAT ZERO PODEJŚCIA DO CHOREGO NA KAŻDEJ WIZYCIE INNE PODEJŚCIE ZMIENNY NASTRÓJ BLEDNE OCZY AZ STRACH Z NIM ROZMAWIAĆ... NIE SLUCHA CO CHORY DO NIEGO MÓWI. ..ON WIE LEPIEJ ... KRZYCZY TWIERDZI ZE OSOBA JEST CIEZKO CHORA I WYMAGA SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO CO JEST TOTALNĄ BZDURĄ PONIEWAZ OSOBA MA ZDIAGNOZOWANA NERWICE LEKOWA W SZPITALU NA SZOPENA W RZESZOWIE WYPISANA DO DOMU Z ODDZIALU NEUROLOGII Z ZALECENIEM DALSZEGO LECZENIA W ...
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Izabela Halat-Wójcicka