konstancin-jeziorna

Przychodnia Lekarska SIMED s.c. A. Konic-Karpiewska, K. Karpiewski
ul. Jeziorna 11
Chrzypsko Wielkie

Średnia ocen: 5/5

To nie tylko lekarz, to najlepsze oblicze uprzejmości, zrozumienia, kompetencji. I jeszcze potrafi być uśmiechnięta:)

lekarz Stanisława Sekścińska-Wyjatek

None
Jeziorna 13 A
Gniezno

Średnia ocen: 5/5

Pani Stanisława Sekścińska-Wyjatek reprezentuje godnie zawód lekarza. Jest ona w istocie wyjątkiem wśród kolegów po fachu.

Udzieliła ...

Udzieliła mi profesjonalnej wizyty w przychodni w Gnieźnie przy ul. Jeziornej 13a na nfz, w ramach pomocy doraźnej. Zostałam

przyjęta błyskawicznie, z opuchniętą lewą stopą. Pani doktor od razu zdiagnozowała przyczynę mojej dolegliwości t.j. modzele i

wypisała skierowanie do chirurga. Cierpliwie mnie wysłuchała i przekazała do gabinetu zabiegowego, gdzie otrzymałam pomoc w

postaci bandarzy i gazy na obolałe stopy.
Droga Pani Stanisławo, i stwierdzam to z całym przekonaniem i dumą jako pacjentka oraz Obywatelka Rzeczpospolitej Polskiej, że

słynna sentencja hipokratesa: "salus aegroti suprema lex" jest przez Panią realizowana. Tak trzymać Pani Doktor.

Wszystkich pacjentów zainteresowanych fachową i ludzką opieką lekarską odsyłam do Pani Stanisławy Sekścińskiej-Wyjątek.
Pozdrawiam. Jowita.

*salus aegroti suprema lex (język łaciński)
znaczenia:
sentencja łacińska
(1.1) zdrowie chorego najwyższym prawem
/źródło:Wolny, Wielojęzyczny Wikisłownik

Opinia dodana przez: Apolonia

Bożena Panfilewicz

Internista

Uzdrowisko Konstancin - Zdrój Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej - Szpital Rehabilitacji Kardiologicznej

None

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor Bożena Panfilewicz to cudowna osoba o olbrzymiej wiedzy medycznej. Nie znam drugiego takiego lekarza, który potrafi i chce pomóc niemalże na każdą dolegliwość. To dzięki Niej żyję i cieszę się życiem. Nigdy nie odmawia pomocy. Kulturalna, prawa i szlachetna. Lekarz z powołania, o ogromnym Sercu. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy. Wdzięczna pacjentka
Bogumiła Szymańska - Krzemińska

Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Krystyna Mach

Pediatra   (+1 więcej)

NZOZ NR 1
Łąkowa 7
Kartuzy

Średnia ocen: 5/5

Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna, skromna Pani doktor, świetne podejście do maluchów, zero pośpiechu, na wszystko ma czas, sama robi testy skórne. Polecam!

lek. dent. Karolina Myszk

Dentium
ul. Jeziorna 6D/1
Kartuzy

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor Karoliny Myszk. Zaskoczyło mnie przede wszystkim zupełnie bezbolesne leczenie,świetna obsługa i miła atmosfera w Klinice Dentium.Można powiedzieć iż zapomniałem , że jestem u dentysty. Widać, że placówka jest nowoczesna, a lekarze proponują najwyższej jakości leczenie, Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Karol Kobiela

lekarz Jolanta Zakrzewska

Neurolog   (+1 więcej)

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1
Piła

Pani dr Zakrzewska jest osoba o wysokich kwalifikacjach zawodowych, ktore laczy empatia i umiejetnoscia poswiecenia pacjentowi swojej uwagi.
W trakcie ...

W trakcie wizyty nie waha sie pokazywac na wlasnym przykladzie ukladu cwiczen rehabilitacyjnych. Ma zradka wsrod lekarzy umiejetnosc wysluchania pacjenta. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasow, kiedy bylem pacjentem Pani Doktor

Opinia dodana przez: marek

Tomasz Dojcz

ul. Jeziorna 6
Przemęt

Spokojny i kompetentny. Z powodzeniem podjął się leczenia kanałowego którego inni nie chcieli zrobić.

Marta Gronkiewicz

Alergolog   (+2 więcej)

Grunwaldzka 25
Pruszcz Gdański

W życiu, niestety, spotkałem wielu lekarzy. Pani Doktor jest jednym, z tych których można zaufać. Leczyłem się przez dobrych kilka lat i na tej podstawie stwierdzam, że jeśli tylko byłaby taka możliwość leczył bym się tylko u Pani Doktor. Dobrze potrafi leczyć w swojej specjalizacji ale i sprawy ogólne związane ze stanem zdrowia także nie sprawiają jej problemu. Przez te kilka lat zawsze była w stanie mi pomóc. A leki które przepisywała były skuteczne i dobrze dobrane. Zawsze można także dopytać o szczegóły a Pani Doktor cierpliwie odpowie.
Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Zbigniew Aleksandrowski

Laryngolog

Jeziorna 16
Kościerzyna

Spokojny, kompetentny, rzeczowy. Zapewnia kontakt przez 24 h. na dobę po przeprowadzonym zabiegu. POLECAM