konstancin-jeziorna

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurolog   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Byłam operowana przez Pana Doktora 4 lata temu - przepuklina w odcinku lędźwiowym. Jestem bardzo wdzięczna za odzyskanie normalnego życia

lekarz Alicja Baranowska

SPZZOZ
ulica Duboisa 68
Ostrów Mazowiecka

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor we wrześniu operowała moją mamę. Mama jest pacjentką onkologiczną, której z racji zaawansowania choroby żaden lekarz z warszawskiego Centrum Onkologii nie chciał nawet dać szansy, skazując na dożywotnie unieruchomienie i cierpienie. Pani doktor - jako jedyna - podjęła się leczenia i dzięki przeprowadzonej przez nią operacji kręgosłupa mama funkcjonuje normalnie. Doktor Baranowska jest ciepłą, rzeczową i bardzo profesjonalną osobą, a oddział, którym kieruje bardzo przyjaznym miejscem - służącym powrotowi do zdrowia. Przy tym, w przeciwieństwie do większości lekarzy, z którymi mieliśmy styczność w chorobie mamy, nie boi się wyzwań i nie stawia przysłowiowego "krzyżyka" - nawet na ciężko chorych ludziach. Cała nasza rodzina jest jej bardzo wdzięczna i z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, nawet w najtrudniejszych przypadkach!

Opinia dodana przez: Daria

lekarz Dariusz Danis

Ortopeda

Centrum Rehabilitacji im.prof. M.Weissa "STOCER" Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Średnia ocen: 5/5

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .

Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry lekarzktory mie operowal we wrzesniu 2012 roku w grodzisku mazowieckim operacja trwala 8 godzin z powodzeniem

lekarz Anna Dubielis

Rehabilitant

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12

Średnia ocen: 5/5

Polecam i jeszcze raz polecam!! Chociaż to filigranowa kobietka to o ogromnym sercu. Badanie wstępne było długie i dokładne. Chodzę na rehabilitację wiele lat. Postanowiłam dostać sie do Stocera na oddział dzienny.
Zostałam grzecznie i ze zrozumieniem wysłuchana. Zrozumienie przejawiało się też u Pani doktor kiedy systematycznie(raz w tygodniu), przychodziłam zmienić zabiegi na inne bo tamte okazywały się za słabe. Nie ukrywam, że byłam trudnym pacjentem bo po latach wiem co mi pomaga a co nie ale nigdy mi nie dawała odczuć że jej przeszkadzam albo że znowu coś wymyśliłam. Nigdy nie zasugerowała mi zabiegów komercyjnych !! Gdyby nie to że tak daleko mieszkam to bym bywała tam tyle razy ile się da.

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Wojciech Haładyna

Neurolog   (+1 więcej)

Sana S.C.
Batorego 31 A

Średnia ocen: 5/5

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.

Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska