konstancin-jeziorna

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurolog   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Byłam operowana przez Pana Doktora 4 lata temu - przepuklina w odcinku lędźwiowym. Jestem bardzo wdzięczna za odzyskanie normalnego życia

lekarz Dariusz Danis

Ortopeda

Centrum Rehabilitacji im.prof. M.Weissa "STOCER" Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Średnia ocen: 5/5

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .

Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Alicja Baranowska

None
Pruszkowska 26B
Raszyn

Średnia ocen: 5/5

Witam wszystkich. Byłem operowany przez Panią dr. Alicję Baranowską i wielki szacunek dla tej osoby!!! Miałem operację na kręgosłup szyjny tzn dyskopatia c5 plus przepuklina która uciskała w worek oponowy i korzeń nerwowy. Wszelkie bóle lewej ręki i drętwienia ustąpiły. Mam włożony implant i czuję się znakomicie;) ukłony dla całego zespołu oddziału V Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancin Jeziorna, jesteście wielcy!!! Dla pielęgniarek podziękowania które traktowały mnie jak w domku. Gorąco polecam.....

Opinia dodana przez: Michał. W

dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry lekarzktory mie operowal we wrzesniu 2012 roku w grodzisku mazowieckim operacja trwala 8 godzin z powodzeniem

lekarz Marek Rybarczyk

Ortopeda

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Sp. z.o.o.
Wierzejewskiego 12

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz i profesjonalista a przede wszystkim człowiek. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym polega moja choroba i jak się pozbyć jej efektów. Wspaniałe podejście do pacjenta, a jego uprzejmość przekracza wszelkie granice. Nie miałem do czynienia z innymi lekarzami z oddziału 5 STOCER, ale myślę że bycie profesjonalistą w tym co się robi, to jest chyba ich wszystkich motto zawodowe. A pan Rybarczyk w tym przewodzi. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Wojciech Haładyna

Neurolog   (+1 więcej)

None
Raginisa 8/3

Średnia ocen: 5/5

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.

Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska