Lekarze Kostrzyn nad Odrą

lekarz Maciej Karaczun

66-470 Kostrzyn nad Odrą

Dr Karaczun nie boi się pytań ze strony pacjentów i bez problemów na nie odpowiada, co dla osób takich jak ja ma spore znacznie. Lubię wiedzieć na czym stoję i znać wszystkie szczegóły, zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie moje i bliskich mi osób. Podczas kilku wizyt mogłem zawsze liczyć na konkrety. Rehabilitacja w jednym ze szczecińskich ośrodków przebiega dzięki pomocy doktora naprawdę sprawnie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Lidia Skinder-Wywiał

Psychiatra

NZOZ Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna Maria Czujko
Jana Pawła II 36 A
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Pani doktor leczy mnie od dwuch lat jest serdeczna i uprzejma,dopiero pani doktor zdiagnozowali moja chrobe jestem chora na chorobe afektywną dwubiegunową i od lat zmagała sie z objawi nie wiedząc co mi jest,bardzo polecam zawsze bardzo pomocna i empatyczna.

lekarz Jerzy Giża

Prywatny Gabinet Lekarski
Fabryczna 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Według mnie rewelacyjny lekarz. Kompetentny, konkretny, a jednocześnie empatyczny i bardzo miły. Dobra atmosfera, przez co stres związany z wizytą ulega zmniejszeniu. Można porozmawiać bez skrępowania. Lekarz na poziomie, wielu lekarzy powinno brać przykład, a służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

lek. dent. Alina Stawarz

Gorzowska 4
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Bardzo wysoko oceniam prace Pani Aliny .Polecam nie tylko jako dobrego specjaliste ale i wspanialego czlowieka.
Opinia dodana przez: Kosmecka Malgorzata

lekarz Bartosz Kruk

66-470 Kostrzyn nad Odrą

Bardzo dobry lekarz. Mialam operowanego haluksa, wszystko dobrze sie goiło. Doktor godny polecenia na 100%.

lekarz Maria Kopertowska-Majchrzak

Przychodnia Rodzinna "REMEDIUM"
Jagiellońska 2
66-470 Kostrzyn nad Odrą

W moim przypadku Pani Doktor to najlepszy specjalista gastrolog jakiego do tej pory spotkałem.W stu procentach profesjonalne leczenie, doskonała komunikacja i uprzejmość.Pozdrawiam serdecznie..
Opinia dodana przez: Jerzy

Waldemar Mazur

Nowy Szpital - Oddział Chirurgii Ogólnej
Narutowicza 6, (I piętro)
66-470 Kostrzyn nad Odrą

To super lekarz , miłe podejście do pacjentów miałam operację jestem zadowolona. I mam nadzieję liczę na to że będzie pracować jak najdłużej w szpitalu.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Maria Uryasz-Wichlińska

Żeglarska 40
66-470 Kostrzyn nad Odrą

NAJLEPSZA PANI DOKTOR PEDIATRA JAKA ZNAM!!! Godna polecenia... Zawsze pomoze. WIELKI SZACUNEK DLA LEKARZA Z POWOLANIA... MOJE DZIECKO PANIA DOKTOR UWIELBIA ZRESZTA JA TEZ! Bardzo POLECAM BARDZO!!!;)
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Bogusław Samosionek

Piastowska 7
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Trafiłam do Pana doktora na konsultację prosto z IP Szpitala w Świebodzinie. Lekarz bardzo delikatny, wszystko tłumaczy i uspakaja. Profesjonalizm i rzeczowe podejście do pacjentki. Zbadał mnie kompleksowo ( USG, badanie dopochwowe, KTG) z powodu braku ruchów płodu w 36 tygodniu. Zadziałał bardzo profesjonalnie i otoczył mnie opieką od początku do końca. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Anna Karoń-Sobiczewska

Neurolog

Przychodnia Specjalistyczna
Wyszyńskiego 23
66-470 Kostrzyn nad Odrą

BARDZO PRZYJEMNA ROZMOWNA DOKŁADNIE WYPYTUJE O OBJAWY CHOROBY PRZEPROWADZA BADANIE ZLECA WYKONANIE WYNIKÓW I PROWADZI LECZENIE WYNIKI LECZENIA DOBRE O CZYM SWIADCZY LICZBA PACJENTÓW
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Bogdan Malicki

Lekarz medycyny ratunkowej

Kostrzyn nad Odrą

moim zdaniem kompetentny, uprzejmy.Udzielał mi pomocy podczas wypadku

mgr Agnieszka Sosnowska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Nowy Szpital w Kostrzynie
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Witam. Pani "Mario12" (12 to iloraz pani inteligencji?) W Kostrzynie w Nowym Szpitalu miałem przyjemność być tylko raz na rehabilitacji stacjonarnej przez 21 dni. Wielokrotnie byłem na oddziale rehabilitacji ambulatoryjnej i z pełną świadomością powiem iż pani opowiada wierutne bzdury które nic wspólnego z prawdą nie mają. Nie wiem jaki pani ma interes by opowiadać tak kłamliwe rzeczy. Kadra tego oddziału wykonuje swą pracę w sposób profesjonalny i rzetelny. Będąc ...
Opinia dodana przez: tauzen
Uratował życie moje i córki, kiedy zanikla praca serca. Konkretny fachowiec- lekarz z powołania. Podczas ciąży niejednokrotnie dzwoniłam ze swoimi obawami o różnych porach dnia -zawsze rozwiał moje wątpliwości, można liczyć na jego pomoc.
Opinia dodana przez: N7

lekarz Ewa Osak

os. Mieszka I 34
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Z pania Ewą nie mam dobrych wspomnień ponieważ rok temu trafiłam do szpiatla ponieważ moje pierwsze dziecko miało się rodzic ale niestety nie chciało się rodzć. Urodziło się dwa tygodnie po terminie. Leżąc w szpitalu Pani doktor nie maila do mnie takie szacunku ponieważ jestem młodą matką.Strasznie mnie męczyła badając miałam kilka krotnie próbę wywołania porodu ale niestety nie okazał się skuteczna. Pani doktor zadecydowała że już tak długo po ...

lekarz Jan Jurałowicz

Przychodnia Rodzinna "REMEDIUM"
Jagiellońska 2
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Wydaje sie mily ale dopuki o nic nie zapytasz to sam nic nie wytlumaczy

lekarz Urszula Piasecka

66-470 Kostrzyn nad Odrą

Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Potraktowała mnie bardzo 9bcesowo: "daje pani okulary jakie pani chce" i "poczyta sobie pani o tej chorobie w internecie ", "po co mam pani tłumaczyć. Czy pani wie co to jest siatkówka I nerw wzrokowy. Za co jest odpowiedzialny nerw wzrokowy. Na prośbę wyjaśnienia dotyczącego choroby odpowiedziała że są zmiany w nerwie wzi zawołała następnego pacjenta na zasadzie Twój czas się skonczył. Nie zrobiła ...

Marek Bancerz

Gastrolog, Pediatra

Gabinet lekarski
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Jest bardzo nieuprzejmy ,gburowaty,nie patrzy się na pacjenta przez cały czas trwania wizyty nic nie poradził, chociaż były wyniki z badania, nawet nie bardzo był zainteresowany, była to oczywiście wizyta na NFZ nie prywatna nigdy więcej takiej traumy siedzi się w gabinecie w kącie na stołeczku z koszem na śmieci koło nóg z daleka od Pana lekarza

Jerzy Rybinski

Kardiolog

Kostrzyn nad Odrą

Po pierwsze to ten lekarz nie jest kardiologiem a internistą a po drugie opinia a osąd to dwie różne sprawy. Skąd Anonim wie że nie zdiagnozował? Więcej szacunku w obie strony niech lekarz zapisuje to jest najlepsze lekarstwo. Znam tego lekarza i uważam że robi wszystko co w jego mocy aby nie zaszkodzić pacjentowi... chyba że pacjent Jemu szkodzi wtedy jest inny skutek np. taki jak wydane tu opinie ;-)
Opinia dodana przez: Się żyje...

Maria Czujko

Kostrzyn nad Odrą

Potrafi zrobić dobrze zęba, ale często robi szybko, w pośpiechu i wychodzi byle jak na "odpiernicz" i trzeba chodzić ponownie i poprawiać, poza tym przyjmuje tylko do 13, nie każdy może pozwolić sobie na wizytę w takich godzinach, już do niej nie chodzę, polecam dr Brzuchacz:)
Opinia dodana przez: ola

lekarz Krzysztof Marzewski

Internista, Onkolog

Drzewicka 1/5
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Mama ze skierowaniem do leczenia w Gorzowie glioblastoma IV po radio i chemioterapii w Poznaniu. Dalsze leczenie miało być w poradni w Gorzowie, bo stąd pochodzimy (temodal przez pół roku). Lekarz odmówił leczenia i kazał wracać do Poznania...nie chciał nawet dyskutować. Jak można w ogóle postępować w taki sposób z pacjentem, a zwłaszcza onkologicznym, ciężko chorym. Brak słów. Konsekwencje zostaną wyciągnięte. Brak empatii i zrozumienia. Skandal.
Opinia dodana przez: Kamila