Lekarze Koszalin

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej
H. Modrzejewskiej 33, 75-721
75-721 Koszalin

Pani doktor bardzo miła i dokładnie tłumaczy przyczyny dolegliwości(wybroczyny w moim przypadku) zaleciła właściwe lekarstwo i po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Pani na recepcji uprzejma i też stara się pomóc w przypadku dłuższego oczekiwania na wizytę.
Opinia dodana przez: Jagoda

dr n. med. Anna Jedlińska

Ortodonta, Stomatolog

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

Bardzo fachowa obsługa, efekt leczenia taki, jakiego chciałem na początku leczenia. Podobało mi się, że doktor poświęciła czas, aby stwierdzić co mi dokładnie dolega i wyleczyła mnie w około rok, co jest dość szybko jak na leczenie ortodontyczne.
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Psycholog
                                       mgr Katarzyna Nagrabecka

mgr Katarzyna Nagrabecka

Psycholog

Pracownia Psychologiczna RELACJA
Partyzantów 17/116
75-452 Koszalin

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Anka
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Koszalin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lekarz Edward Bauer

Otolaryngolog

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Bardzo dobry lekarz godny polecenia, dzieki doktorowi unikłem operacji,wytłumaczy przyczyny choroby bardzo dobry kontakt z pacjentem,mówi o chorobie w dostepnym dla kazdego jezyku jestem bardzo zadowolony i jako jedyny lekarz z którym sie otkałem dostałem aragon z kasy fiskalnej to swiadczy o uczciwosci -dziekuje doktorze
Pani Doktor zawsze ma czas na wysłuchanie, nigdy nie widziałam zniecierpliwienia ani słowem, ani gestem, rzeczowa, profesjonalna, mądra i grzeczna, dla każdego. Często korzystam z pomocy w Poradni Nefrologicznej, czasami w Izbie Przyjęć. Pacjent przede wszystkich, później biurokracja, skierowania na końcu. Zdarzało się, że sama dzwoniła z zapytaniem jak się dziecko czuje - rzadko spotykana troska. Udziela porad przez telefon, nie tylko znajomym, bo mnie nie znała jeszcze, kiedy dzwoniłam ...
Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam
Opinia dodana przez: monika

lekarz Krzysztof Małkowski

Anestezjolog

Róż 8
75-950 Koszalin

Bardzo miły doktor,podejście do pacjenta bardzo dobre pierwszy raz się spotkałam z takim lekarzem . Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Władysław Pitak

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet Terapii Nerwic, Wad i Zaburzeń Mowy- LOGOS
Pieczarek 4
75-900 Koszalin

Pan mgr Władysław Pitak odwiedził nasze jaskinie solne w Kudowie, Polanicy, Dusznikach i Lądku Zdroju . Jest On słynnym logopedą i muzykoterapeutą, który reprezentuje Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy "LOGOS" w Koszalinie. Na poczatku była rozgrzewka. Spacer po okręgu, po podłożu, wyłożonym solą z morza martwego. Można było dotykać i brać w ręce sól. Następnie odbyło sie powitanie uczestników przez terapeutę. Pan Pitak mówil o tym , jak zwalczać własny ...

mgr Arkadiusz Walny

Fizjoterapeuta, Masażysta

Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna
ul. Śniadeckich 4
75-391 Koszalin

Trafiłam do gabinetu Pana Arkadiusza szukając pomocy w trudnym czasie pandemii i chaosie panującym w służbie zdrowia, z polecenia koleżanki. Po przykrych doświadczeniach z rehabilitantami po operacji kręgosłupa, nie korzystałam z tej pomocy od ośmiu lat. Zaufałam Panu Arkadiuszowi i nie zawiodłam się. Trafnie postawiona diagnoza ( różna od postawionej przez lekarza ), dobrze dobrane i nowoczesne metody leczenia, nowoczesny sprzęt , holistyczne podejście do pacjenta ( wizyty w gabinecie, ...
Opinia dodana przez: Beata

Krzysztof Parobczy

Radiolog

Gabinet USG
ul. Zalesie 23
75-676 Koszalin

Super dokładne szczegółowe badania chyba wszystkiego co jest w brzuchu Ok godziny doktor mnie maglował badanie warte swojej ceny Polecam a na zwykłe USG szkoda czasu i zdrowia
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Maria Krokosz

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Doktor Krokosz to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i bardzo dobry diagnosta. Wszystkie rady się sprawdzają, a miałyśmy z naszą małą Agatą sporo przejśc. Zawsze uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie, jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy były w dobrych rękach!

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Opinia dodana przez: D.
Lekarz wnikliwie analizujący przedstawioną dokumentację leczenia, cierpliwy życzliwie nastawiony do pacjenta. Trafiłam do szpitala na badanie, wyszłam po leczeniu nieprawidłowości stwierdzonych w wyniku badania.

lekarz Patrycja Gburzyńska-Czudzinowicz

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

W kręgu swoich "kolegów" po fachu - najwspanialszy pediatra z jakim miałam do czynienia. Po pierwsze stosunek do dziecka: delikatna, obchodząca się z szacunkiem, nie traktuje dziecka jak mięsa, ogromna serdeczność i empatia. To samo w kierunku rodziców - wielka wyrozumiałość dla obaw. Mnóstwo wiedzy i fachowości. Byłam na 2 wizytach. My rodzice jesteśmy zachwyceni. Gabinet super. Dziecko zadowolone, bez stresu, bez płaczu z wielką sympatią do Pani Doktor. Rozpływam ...
Opinia dodana przez: Roksana

lekarz Barhzan Abdulla

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

W kwietniu 23 trafiłam na SOR z silnym bólem brzucha. Na szczęście miał dyżur Pan dr Abdulla Barhzan.Tak profesjonalnej opieki nie miałam jak żyję 71 lat. Przemiły,sympatyczny. Zająl się mną od razu. Zrobiono mi wszystkie badania .Wdrożono szybko antybiotyki . Nie wierzyłam , że można być tak miło i profesjonalnie obsłużoną pacjentką. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Izabela Kononowicz-Odutayo

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "PANACEUM"
Juliana Krzyżanowskiego 1
75-328 Koszalin

Wspaniała pani doktor,spokojna,niesamowicie sympatyczna,profesjonalna,bardzo szczegółowa❤️ Kompleksowo podchodzi do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kamila