kozanecka

Sortuj

Joanna Kozanecka

Pediatra

amodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu - Szpital

Sieradz

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim mamom z małymi dziećmi za fachowość, rzetelność trafne stawianie diagnozy oraz dokładne wytłumaczenie !!! Czego wielu lekarzom brakuje. Byłam bardzo dokładnie poinformowana o stanie mojego dziecka, o przyczynach choroby i w jaki sposób zapobiegać i leczyć moją córeczkę. Pozdrawiam i życzę wszystkim tak wspaniałego lekarza

Opinia dodana przez: Kasia

Ewa Dereszak-Kozanecka

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny lek. med. Ewa Dereszak-Kozanecka Specjalista Psychiatra

Kraków

Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom, jest bardzo uprzejma i przede wszystkim zaangażowana w swoją pracę. Zbiera dokładny wywiad, nie szafuje lekami, jej diagnozy są trafne, poza tym ma podejście holistyczne: szuka przyczyn choroby w życiu prywatnym i zawodowym pacjenta, doradza, jak zmienić sposób funkcjonowanie etc. Bardzo polecam!!

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Beata Przybylska-Kozanecka

Alergolog

17 Stycznia 50
Leszczynko, Leszno

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Chodzę do niej już od kilku lat. Na początku nie spełniala moich oczekiwań (w testach alergicznych nic nie wychodziło, a ja wciąż miałam objawy alergii), ale po jakimś czasie w końcu okazało się na co konkretnie jestem uczulona i od tego momentu leczenie przebiega bardzo sprawnie.

Małgorzata Kozanecka

Ortodonta   (+1 więcej)

Kaliska 20a
Opatówek

Bardzo dobra ortodontka. Spelnila moje oczekiwania, jest miła, bardzo dobrze wytłumaczyła wadę zgryzu. Widać efekty