krotoszyn

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Lecze sie u p.doktora Pajdowskiego od wrzesnia 2015r. Jestem bardzo zadowolona. Na kazde moje pytanie mam odpowiedz gdy jestem na wizycie lub przez wiadomosci tekstowe czy tez telefonicznie bedac za granica. Po kazdej wizycie jestem pozytywnej mysli ze bedzie wszystko dobrze.

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Marta Januszkiewicz

ul. Rybia 3

Średnia ocen: 5/5

Mimo młodego wieku duży profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta.Super wyposażony gabinet z zapleczem RTG.Rozsądne ceny. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Daniel Lubiński

Al. Krasińskiego 19/4
Leszno

Średnia ocen: 5/5

Trudno słowami wyrazić. Podam przykłady.

Trudno słowami wyrazić. Podam przykłady.
Leczyłem się aż 7,5 roku i ciągle bez skutku. Po jedynej, jednej wizycie u pana doktora jest diagnoza i jest skutek, są trafne leki. W gabinecie ( na NFZ) spędziłem prawie godzinę. Czekałem od południa prawie do 20:00 ale było warto. Więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Sławomir Rurkowski

lekarz Jakub Sikorski

ul. Grzegorzewska 9 A

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim człowiek!!! Takich ludzi nam potrzeba! Piszę to w imieniu swoim i całej rodziny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bartosz Harasimowicz

Okulista

ulica Marcińca 21
Koźmin Wielkopolski

Średnia ocen: 5/5

Jestem po operacji oka wykonanej przez Pana doktora w Kaliszu, przy ul. Kwiatowej. Po zabiegu - ani śladu. Żadnych komplikacji, żadnej blizny, żadnego bólu - choć spory kawałek powieki wycięty. Sama czasami się zastanawiam...czy ja miałam jakąś operację ?!
Jak to miło móc napisać same dobre rzeczy. A to nie często się zdarza. Profesjonalny, sympatyczny, duża kultura osobista.

Opinia dodana przez: leśna

lek. dent. Renata Jagła

Stomatolog   (+1 więcej)

Wrzosowa 7

Średnia ocen: 5/5

Z całego serca polecam panią Renatę. Najlepszy stomatolog jakiego miałam okazje poznać na swojej drodze leczenia zębów.
Pani ...

Pani Renata zna się na tym co robi, jest bardzo miła przez co pacjent czuje się u niej komfortowo. Przechodziłam już u p. Renaty przez plombowanie, wyrywanie, leczenie kanałowe i wiele innych zabiegów których nie potrafię fachowo nazwać. Nigdy nic nie zabolało. Nie zmienię pani Renaty na żadnego innego stomatologa. Serdecznie polecam ;)

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Adam Szmigiel

Pediatra

Ogrodowskiego 18

Średnia ocen: 5/5

Bardzo Dobre podejscie do dziecka,spokoj z jakim bada placzace dziecko nie do opisania,polecam doktora

lekarz Aurelia Dorosz

Pediatra   (+1 więcej)

ul. Wojciechowskiego 3

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra lekarka, miła, kompetentna, rzetelna, pomogła nam w problemach z synem, jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy, porad i leczenia.
Polecam

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Artur Szczepanek

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Gabinet Lekarski - Chirurgia Ogólna
Tartaczna 7

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim! Młody, zdolny, dobrze zapowiadajacy sie lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafo dotrzeć do pacjenta, wrażliwy i sumienny człowiek . Mam nadzieję że taki będzie zawsze.

lekarz Mirosława Choińska

Pediatra

Kopernika 18a
Krotoszyn

bardzo miła i sympatyczna pani doktor,zna się na tym co robi.bez problemu odpowiada na wszystkie pytania,zawsze stawia dobrą diagnozę i odpowiednio dobiera leki.zawsze bez problemu przyjmie nawet w święta czy w weekendy, bardzo polecam wszystkim