Krotoszyn

lekarz Andrzej Pajdowski

lekarzAndrzej Pajdowski

41 opinii

Endokrynolog, Ginekolog, Osteoporolog, RTG, USG

ENDOKRYNOLOG, ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c., Krotoszyn 7 innych

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Potrafi wysłuchać i doradzić.Naprawdę polecam.

Alicja

lekarzMaciej Orzechowski

31 opinii

Gabinet Położniczo - Ginekologiczny, ul. Witosa, Krotoszyn

Szczerze polecam. Profesjonalizm idzie u Pana Doktora w parze z uprzejmością. Świetnie poprowadzona ciąża.

Ilona

lekarzGabriela Piaskowska

18 opinii

Ginekolog

Rawicka 5, Krotoszyn 1 inna

Najlepszy lekarz ginekolog w Krotoszynie..polecam wszystkim pacjentkom..oby przyjmowała pacjentki jak najdłużej..,polecam

pacjentka

lekarzEleonora Kocięcka

20 opinii

Laryngolog

Klonowicza 14d, Krotoszyn

bardzo dobry lekarz .kompleksowo zajmujący się problemami pacjenta . Fachowo podchodzący do leczenia.

Piotr

Anna Górnik

22 opinie

Okulista

Ga, Staszica 26b, Krotoszyn 1 inna

Bardzo kompetentna lekarka.Stawia trafne diagnozy.Polecam!

dr n. med.Piotr Barć

16 opinii

Chirurg naczyniowy, Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Krotoszyn 2 inne

polecam pana doktora,,,,,oby wiecej takich super lekarzy.....dzieki niemu moj tata żyje .....dziekuje z calego serca .....

Monika

lekarzMirosława Choińska

10 opinii

Pediatra

Kopernika 18a, Krotoszyn

bardzo miła i sympatyczna pani doktor,zna się na tym co robi.bez problemu odpowiada na wszystkie pytania,zawsze stawia dobrą diagnozę i odpowiednio dobiera leki.zawsze bez ...

lekarzMarek Wexej

8 opinii

Internista

Benicka 4 lok. 1, Krotoszyn

Wspaniały lekarz ! polecam ! Zawsze należycie i troskliwie zajmuje się chorym pacjentem . Zawsze można na mim polegać

lekarzAlfred Hess

23 opinie

Dermatolog, Wenerolog

Krotoszyn, ul. Mickiewicza 2a, Krotoszyn 8 innych

Usówane miałam trzy bardzo duże kurzajki na stopie. Nie ma po nich śladu, Pan Doktor wypalił je ciekłym azotem i jest to najskuteczniejsza terapia. ...

lekarzHanna Hejduk-Kusza

8 opinii

Neurolog

Krotoszyn 2 inne

Doktor Kusza jest świetnym fachowcem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Potrafi laikowi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę co dla mnie jest bardzo ważne.

lukasz
Zobacz również