krupa

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Okulista

Centrum Okulistyczne Targowa 2
ul. Targowa 2

Faktycznie potwierdzam że Pani Barbara przyjmuje teraz na Targowej 2, byłem kilka dni temu więc info aktualne i w sumie to dzięki tej stronie ją znalazłem bo nigdzie jej nie można odszukać. Dodzwoniłem się na nr 22 618 22 22 . Przychodnia czysta, widać że nowa i zadbana, całość kompleksowo badań na miejscu, a Pani doktor niezwykle uprzejma i spokojna, potrafiąca wyjaśnić całość leczenia jakie mnie czeka za co dziękuje!

Najbliższy termin: jutro o 16:40

lekarz Radosław Krupa

Lekarz sportowy

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

lekarz dokładny i sumienny godny polecenia bardzo krótki czas
oczekiwania na wizytę. Bardzo serdecznie polecam.

lekarz dokładny i sumienny godny polecenia bardzo krótki czas
oczekiwania na wizytę. Bardzo serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: grecko

lek. dent. Magdalena Orłowska-Krupa

Stomatolog   (+1 więcej)

mf.dent STOMATOLOGIA
Semaforowa 91/u2
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Chodzę do mf. dent ze swoim 5 letnim synkiem i od pierwszej wizyty nie było żadnych problemów. Synek z natury jest bardzo nieufny i boi się każdej wizyty u lekarza, a tu proszę, za pierwszym razem otworzył buzię i dał sobie zrobić przegląd. Pani doktor jest super!!! Nie wiem jak to robi, ale ma świetne podejście do maluchów, nie każdy dentysta ma aż tyle cierpliwości do dzieci. Arek ma założone dwie plomby i wszystko odbyło się bez płaczu, podczas wizyty mógł oglądać bajki i dostał nagrodę za odwagę. Polecam ten gabinet i wspaniałą Panią stomatolog.

Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Andrzej Krupa

Chirurg dziecięcy

CenterMed
ul. Węgierska 188
Nowy Sącz

Średnia ocen: 5/5

W pełni podpisuje się pod wszystkimi komentarzami. To świetny lekarz i bardzo się cieszę, że na niego trafiliśmy.

Opinia dodana przez: Aga

mgr Anna Krupa

Fizjoterapeuta

RehaBox fizjoterapia
Brody 148
Kalwaria Zebrzydowska

Średnia ocen: 5/5

Niedawno korzystałam z pomocy Pani Ani. Rewelacyjna osoba, zna się na tym co robi , doskonały fachowiec. Polecam

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Paweł Krupa

Radiolog

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Średnia ocen: 5/5

usg wykonane profesjonalnie! Pan doktor wykonując badanie zawsze mówi, co widzi. Opis jest dokładny i szczegółowy. Polecam jako radiologa!

lekarz Dariusz Krupa

None
ul. Gołębia 4 D
Puszczykowo

Średnia ocen: 5/5

Cudowny lekarz cudowny człowiek. Pan Dr ma w sobie mnóstwo czułości empatii zrozumienia i uczuć i nie wstydzi się tego. Jeśli Pan to czyta jeszcze raz dużo zdrowia i cierpliwości Adrian z Certus

Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Joanna Krupa

Lekarz rodzinny

None
Dąbrowa 15/55
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Doktor Joanna Krupa jest moim lekarzem rodzinnym.Wywiazuje się z swoich obowiazków prawidłowo.Jest kompotentna i uprzejma.Polecam.

Opinia dodana przez: Janusz Trudnowski

lek. dent. Przemysław Krupa

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

"Za-Med" Gabinet Dentystyczny
Chłodna 16
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Dobry fachowiec godny polecenia. Pan doktor, przedstawił kolejne etapy, wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, sprawnie go przeprowadził. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, bez kolejek i zbędnego stresu.