Lekarze Krzeszowice

lekarz Paweł Kowalski

VIMED
Szkolna 4, Krzeszowice
32-560 Krzeszowice

Lekarz troszczący się o pacjenta, pyta o detale by diagnoza była trafiona, uprzejmy, szybko odpisuje podczas konsultacji on-line. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Iwona R-K

lek. dent. Magdalena Kapel-Ciba

rynek Rynek 25
Krzeszowice

Panią Doktor znam od kiedy zaczęła przyjmować w gabinecie w Krzeszowicach . Byłem jednym z pierwszych pacjentów , więc najwyższy czas na wystawienie opinii . Pani Doktor zawsze ma czas , na bardzo dokładne objaśnienie , co jest przyczyną dolegliwości , a potem uzgadnia , jak najlepiej wyleczyć zęby . Nie znam lekarza który , by poświęcił tyle czasu i współpracował z pacjentem . Zęby które nadają się tylko do ...

lekarz Agata Żółtek

Zespoły Wyjazdowe
Legionów Polskich 6
32-065 Krzeszowice

Konkretna, uprzejma, dociekliwa. Bardzo się przejmuje i sprawdza wszystkie możliwości. Nie ignoruje pacjenta, nie bagatelizuje, poświęca czas i ma bardzo dużą wiedzę. Świetna Pani Doktor, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Filip

lek. dent. Przemysław Pietrzak

ulica Daszyńskiego 2
32-065 Krzeszowice

Od pięciu lat korzystam z usług Pana doktora. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, na których Pan doktor poświęca mi dużo czasu, tłumacząc możliwości poradzenia z problemem. Godny polecenia i bardzo uprzejmy.

lekarz Renata Koryczan

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ Kormed S.C.
Wola Filipowska 931
32-065 Krzeszowice

Super lekarz,takich więcej. Polecam niedowiarkom udać się do przychodni i posłuchać pacjentów ,same pochlebne opinie.Uważam,iz powinna innych i przyszłych lekarzu uczyć jak należy postępować z chorymi
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Bogdan Pawlik

Lekarz medycyny pracy

32-065 Krzeszowice

Nigdy nie przypuszczałam, że na NFZ można spotkać tak życzliwego człowieka. Polecam szczerze! Pan Doktor jest uprzejmy, kompetentny i z ogromnym poczuciem humoru.

lekarz Małgorzata Moos

32-065 Krzeszowice

najlepszy lekarz pediatra jakiego spotkałam, dla dzieci rewelacyjna pani doktor a za razem zawsze potrafi pomóc i postawić trafną diagnozę, lekarz z powołania
Opinia dodana przez: benia

lek. dent. Jakub Sarota

Os. Czatkowice 244
32-065 Krzeszowice

Dziś byłam z bliźniakami chłopcy mimo to że się mega bali na wyjściu powiedzieli jedno "najlepszy dentysta u którego bylem"bardzo jestem zadowolona
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Teresa Szczurek

Pediatra, Pulmonolog

32-065 Krzeszowice

Prawdziwy lekarz,lekarz z powołania.Jestem chory na astme podejście lekarze do mnie to prawdziwa pomoc,wypytuje o moje problemy chorobowe doradz,leki któte przepisuje są trafne i pomagają.Tumaczy jak te leki zarzywać w razie pytań odpowiada pomaga.

dr n. med. Andrzej Steczko

Laryngolog

32-065 Krzeszowice

Kompetentny , zaangażowany,pełen profesjonalizm , potrafi dodać otuchy, uprzejmy i dokładny w tym co robi

dr n. med. Krzysztof Skotniczy

32-065 Krzeszowice

Wspaniały człowiek,wzbudzający zaufanie, potrafi w sposób bardzo przystępny wytłumaczyć jak będzie przebiegał zabieg a pacjent przestaje się bać.
Opinia dodana przez: marsza68

lekarz Kazimierz Konarski

os. Czatkowice 163
32-063 Krzeszowice

dr Kazimierz Konarski zmarł 28.12.2012r.

lekarz Arkadiusz Klęsk

Zespoły Wyjazdowe
Legionów Polskich 6
32-065 Krzeszowice

Opinię wydaję z lat 2004-2007 rok, kiedy ten Pan lekarz, jeszcze młody, przyjmował w Złotej Jesieni w Krakowie, bo wtedy byłem jego pacjentem; a uważam, że wart wyróżnienia. Obecnie mieszkam w innym dalszym mieście. Ten lekarz miał b. dobre podejście do pacjentów. Przede wszystkim, jako również db. psycholog, ujawniał do nich swój humanitaryzm. Potrafił każdego wysłuchać, nawet gdy się mówiło nie na temat, a miało związek z dobrym samopoczuciem własnym ...
Opinia dodana przez: Verek

lekarz Katarzyna Pośpiech-Gąsior

32-065 Krzeszowice

Dnia 27,03,2015 (na Kopernika)pani dr.przeprowadzała u mnie badanie prenatalne.( było to drugie już USG, pierwsze robione było prywatnie)Jest to druga ciąża więc miałam do czynienia z różnymi lekarzami,oczywiście z prywatnych klinik.Tym razem po raz pierwszy skorzystaliśmy z NFZ z uwagi na wiek. Mając obraz przeprowadzania tego badania u prywatnych "specjalistów" stanowczo stwierdzam, iż Pani doktor pracuje tam z powołania!!! a nie po to by odbębnić swój dyżur.Razem z mężem zostaliśmy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Andrzej Zaremba

Armii Krajowej 10 lok. 1
32-065 Krzeszowice

Lekarz nie słucha pacjenta, lekceważy objawy, zleca nietrafne badania niezwiązane z problemem pacjenta. Wredny, ubliża, wyśmiewa. Radzę zmienić zawód, bo więcej krzywdy pan robi niż pożytku.
Opinia dodana przez: Mati

lekarz Renata Niemiec-Szecówka

ulica Żbicka 49
32-065 Krzeszowice

moja córka 3.8msc zaczęła mieć 38.5stopni ból brzucha i głowy, ogólnie źle się czuć. W mnie pediatry nie było i nie było zastępstwa pediatry, więc zadzwoniłam innego ośrodka w Krzeszowicach gdzie jest cała duża przychodnia. i chciałam żeby przyjął jakiś lekarz pediatra tam córkę. Pojechałam i ..... W rejestracji powiedziała mi bardzo miła kobieta ze będę miała problemy żeby się do niej dostać ze mnie nie przyjmie bo nie jestem ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Łukasz Hapek

ul. Żbicka 8/2
32-065 Krzeszowice

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Dba o dobro pacjenta. Pan doktor operował mnie dwa lata temu. Polecam.

dr n. med. Piotr Muszyński

Laryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

32-065 Krzeszowice

Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Poświęca tyle czasu pacjentowi, ile ten potrzebuje. Mnie zdiagnozował ból gardła, z którym byłam już u wielu lekarzy i nie umieli mi pomóc. Od dr Muszyńskiego dostałam odpowiednie leki i wreszcie po tylu miesiącach cierpienia już nic nie boli.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Beata Michna

Pulmonolog

Przychodnia Rejonowa
Legionów Polskich 30
32-065 Krzeszowice

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Znaleźć czas dla pacjenta w tak bardzo napiętym swoim kalendarzu i dać mu nadzieję, że jeszcze w tym samym dniu zostanie przyjęty i poddany badaniu to naprawdę rzadki przypadek. Za kompleksowość podejścia do pacjenta, tłumaczenie choroby i leczenia, za uprzejmość należą się Pani doktor najwyższe słowa uznania. Bardzo dziękuję Pani doktor. Grzegorz.
Opinia dodana przez: Grzegorz