Lekarze Kutno

mgr Monika Stolińska

Gabinet logopedyczny-terapeutyczny Monika Stolińska
29 listopada 16
Kutno

Mam 21 lat i zmagałem się z wadą wymowy konkretnie z jąkaniem przez całe swoje dotychczasowe życie. Kiedyś nie myślałem nawet że można z tego wyjść i cieszyć się mową i rozmową z ludźmi jak normalny człowiek. Dopiero w wieku 20 lat zebrałem się głównie w swojej głowie że trzeba coś z tym zrobić i iść na terapię bo już czułem że to mnie powoli przerasta. Z Panią Moniką miałem ...

Bogumiła Janowska-Bilska

Władysława Łokietka 7 lok. 19
99-301 Kutno

Pani Bogusia to specjalista jakich mało w tym kraju, powiedzieć o Niej że jest kompetentna to jakby nic nie powiedzieć. Terapia jaką prowadzi nie obejmuje tylko wizyt dziecka w gabinecie, jest to także motywacja i wsparcie dla rodziców, którzy nie są po 45 min. zostawieni z suchymi ćwiczeniami do powtórki w domu, tylko wiedzą jak mają postępować ze swoją pociechą. Potrafi dopasować tak "plan działania" by był skuteczny i dawał ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Paweł Jędrzejczak

Gastroenterolog, Internista

99-300 Kutno

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , bardzo uprzejmy i jednakowo traktuje wszystkich pacjentów. Poświęca dużo czasu , aby dokładnie zdiagnozować chorobę
Opinia dodana przez: Jadwiga
Bardzo dobry lekarz kardiolog widać że dobrze się zna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo dobry lekarz. Polecam

lekarz Piotr Hogendorf

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46
99-300 Kutno

W wieku 62 lat „przydarzyła” mi się przepuklina pachwinowa. Z racji, że nie często miałem dotychczas do czynienia ze służbą zdrowia było to dla mnie szczególnie przykre przeżycie. Z pewną obawą udałem się na wizytę u Pana Doktora. Okazało się, że niepotrzebnie. Od pierwszego spotkania z Panem Doktorem w przychodni do wypisu ze szpitala wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Wspaniały kontakt, precyzyjnie wyznaczony i dotrzymany termin przyjęcia do szpitala. Pobyt w ...
Opinia dodana przez: Waldemar

mgr Magdalena Grajnert-Łukawska

Szymanowskiego 10a m.20
99-300 Kutno

Moja corka zakonczyła właśnie 2 letnią terapię u pani Magdy.Patrycja miała opóźniony rozwój mowy.W mowie totalny bałagan, chyba oprócz mnie nikt nie rozumiał dziecka.Pani logopeda bardzo dobrze zajęła się Patrycją-dużo ćwiczeń, mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, no i fajne zajecia, na które dziecko zawsze bardzo chętnie chodziło.Ja też dostawałam wiele podpowiedzi, wskazówek , jak pracować w domu, jak wspomagać mowę. Zawsze miło, serdecznie, ale konkretnie i profesjonalnie i co ważne niedrogo, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Witold Bołoz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego"
ulica Tadeusza Kościuszki 52
99-300 Kutno

Super lekarz z powołania zawsze podchodzący do pacjenta indywidualnie,nie spieszący się,kulturalny,a na dodatek z poczuciem humoru.Polecam
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Dariusz Najbar

Gabinet
Staszica 13
99-320 Kutno

Pełna rekomendacja dla Pana doktora, wyprowadził moje zęby z niezłej "próchnicowej zapasci". Wiem, że obecnie jestem w dobrych stomatologicznych rękach. Fachowe, profesjonalne podejście do pacjenta. Przy każdym zębie omówienie problemu i pełna informacja na temat przebiegu leczenia. Dodatkowo, wiem, że w razie nagłego przypadku, mogę zadzwonić i w miarę możliwości Pan doktor, przyjmie mnie bez zwłoki. To niezwykły komfort i poczucie bezpieczeństwa. & last but not least - Pan doktor ...

mgr Aleksandra Sieńkowska

Gabinet Terapii Dziecięcej
Stara Wieś 21
99-300 Kutno

Bardzo mila ,sympatyczna.bardzo dobre podejscie do dzieci.syn po zajeciach w tym gabinecie mowi zdaniami.Polecam kazdemu ten gabinet.
Opinia dodana przez: anonim

Radosław Grobelny

Neurolog

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

rewelacyjny lekarz, dobiera trafnie środki farmakologiczne do rodzaju schorzenia, bada dokładnie i przeprowadza wywiad.

lek. dent. Wanda Cybulska

Staszica 22/32
99-300 Kutno

Extra fachowiec , komunikatywna , miła , budzącą zaufanie , zmieniająca spojrzenie na zabieg dentystyczny

lekarz Piotr Koziński

Pulmonolog

Królewska
99-300 Kutno

Doświadczony lekarz, wspaniały człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze służy pomocą. Polecam

lekarz Piotr Balawajder

Internista, Lekarz rodzinny

Chopina 7
99-300 Kutno

Wspaniały Człowiek, Lekarz! Pan Doktor z sercem podchodzi do pacjenta. Jest cierpliwy i empatyczny, stwarza przyjazną atmosferę. W moim przypadku zawsze trafnie zdiagnozował chorobę i zastosował prawidłowe leczenie. Od Pana Doktora wychodzę z gabinetu zdrowsza, z dobrym nastawieniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mirosława Szwankowska

Długosza 3 lok. 1
99-300 Kutno

Pani Doktor z wieloletnim doświadczeniem- leczyła mnie, moje 2 siostry i ich dzieci. Pediatra z powołania. Bardzo rzetelna. Potrafi leczyć nie tylko antybiotykami. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Wiktor Sobański

Tarnowskiego 38A/9A
99-300 Kutno

Bardzo empatyczny, sympatyczny lekarz z wysokim poziomem kultury osobistej. Ale przede wszystkim dobry specjalista.

lekarz Dorota Sobczyk

Władysława Jagiełły 2
99-300 Kutno

leczę się od bardzo dawna i jestem zadowolona.Jest prawdziwym lekarzem.

lekarz Barbara Mikołajczyk

Neonatolog, Pediatra

ulica Kołłątaja 18
99-300 Kutno

Bardzo miła i wyrozumiała Pani Doktor o łagodnym usposobieniu. Prawdziwy pediatra - taki jakiego się oczekuje. Miałam przyjemność razem z moim nowonarodzonym maleństwem być pod opieką Pani Doktor w szpitalu w Kutnie.

lek. dent. Anna Gągolewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kraszewskiego 2
99-300 Kutno

Witam polecam serdecznie Panią Doktor godna polecenia,uprzejma , profesjonalność w obsłudze - Pozdrawiam 😀

lekarz Tomasz Wesołowski

ulica Sowińskiego 1/IV
99-300 Kutno

Super Lekarz. Lekarz z normalnym podejściem do pacjenta i pomoc na wysokim poziomie. W 100% lepszy niż te niektóre buce.

lekarz Przemysław Pasikowski

ul. Karola Szymanowskiego 6B/17
99-300 Kutno

SUPER lekarz,jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta,uprzejmy,z fachowym , życzliwym podejściem
Opinia dodana przez: elzbieta