Filtruj terminy

Lekarze Laryngolog dziecięcy Bochnia

lekarz Małgorzata Gruca

Wygoda 3
32-700 Bochnia

Odradzam. Jeśli szanujesz swoje zdrowie to omijaj pania doktor szerokim łukiem. Wizyta trwa bardzo krótko wręcz za krótko niecałe 2 minuty z wywiadem, badaniem i wypisaniem recept, wszystko trzeba bylo od pani doktor wyciągać, gdybym się nie zapytał co to za leki to nawet bym nie wiedział, odradzam, zmieniłem na innego pomógł mojej dolegliwości i zbadał kompleksowo.
Opinia dodana przez: jan
NIE POLECAM!!!! Nie wiem na jakiej podstawie funkcjonuje gabinet TEGO PANA, ale to jest jakaś kpina... Lekarz powinien przyjmować pacjentów od 18-20, ale niestety nie dotarł... Pacjentka, która po raz drugi umówiła się na wizytę mówiła, że za pierwszym razem doktor spóźnił się godzinę, nie przyjął wszystkich pacjentów i skomentował niezadowolenie pacjentów, że on się z nikim na randkę nie umawiał...;/

lekarz Katarzyna Łacna-Przywara

ulica Świętokrzyska 11
32-700 Bochnia

Pani doktor Katarzyna Łacna-Przywara to najlepszy laryngolog jakiego można spotkać. Przemiła i przesympatyczna, gotowa do pomocy o kazdej porze dnia i nocy,a przy tym wybitny specjalista w swojej dziedzinie-nie ma słów, które mogą określić Panią doktor jako lekarza i czlowieka---z całego serca polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: justex

lekarz Janusz Płonka

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Chcę przestrzec wszystkich przed tym lekarzem. Jest bardzo nieuprzejmy, nie wysila sie, żeby nawiązać kontakt z pacjentem. Wszytko robi na odwal, a wizyta trwa 2 minuty.
Opinia dodana przez: elżbieta