laryngolog dziecięcy

Sortuj
Najbliższy termin: 1 Sie o 17:00

lek. med. Anna Turowska

Laryngolog dziecięcy   (+3 więcej)

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Średnia ocen: 5/5

Specjalistka w każdym calu, godna polecenia.

Specjalistka w każdym calu, godna polecenia.

dr n. med. ROBERT MATYJA

Specjlalistyczna Praktyka Lekarska Laryngolog
RYNEK 8
Czeladź

Średnia ocen: 5/5

Świetny,konkretny lekarz więcej kosztowały mnie wizyty u lekarza na NFZ kupując leki które nic nie skutkowaly niż u pana doktora prywatnie a co najważniejsze pomagaja

Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Małgorzata Wojtkiewicz-Malicka

NEUROMEDICA
ul. Piotrkowska 204/210
Łódź

Średnia ocen: 5/5

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

prof. dr hab. n. med. Waldemar Narożny

Katedra i Klinika Otolaryngologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Smoluchowskiego 17
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam Profesora, zwłaszcza, że doświadczyłam wizyt u różnych "specjalistów"...Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta ale przede wszystkim zrozumienie i skuteczna pomoc to główne zalety.

Opinia dodana przez: mirosław

dr Krystyna Frączkowska

Laryngolog dziecięcy   (+2 więcej)

Medix
pl. Hirszfelda 17
Wrocław

super Laryngolog i dla dzieciaków i dla dorosłych. Świetne podejście do dzieci, cierpliwa i posiadająca właściwe podejście do nich.

dr hab. n. med. Janina Koźmińska

Gabinet Laryngologiczny Dr n. med.Janina Koźmińska Specjalista otolaryngolog
Ziemowita 1/9 p 110
Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie.
Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Adam

dr Małgorzata Strużycka

ICZMP w Łodzi

Łódź

witam

witam
w dniu 17.11.2015 roku miałam wizytę u pani doktor gdzie stwierdziła wycięcie trzeciego migdała.Po tygodniu 25.11.2015 dziecko było już w szpitalu.Bardzo profesjonalne podejście do dzieci 100 % zainteresowania przed samym zabiegiem i zaraz po nim.Bardzo miła i życzliwa osoba.Takich lekarzy to można policzyć na palcach jednej ręki .Chodź na pierwszą wizytę trzeba swoje odczekać to naprawdę warto .
pozdrawiam i dziękujemy za wszystko
mała Kasia

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Iwona Krzemińska

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
Wrocław

Cudowna osoba ze wspanialym podejciem do malego pacjenta, a do tego fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam.

lekarz Dorota Piórkowska

Gabinet Lekarski