Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Laryngolog dziecięcy Olsztyn

lek. med. Cezary Łuszcz

Laryngolog, Otolaryngolog

Warmińsko-Mazurskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Obrońców Tobruku 1/1
10-561 Olsztyn

Leczyłam córkę u znanej Olsztyńskiej lekarki w związku z opóźnioną mową, bezskutecznie. Dopiero pomoc znalazłam u Pana Doktora Łuszcza. Córka miała operację w Kajetanach i dzięki wycięciu trzeciego migdałka oraz drenażu uszu, dziecko zaczęło słyszeć i mówić. Z radością patrzę teraz na rozwój dziecka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wacław Kopala

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

Pan Doktor to przemiły człowiek, uspokoi i wszystko wyjaśni. Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę ponieważ inny lekarz mnie bardzo nastraszył. Jesteśmy w trakcie leczenia i już widzę dużą poprawę, córka bardzo cicho oddycha podczas snu co prędzej było rzadkością

lekarz Zbigniew Frenszkowski

Kopernika 1 lok. 2
10-511 Olsztyn

Polecam! Ostatnio przypadkiem trafiłam na Doktora i jestem zachwycona! Trafiłam do Niego z 4letnim synkiem. Jako jedyny potrafił dokładnie wytłumaczyć o co chodzi. Cudowny człowiek. Pozdrowienia z Muszyny
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Piotr Rudzki

Laryngolog dziecięcy

Kołobrzeska 13E/2
10-444 Olsztyn

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy i konkretny. Przeprowadził zabieg usunięcia migdałka gardłowego u mojej 4 letniej córki. Jednocześnie uprzejmy, nawiązuje pozytywny kontakt z dzieckiem. Odpowiada na każde pytanie i wątpliwość. Ogólnie wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Ratyński

Laryngolog, Pulmonolog

NZOZSpecjalistyczna Poradnia Pulmonologiczna
Janowicza 1
10-684 Olsztyn

Dziecko przyszlo zdrowe a zmeczone podroza. A dostalo opinie lekarza ze niby chore. Nie rozumiem jak tak mozna.
Opinia dodana przez: Zatroskany Dziadek

Beata Kielak

MSW i A
10-228 Olsztyn

Jedynym plusem jest to że Pani doktor poświęciła mi 25 minut, lecz na tym koniec plusów. Zwróciłam się do niej (jak się później okazało u innego specjalisty) z przewlekłym zapaleniem migdałków podniebiennych. Nie dostałam żadnego zalecenia zrobienia wymazu, badania krwi tylko leki i skierowanie na operację przegrody nosowej.. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena
Najcudowniejszy i bardzo zaangażowany, wrażliwy lekarz, zna się na rzeczy, jest delikatny i wie jak pomóc. Dziękuję Panie Profesorze
Opinia dodana przez: Jolanta

Zofia Rybicka

Laryngolog, Alergolog

Olsztyn

Lecze sie u Pani doktor juz wiele lat i jest to osoba z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. Osoba, ktora pomaga jej w gabinecie to syn, ktory rowniez jest lekarzem alergologiem i sam pracuje w szpitalu. Oboje znaja sie wiec na swojej pracy i mimo wydanych pieniedzy (a gdzie teraz jest tanio?!) jestem zadowolony z leczenia, polecam.

lekarz Władysław Sawa

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HAS" Gabinet Lekarski Laryngologiczny - Diagnostyka i Dobór Aparatów Słuchowych
Warmińska 14/14
10-545 Olsztyn