Laryngolog dziecięcy, Ruda Śląska

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: laryngolog dziecięcy ruda śląska
Wyświetlamy wyniki dla: Laryngolog dziecięcy w okolicach Ruda Śląska

lek. med.Mariusz Cofała

14 opinii

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CMC-Cracow Medical Center", ulica Prądnicka 10, Kraków 2 inne

prawdziwy lekarz z powolania. Pokierowal leczeniem syna, gdy haotycznie szukalam pomocy specjalisty. Polecam

Maria Barańska

Powstanców 27, Chorzów 1 inna

poleca pania doktor bo bardzo mi pomog la

Marek Kopacz

Raciborska 17, Gliwice

Lekarz godny polecenia, konkretny, dobre podejście do dzieci, fachowiec. Jedyne co można zarzucić to brak jednolitego cennika i że czasem czeka się długo na ...

lekarzMarta Watoła

13 opinii

Prywatna Praktyka Lekarska. Otolaryngolog, Ul. Reja 20, Brzeszcze

Byłam u pani Doktor trzy razy z Emilka i musze powiedzieć że ma kobieta zupełnie inne podejście do dzieci niż inni lekarze. Indywidualne podchodzi ...

Monika

Bogusława Ślósarczyk

7 opinii

Barbary, Tychy

Konsultujemy naszego synka w gabinecie Pani Bogusławy. Lekarz o dużej cierpliwości z rozsądnym podejściem do pacjenta i rodzica. Spokojnie ocenia stan zdrowia. Polecam.

lekarzJadwiga Iwańska

Gwardii Ludowej 21, Będzin 1 inna

Polecam Panią doktor. Doswiadczenie, kompetencja, zainteresowanie pacjentem. To był mój bardzo dobry wybór.

Renata

lekarzEwa Codogni

7 opinii

Klonowa 15e (II p.) lok. 5, Zabrze

Lekarz godny polecenia.Do chorego podchodzi jak do czlowieka.Przy tym kompetentna-wszystko wytlumaczy.Polecam P.Dr.szczerze.(choc wizyta nie jest tania)

lekarz ROBERT  MATYJA

dr n. med.ROBERT MATYJA

1 opinia

Specjlalistyczna Praktyka Lekarska Laryngolog, RYNEK 8, Czeladź

mam nadzieje ze pomoze mojemu dzicku jest ostatnia moja nadzieja111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

lekarzLidia Liszczyk-Mania

5 opinii

Szpital Specjalistyczny nr2, Batorego 15, Bytom

Rewelacyjny lekarz,wyjaśni obrazowo,szczegółowo,interesuje się po zabiegu co chwilę pytając o samopoczucie,delikatnaw czasie badania,same superlatywy :)

Teresa Wolan

13 opinii

Katowice

Witam,czy może mi ktoś podać numer telefonu do pani doktor,aby się umówic na wizyte prywatną??Z góry dziękuje

Grzegorz
Umów wizytę online.