laryngolog dziecięcy w okolicach wołomin

Sortuj

z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

Opinia dodana przez: koniki

Izabela Popowska-Karwowska

Szpital AM, Ul. Banacha

Izabela-Mój Bóg przysięgą to oznacza imię i w rzeczywistości doktor realizuję przysięgę Hipokratesa dosłownie. Swoim holistycznym podejściem nawiązuję do największych autorytetów medycyny. Doktor udzieliła mi konsultacji merytorycznej, przedmiotowej i w przystępny sposób zaleciła sposób leczenia. Wiedza została przekazana bardzo psychologicznie co dodaje wiary w powodzenie leczenia. Dziękuję za pomoc.

Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Maria Porembska

Czumy 1

Pani doktor bardzo pomogła mojej córce w leczeniu. Lekarz z dużym doświadczeniem.

dr n. med. Anna Bielicka

CITY CLINIC
Popularna 62A

bardzo polecam dr Annę Bielicką,szczególnie jeśli chodzi o leczenie dzieci.

bardzo polecam dr Annę Bielicką,szczególnie jeśli chodzi o leczenie dzieci.

lekarz Piotr Fudalej

szpital dziecięcy

usuwanie migdałków w szpitalu przy Niekłańskiej - pełna profeska, brak jakichkolwiek uwag. pełna informacja na temat leczenia.

Opinia dodana przez: Marcin

dr Jerzy Gałkowski

Mediq

Legionowo

Pan doktor zasługuje na najwyższy szacunek. Przez prawie 5 lat borykałam się z wiecznym zapaleniem zatok, kichałam, smarkałam i brałam tony antybiotyków. W końców trafiłam do tego lekarza, tomografia komputerowa głowy wykazała praktycznie zero drożności po jednej stronie nosa, krzywą przegrodę i przerost jakiejś kości. W każdym razie byłam przypadkiem dosyć skomplikowanym. Operację w Legionowie miałam rok temu i niezmiernie cieszę się, że się zdecydowałam. W szpitalu byłam w sumie dobę, nawet wyciąganie tamponów pooperacyjnych (czego się bardzo bałam) było dyskomfortem, ale z pewnością nie bolało. Pan Doktor wszystko mi tłumaczył, był cierpliwy i czułam się przy nim bezpiecznie. Bezwzględnie wiedział co robi.
Teraz cieszę się drożnym nosem, czuję wszystkie zapachy i nie muszę brać tony leków. Dziękuję Panie Doktorze!

lekarz Marta Bukrewicz

mediQ
piłsudskiego 20
Legionowo

Wspaniała lekarka, od kilku lat leczy trójkę naszych dzieci. Kompetentna, życzliwa, szczerze zainteresowana dobrem pacjenta.

lek. med. Maciej Wrona

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455

Szybka, a co najważniejsze, skuteczna diagnoza.

Szybka, a co najważniejsze, skuteczna diagnoza.

Opinia dodana przez: ppaslawski ppaslawski

dr n. med. Małgorzata Dębska

Dołowa 9

Bardzo polecam Panią Dr Dębską - profesjonalna, pomocna, kompetentna i uprzejma. Bardzo się cieszę, że udało mi się do niej trafić i polecam ją wszystkim rodzicom. Czekałam z synkiem 2 lata na zabieg wycięcia migdałków - jako pierwszy lekarz zdiagnozowała krzywą przegrodę nosową u dziecka i zapalenie ucha środkowego. Po dwóch dniach od wizyty synek miał zabieg wycięcia migdałków i drenaż uszu - u innych lekarzy było tylko bezowocne leczenie różnymi niedziałającymi specyfikami i ciągłe bez efektywne wizyty. Polecam i dziękuję Pani Doktor za wizytę i sprawne przeprowadzenie zabiegu!

Opinia dodana przez: Renata