Filtruj terminy

Lekarze Laryngolog Białystok

lekarz Ewa Bakun

Pietrasze 10
15-131 Białystok

Rewelacyjna! Przez kilka tygodni męczyłam się z zapaleniem zatok. Pani doktor zleciła mi odpowiednie leki i fachowo wytłumaczyła przebieg choroby. Bardzo serdeczna i miła, uważnie słucha i wypytuje szczegółowo. Ponadto po wizycie podrzuciła mnie własnym autem do centrum i miło porozmawiała. Świetny specjalista i miły człowiek :)

lekarz Małgorzata Michalska-Mosiej

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
15-003 Białystok

Bardzo kompetentna,empatyczne lekarka.Potrafi słuchać ze zrozumieniem i skutecznie leczyć.Pracuje w dobrze wyposażonym gabinecie.Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

dr Robert Hojden

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "B. Larsen" Krzysztof Szafałowicz
Bolesława Chrobrego 16A/2
15-057 Białystok

Pan dr. Robert Hojden to wspaniały specjalista, uśmiechnięty, opanowany, pewny słuszności swojego leczenia, ma czas dla pacjęta, wysłucha go i wyczerpująco odpowie na nurtujące go pytania, spokój który od niego emanuje udziela się spiętym, podenerwowanym rodzicom. Pan dr. wykonał u Naszego syna zabieg usunięcia 3-go migdałka i drenaż uszu. Widoczna poprawa nastąpiła natychmiast po zabiegu. Syn odzyskał słuch! Powiedziałam do niego szeptem, a on usłyszał, mimo że wcześniej nie słyszał ...
Opinia dodana przez: agnieszka

dr n. med. Zbigniew Buko

Dubois 5
15-349 Białystok

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne i mile podejście do pacjenta. Duża wiedza i empatia, wyczerpujace odpowiedzi i skuteczne leczenie
Opinia dodana przez: Małgorzata

Izabela Michalczuk

Laryngolog

Samodzielny Publiczny Szpital Zespolony Akademii Medycznej (USK) - Klinika Otolaryngologii
15-276 Białystok

Świetny lekarz, uratowała mi ucho przed utratą słuchu - mimo tłumaczeń innych lekarzy że taka niestety budowa ucha i nigdy z nim nie będzie dobrze. Wystarczył miesiąc intensywnego leczenia i to wszystko w ramach NFZ, nie dołożyłam prywatnie ani złotówki. Jestem Jej bardzo wdzięczna i polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Molska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

przychodnia
Hrobrego 16A
Białystok

dzięki Pani Molskiej moja córeczka dziś "słyszy mój szept i cały świat" - to usłyszałam od dr Molskiej przed zabiegiem - i miała rację. polecam.polecam.polecam.

dr n. med. Zbigniew Berger

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

tak jak poprzednik uważam że był dobry był lekarzem z powołania.

dr Jerzy Tynkiewicz

Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny O.A.L.
ul. Piłsudskiego 4A lok. 2,3,7,9
Białystok

W skali 5-o stopniowej 10!!! Fantastyczny lekarz-człowiek, niewielu takich jest, miałam zapalenie ucha z bardzo silnym bólem, przychodził wcześniej do pracy, żeby "czyścić/skrobać" mi to ucho. Gdzieś mi znikną ale już go znalazłam! Pracuje w MSWiA 😃.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Małgorzata Bagińska

DERMA-MEDICA
Bema 2/103
15-369 Białystok

Chodzę na wizyty do p. doktor od kilku lat. Nie zmieniła bym jej na żadnego innego laryngologa. Sądzę, że 50zł nie jest wygórowaną ceną za wizytę zwłaszcza, że unikam czekania na swoją kolejkę w zatłoczonych korytarzach.

dr JarosŁaw Łuczaj

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Polecam! Tydzień temu miałam operację usunięcia torbieli bocznej szyi. Jestem zachwycona opieką doktora. Kulturalny z idealnym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Barbara Popławska

Prywatny Gabinet Laryngologiczny LAR-MEDICA dr n.med. Barbara Popławska
Edukacyjna 1B
15-597 Białystok

dr Barbara Popławska - LARYNGOLOG - polecam wszystkim. Jest kompetentna w swoim zawodzie. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, aby dokładnie zbadać, wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia. W kontakcie z pacjentem jest uprzejma i wzbudza zaufanie. Moim zdaniem jest lekarzem na " 6 ", dlatego polecam wszystkim, nie tylko znajomym.

Ewa Popko

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Pani Popko dokonując radykalnej operacji ucha wewnętrznego uratowała życie mojemu mężowi. Najlepszy laryngolog jakiego znam a trochę ich odwiedziliśmy. Od 19 lat jesteśmy pod profesjonalną stałą opieką pani doktor. DZIĘKUJEMY.
Opinia dodana przez: Teresa Szyc

lekarz Ewa Lorek

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

Nie mogę wypowiedzieć się na temat kompetencji Pani doktor, ponieważ nie doczekałam się aby raczyła mnie zbadać. Byłam umówiona prywatnie, czekałam na korytarzu ponad godzinę, dzwoniąc do Pani doktor kilkakrotnie. Dowiedziałam się jedynie, że ma ciężki przypadek. Oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że może zdarzyć się coś nieoczekiwanego, ale to nie powinno powstrzymać Pani doktor przed poinformowaniem pacjenta, że będzie musiał czekać bądź, że wizyta w ogóle się nie odbędzie. ...

Ewa Kazanecka

Łąkowa 3