laryngolog bydgoszcz

dr n. med. Piotr Sawicki

Poradnia Laryngologiczna Remedium Clinic
Gdańska 80A

Średnia ocen: 5/5

Polecam Pana Doktora bo tak jak obiecał przed operacją przegrody tak też się stało- nie miałem sznurków w nosie ani niczego innego. Efekt super w 100%

Opinia dodana przez: Michał

Aleksander Zwierz

Szpital im.Jana Biziela

Średnia ocen: 5/5

Dr Zwierz to zdecydowanie najlepszy specjalista laryngolog w Toruniu. Zanim trafiłem do doktora miałem za sobą 4 wizyty u innych lekarzy (prywatnie jak i na NFZ), leczenie zapalenia ucha zewnętrznego u nich nie przynosiło oczekiwanego skutku. Dr Zwierz jako jedyny zbadał mnie kompleksowo oraz zaproponował leczenie, które pozwoliło pozbyć się nawracającego zapalenia prawego ucha.

Oprócz wspomnianej dolegliwości dr Zwierz przeprowadził u mnie w lipcu 2016 r. zabieg prostowania przegrody nosowej wraz z podcięciem małżowin. Wszystko przebiegło sprawnie i od dwóch miesięcy mogę cieszyć się drożnym prawym otworem nosowym (skrzywienie przegrody uniemożliwiało mi swobodne oddychanie). Doktor wykazał się profesjonalizmem nie tylko w trakcie zabiegu, ale również po nim, interesując się stanem zdrowia pacjenta i reagując w razie potrzeby. Prawdziwy lekarz-ekspert z bardzo dobrym podejściem do ludzi. O profesjonalizmie doktora najlepiej świadczy fakt, że na wizytę prywatną trzeba czekać nieraz nawet do 3 tygodni ze względu na zajętość terminów.

PS: decyzję o udaniu się po raz pierwszy do dr Zwierza podjąłem po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat w internecie, dlatego chciałbym również dołączyć własną :)

Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Arkadiusz Owczarek

Laryngolog   (+1 więcej)

Gdyńska 8c
Bydgoszcz

Oj żeby kazdy tak traktował pacjentów

Oj żeby kazdy tak traktował pacjentów

Witold Wrzesiński

Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia. Życzliwy, delikatny, poświęcający czas i uwagę pacjentowi. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad przed zabiegiem, bada a przede wszystkim informuje o wszystkich możliwych sposobach leczenia i powikłaniach. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale laryngologicznym w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.

Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Krzysztof Dalke

Szpital im. Jurasza
Powstańców Wlkp 26
Bydgoszcz

rak języka. Wycięty perfekcyjnie! 2002 r. Jestem zdrowy. Dziękuje!!!

rak języka. Wycięty perfekcyjnie! 2002 r. Jestem zdrowy. Dziękuje!!!

dr n. med. Jan Senkus

Wieniawskiego 19
Bydgoszcz

świetny lekarz, rzeczowo i ze spokojem podszedł do tematu, pełen profesjonalizm, taki lekarz to szczęście

dr n. med. Maciej Badeński

koszalinska
Bydgoszcz

Fantastyczny lekarz. W końcu ktoś kompetentny dostępny zarówno prywatnie jak i na NFZ. Polecam. Mnie wyleczył, moją mamę również.

dr n. med. Józef Mierzwiński

Laryngolog dziecięcy

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
Bydgoszcz

świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Matczak

Wojska Polskiego 19a
Bydgoszcz

Lekarz nie podjął leczenia, ale nie ze względu na brak kompetencji tylko dlatego, że koszty leczenia prywatnego byłyby bardzo wysokie.Skierował mnie do znakomitego fachowca i jasno wytłumaczył na czym polega choroba i jak wyglądać będzie zabieg.

Opinia dodana przez: maraat staszek.mirko

dr Anna Szymańska-Skrzypek

Laryngolog dziecięcy

luxmed
choloniewskiego 46
Bydgoszcz

skrupulatna, kompetentna, trochę zabiegana ale warta polecenia :-)

skrupulatna, kompetentna, trochę zabiegana ale warta polecenia :-)