Lekarze Laryngolog Bydgoszcz

dr n. med. Piotr Sawicki

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Mało takich lekarzy. Uprzejmy, wyrozumiały, pomocny. Leczę się u Pana Doktora. Wydał mi skierowanie na TK, które zgubiłam. Przypadkowo spotkałam Pana Doktora w innej placówce i mi wypisał nowe.To było takie ludzkie-przyjazne. TK był w moim przypadku niezbędny. Polecam kazdemu kto chce być objęty troskliwą opieką.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Jan Senkus

Wieniawskiego 19
85-183 Bydgoszcz

Od dłuższego czasu korzystam z wizyt u wspaniałego, doświadczonego doktora J.Senkusa, ponieważ mam poważny problem z operowanym uchem już w dzieciństwie, które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa. Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta. Dr Senkus jest to człowiek wysokiej klasy, bardzo cierpliwy i przesympatyczny w kontakcie z pacjentem, polecam każdemu, kto szuka własnie takiego jak On.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Arkadiusz Owczarek

Anestezjolog, Laryngolog

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam! Miły, bardzo uprzejmy, kontaktowy i dobry fachowiec. Rzetelnie tłumaczy rozpoznanie i sposób leczenia. Przyjdziesz do Niego z gardłem, a zajrzy ci wszędzie. Tzn. od szyi w górę. :) I nawet uszy wyczyści. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.
Pan dr Wrzesiński wspaniały lekarz,świetny specjalista,najlepszy laryngolog z dużym doświadczeniem.Zdecydowania polecam !!!
Opinia dodana przez: Marlena

Aleksander Zwierz

Szpital im.Jana Biziela
Bydgoszcz

Doktor Aleksander to wspaniały, przesympatyczny człowiek. Na szczęście u nas była to tylko rutynowa wizyta która przebiegła w fantastycznej atmosferze :) Do tej pory syn panicznie bał się wizyt w gabinetach lekarskich, tym razem było zupełnie inaczej :)
Opinia dodana przez: Mama Wiktora
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Laryngolog
                                       dr n. med. Kinga Romanowska

dr n. med. Kinga Romanowska

Laryngolog, Audiolog

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Wspaniała Pani doktor! Zaopiekowała się moim synkiem, świetne podejście pedagogiczne, synek chętnie dał się zbadać co mnie zdziwiło. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Marcin Daroszewski

Laryngolog, Otolaryngolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Lekarz naprawdę godny polecenia w 100% takich już baardzo ciężko spotkać chętny aby pomóc!! No i co najważniejsze skuteczny! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Józef Mierzwiński

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
85-009 Bydgoszcz

Świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Matczak

Laryngolog

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Lekarz nie podjął leczenia, ale nie ze względu na brak kompetencji tylko dlatego, że koszty leczenia prywatnego byłyby bardzo wysokie.Skierował mnie do znakomitego fachowca i jasno wytłumaczył na czym polega choroba i jak wyglądać będzie zabieg.
Opinia dodana przez: maraat
Poszłam na wizytę do pani doktor do LuxMedu trochę przypadkowo, bo byłam w Bydgoszczy przejazdem. Obawiałam się trochę ze względu na zamieszczone tutaj opinie, jednak niepotrzebnie! Przyszłam już z wynikami badań, które zostały dokładnie omówione przez dr Błony. Zwróciła uwagę na aspekt mojego schorzenia, który pominęli inni lekarze, po wysłuchiu dokładnie co mi dolega i badaniu. Zapisała leki i dała dokładne rekomendacje na przyszłość, wszytsko wytłumaczyła, chociaż wiedziała, ze już ...

dr Anna Szymańska-Skrzypek

luxmed
choloniewskiego 46
82-127 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista. Empatyczna przyjazna dla pacjentów. Bardzo miła i sympatyczna . Z uwagą wysłuchuje historii choroby.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jan Olijewski

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze!!!!! Pana Doktora znam od wielu lat. Trafiłam do niego z uwagi na powtarzające się infekcje u moich dzieci. Od samego początku urzekł mnie, a przede wszystkim dzieci niewiarygodnie magicznym podejściem do nich. Pan doktor przez wiele lat leczył moich synów, troskliwie przeprowadził nas przez wiele trudnych chwil. Kiedy już moje dzieci zaczęły wyrastać z chorób okresu wczesnodziecięcego okazało się, że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Kościuszki 40 lok. 1
85-305 Bydgoszcz

Pani doktor nie powiem - jest osobą bardzo uprzejmą i sprawiającą wrażenie osoby kompetentnej, ale z tym drugim to tylko wrażenie. Do tej pani laryngolog trafiłam po dwóch anginach przebytych w jednym miesiącu, kiedy to w gardle ponownie wdawał się stan zapalny - tym razem był to wirus. Pani doktor twierdziła, że podłożem wszystkiego jest mój ząb 8-mka (która co prawda już od dobrych 10 lat była na wierzchu, ale ...
Polecam Pana doktora z całego serca. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Leczy aktualnie mojego syna. Zdiagnozował guza ucha Perlaka. Teraz dalej walczy aby syn lepiej słyszał na lewe ucho. Nie zmienię laryngologa na żadnego innego.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Halina Boduch-Nowicka

kurpińskiego 12a
Bydgoszcz

Trafiłam do pani doktor z moim 3,5 letnim synem z polecenia. Tracił słuch - woda w uszach i przerośnięte migdałki. Pani doktor przebadała synka dokładnie - zajrzała w oczy, do nosa, do gardła, do uszu, zleciła prześwietlenie. Mimo to wydała mi się bardzo oschła, nieprzyjemna i bez cierpliwości w stosunku do dziecka. Umówiłam się do innych lekarzy ale ci od razu chcieli przeprowadzać operacje wycinania migdałków. Chciałam tego uniknąć. Wróciłam ...
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Anna Sinkiewicz

Laryngolog, Foniatra

Jagiellońska 70 lok. 36
85-027 Bydgoszcz

Wzór i ideał lekarza. Pani Prof. z pełnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu i zrobiła wszystko co mogła by mi pomóc. Wizyta była uprzejma i profesjonalna. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim fajnym podejściem lekarza do pacjenta. Polecam. Niestety kolejki NFZ są długie, ale jeśli ktoś ma poważny problem warto poświęcić parę złotych na wizytę prywatną, bo to na pewno nie będą pieniądze stracone. Anioł, nie lekarz!

Anna Szatkowska

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika
85-915 Bydgoszcz

Pani Doktor bardzo sympatyczna z fajnym kontaktem do dzieci. Diagnoza jak i leczenie mojej córeczki skuteczne. Szczegółowo wytłumaczone dalsze zalecenia. Polecam!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Krzysztof Dalke

Powstańców Wlkp. 13/14
85-090 Bydgoszcz

Lek.Krzysztof Dalke,bardzo dobry fachowiec,zna się na swojej pracy jestem bardzo zadowolony z jego pracy przeprowadził u mnie dwie operacje (zatok,oraz polipów nosa, w 2017 oraz obecnie w 2023r),faktycznie jest bardzo miły i serdeczny,oraz super doradza w zakresie profilaktyki i leczenia.Dziekuje jeszcze raz za pomoc.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Grażyna Gniazdowska-Doroszewska

Alergolog, Laryngolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Pani Doktor jest profesjonalistką. Uratowała mnie przy ostrym zapaleniu zatok już niejednokrotnie. Niestety operacja jest jednak nieuchronna z powodu moich polipów. Polecam wszystkim pacjentom panią Doktor, jej ogromną wiedzę i doświadczenie. Do tego świetne podejście do pacjenta i normalność. Wszystko wytłumaczy i odpowie wyczerpująco na każde pytanie. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy :) Marzenie :)
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Maciej Badeński

Laryngolog

NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia "Bartodzieje"
Koszalińska 7
85-714 Bydgoszcz

Niestety zdecydowanie nie polecam doktora Macieja Badeńskiego. Odniosę się do poszczególnych elementów, które można tutaj ocenić: Zaufanie do kompetencji Niestety po dwóch wizytach u p. Badeńskiego nie mam takiego zaufania. Byłam na dwóch wizytach. Kiedy na drugiej usłyszałam odmienną diagnozę i sposób leczenia niż na pierwszej wizycie to zwróciłam uwagę doktorowi, że poprzednio mówił coś innego. Na to usłyszałam, że w zasadzie to mogę sobie wybrać co dalej robić: zabieg ...
Opinia dodana przez: Robert