bydgoszcz laryngolog

lek. med. Piotr Sawicki

Poradnia Laryngologiczna Remedium Clinic
Gdańska 80A

Średnia ocen: 5/5

Bardzo konkretny, dużo tłumaczy, efekt leczenia bardzo zadowalający, w końcu ktoś mi pomógł. Trafiłem z polecenia i nie żałuję

Opinia dodana przez: kamil

Aleksander Zwierz

Szpital im.Jana Biziela

Średnia ocen: 5/5

Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Doktora.

Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Doktora.
Zabieg skrzywionej przegrody nosowej trwał 25 min. Po nim miałem w pełni drożny nos, żadnego bólu ani powikłań.
Po zabiegu Pan doktor zaproponował, że zdjęcie szwów dla mojej wygody może przeprowadzić w Toruniu dzięki czemu nie musiałem specjalnie jeździć do Bydgoszczy.
Przyznam szczerze, że nie spotkałem na swojej drodze równie życzliwego i przyjaznego lekarza. Pragnę nadmienić, że zabieg został wykonany na koszt NFZ, a nie prywatnie.
Z całą pewnością mogę polecić tego specjalistę każdemu z problemami laryngologicznymi :-)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: WZ

lekarz Arkadiusz Owczarek

Laryngolog   (+1 więcej)

Gdyńska 8c
Bydgoszcz

Oj żeby kazdy tak traktował pacjentów

Oj żeby kazdy tak traktował pacjentów

Witold Wrzesiński

Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia. Życzliwy, delikatny, poświęcający czas i uwagę pacjentowi. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad przed zabiegiem, bada a przede wszystkim informuje o wszystkich możliwych sposobach leczenia i powikłaniach. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale laryngologicznym w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.

Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Krzysztof Dalke

Szpital im. Jurasza
Powstańców Wlkp 26
Bydgoszcz

rak języka. Wycięty perfekcyjnie! 2002 r. Jestem zdrowy. Dziękuje!!!

rak języka. Wycięty perfekcyjnie! 2002 r. Jestem zdrowy. Dziękuje!!!

dr n. med. Jan Senkus

Wieniawskiego 19
Bydgoszcz

świetny lekarz, rzeczowo i ze spokojem podszedł do tematu, pełen profesjonalizm, taki lekarz to szczęście

dr n. med. Maciej Badeński

koszalinska
Bydgoszcz

Fantastyczny lekarz. W końcu ktoś kompetentny dostępny zarówno prywatnie jak i na NFZ. Polecam. Mnie wyleczył, moją mamę również.

dr n. med. Józef Mierzwiński

Laryngolog dziecięcy

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
Bydgoszcz

świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Matczak

Wojska Polskiego 19a
Bydgoszcz

Lekarz nie podjął leczenia, ale nie ze względu na brak kompetencji tylko dlatego, że koszty leczenia prywatnego byłyby bardzo wysokie.Skierował mnie do znakomitego fachowca i jasno wytłumaczył na czym polega choroba i jak wyglądać będzie zabieg.

Opinia dodana przez: maraat staszek.mirko

dr Anna Szymańska-Skrzypek

Laryngolog dziecięcy

Lux Med
Chołoniewskiego 46
Bydgoszcz

skrupulatna, kompetentna, trochę zabiegana ale warta polecenia :-)

skrupulatna, kompetentna, trochę zabiegana ale warta polecenia :-)