laryngolog grudziądz

Laryngolog   (+1 więcej)

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Rydygiera 15/17
Grudziądz

Bardzo dobry specjalista.Mój synek miał wyciek z ucha i okropny ból.Laryngolog miejscowy zmieniał antybiotyk i dziwił sie co jest?Widząc jak P.X eksperymentuje z moim 4 letnim dzieckiem-dostałam info.o Panu Kopala i udaliśmy sie do Niego-zrobiony wymaz z ucha,potwierdził obecność bakterii i wystarczyły kropelki za 11zł i wszystko ustało po 2 dniach.
Polecam gorąco Pana doktora,mogłam również bez skrupółow dzwonić-leczę cała 3 u Pana Doktora i siebie.
Pozdrawiam wszystkich życząc zdrowia.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Glamowski

Amicmed
Kochanowskiego 28
Grudziądz

Ja uważam,że pan Piotr Glamowski to lekarz który wysłucha, wypyta, szczegółowo zbada, poświęca dużo czasu pacjentowi. Jażdżę od kilku lat i bardzo chwalę sobie lekarza ma dużą wiedzę. Polecam

Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Adam Mierniczek

Gałczyńskiego 6
Grudziądz

Bardzo uprzejmy Pan Zainteresowany pacjentem. Doskonałe podejście do ludzi. Jestem bardzo zadowolona

Opinia dodana przez: daria

lekarz Halina Dębińska-Maćkiewicz

Laryngolog   (+1 więcej)

Pryw.Gab.ORL-Alerg
Gałczyńskiego 10
Grudziądz

Najlepszy laryngolog w okolicy,minusem jest to,że przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu i trzeba długo czekać, niestety rejestracja osobista nie telefoniczna. Jeśli ma się problemy z gardłem, katarem itd to tylko do pani dr Dębińskiej!

Krzysztof Drozd

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu

Grudziądz

Szkoda słów. Przyszedł spóźniony na wizytę,zajrzał dziecku do gardła i wypisał skierowanie na wycięcie wszystkich trzech migdałków.

lekarz Grzegorz Myszkowski

Morcinka 35
Grudziądz

bardzo kompetentny lekarze, konkretnie i na temat !!
POLECAM !!

bardzo kompetentny lekarze, konkretnie i na temat !!
POLECAM !!