Filtruj terminy

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Pan Doktor to przemiły człowiek, uspokoi i wszystko wyjaśni. Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę ponieważ inny lekarz mnie bardzo nastraszył. Jesteśmy w trakcie leczenia i już widzę dużą poprawę, córka bardzo cicho oddycha podczas snu co prędzej było rzadkością

lekarz Piotr Glamowski

Amicmed
Kochanowskiego 28
86-300 Grudziądz

Moim zdaniem najlepszy laryngolog w Grudziądzu, uprzejmy i serdeczny, wszystko tłumaczy.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Adam Mierniczek

Gałczyńskiego 6
86-300 Grudziądz

dr.Mierniczek - bardzo sympatyczny,super lekarz ,laringolog, bardzo bardzo życzliwy i konkretny. Przy moim schorzeniu wczuł sie też w lekarza gastrologa i neurologa. Polecam.
Opinia dodana przez: Zdzisław

Krzysztof Drozd

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu
86-300 Grudziądz

Doktor Krzysztof Drozd skutecznie wyprostował moją przegrodę nosa mimo znacznego skrzywienia. Zabieg trwał półtorej godziny i był zupełnie bezbolesny. Polecam w stu procentach.
Opinia dodana przez: Mikołaj

lekarz Halina Dębińska-Maćkiewicz

Alergolog, Laryngolog

Gałczyńskiego 6
86-300 Grudziądz

Jest super lekarzem. Lepszej Pani doktor nie znam. Wysłucha, porozmawia, pośmieje się, a co najważniejsze WYLECZY. Jest konkretna i "nie obwija w bawełnę". Nie mam słów, po prostu naj. Mam tylko nadzieję, że na emeryturę tak szybko się nie wybierze. Będę miała wtedy problem..., myślę, że nie tylko ja. Pozdrawiam P.doktor i niezdecydowanych.

lekarz Grzegorz Myszkowski

Morcinka 35
86-300 Grudziądz

okropna osoba, wredna do potęgi. Lekarz nie wysłuchał mojego problemu "zeby nie tracić czasu", za to zdążył wielokrotnie poniżyć mnie w rozmowie, skierował na badania które nic nie wykazały, nie postawil żadnej diagnozy i wystawił receptę. Gdy zapytałam co to za leki i jak działają, oświadczył ze to nie należy do jego obowiązków i dla niego dyskusja jest skończona. Nie polecam nikomu, oby ten Pan jak najszybciej zniknął ze służby ...
Opinia dodana przez: Aida

lekarz Romuald Wasilewski