Filtruj terminy

lekarz Zofia Polańska

0602 854 052
Sienkiewicza 57 lok. 8
25-002 Kielce

Pare tygodniu utraciłem zdolność oddychania przez nos. Telefon z rana, wizyta po południu .. Gabinet szary, ciemny, powiedziałbym odpychający. Pani Doktor wyjaśniła że mam polipy które należy zoperować. Sama nie oferuje pomocy w przygotowaniu do operacji bo w szpitalu już nie pracuje. Koszt wizyty: 250zl, 15 minut pracy. Otrzymałem receptę, a jakże, tylko Pani doktor datowała ją na 9 grudnia 2023 a więc za rok od wizyty .. Pani w ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw

dr n. med. Sławomir Okła

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

NEOMED
ul. Św. Leonarda1 lok. 27
25-311 Kielce

Wierzę w kompetencje Pana Doktora, natomiast zaskoczył mnie brakiem uprzejmości oraz zainteresowania w ramach dotychczasowego leczenia. Trafiłam do Pana Doktora z prośbą o konsultację oraz pomoc w ramach braku dotychczasowych chirurgicznych rezultatów leczenia. Zostałam poinformowana, iż 15 min nie wystarczy na rozmowę w ramach omówienia problemu i muszę się określić jaki problem jest dla mnie priorytetowy.... nie wiedziałam że mam czas w którym mam się zmieścić. Wierzę, że Pan Doktor ...

Dorota Wrońska

ulica Paderewskiego 48/15a
25-502 Kielce

Zdecydowanie najlepszy specjalista w Kielcach. Korzystamy z opieki Pani doktor całą rodziną już od wielu lat. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Paweł

dr hab. n. med. Stanisław Bień

Neo-Med ul'Leonarda 1/27 41 249 55 11
25-764 Kielce

Profesorowi St. Bieniowu zawdzięczam życie; człowiek który mnie ocalił, wiele lat temu; dzięki Niemu pracuję dotychczas, przez 45 lat na Politechnice Warszawskiej jako profesor. Dziękuję Ci Profesorze !
Opinia dodana przez: Tomasz Lewiński

dr n. med. Stanisław Żyłka

Winnicka 19
25-334 Kielce

Szybko dostałem termin wizyty do pana dr. n med S. Żyłka z moja mamą prawdopodobnie najstarszą pacjentką w Centrum Onkologii w Kielcach . W dniu 24.09.2021 po krótkim oczekiwaniu dr S.Żyłka wykonał szczegółową diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Termin operacji już 05.10.2021. Zdecydowałem się napisać opinię z powodu szacunku do pana doktora. Marcin S.
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Tomasz Szcześniak

Laryngolog dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Byłam na wizycie u Pana dr Tomasza Szcześniaka kilka dni temu. Nigdy nie spotkałam się dotąd, tak wspaniałym podejściem do pacjenta, byłam trochę głucha wtedy, wyszłam tak zadowolona - słyszę, i nic złego mi nie jest, błędne diagnozy innych lekarzy. Dziękuję , każdemu polecę, ogromna empatia, podejście z humorem gdy pacjent się boi. Lekarz sklala 5?. Mało , gwiazdek dużo więcej.
Opinia dodana przez: Ewa
Dziękuję Pani dr. Sylwii Postuła za empatię w kontakcie z mamą w trakcie wizyty w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w dniu 29.07.2021. Za profesjonalizm przy badaniu zmiany nowotworowej a następnie wykonaniu jej biopsji. Ani przez chwilę nie odczuwałem dyskomfortu kompleksowości i fachowości. Moja mama była prawdopodobnie najstarszą pacjentką korzystającą z pomocy fachowej w tym dniu w Centrum. Jest osobą na wózku i nie posiada umiejętności chodzenia. Zdecydowanie polecam - ...
Opinia dodana przez: marcin
Bardzo dobra Pani doktor. Wykonała wszystkie niezbędne badania, wymazy. Zastosowała leczenie. Byłam bardzo zadowolona, Wysoka kultura osobista i życzliwość Polecam.
Opinia dodana przez: Oliwia

Jerzy Synowiec

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
25-513 Kielce

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pan doktor odpowiadał na każde moje pytania. Profesjonalne podejście do pacjenta (11latka).Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Joanna Bochacz-Synowiec

Laryngolog dziecięcy

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 4
25-352 Kielce

bardzo nieprzyjemna osoba dla dzieci nic nie powie na temat choroby a jak pytasz o lek czy podać go to odpowie jak chcesz nie polecam nikomu tej osoby
Opinia dodana przez: tata
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ