laryngolog kraków

lek. med. Michał Skóra

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, który najpierw wykonuje badania i stawia diagnozę, a dopiero potem leczy (niestety teraz to już rzadkość). Jeździliśmy z dzieckiem przez 2 lata po różnych lekarzach i nikt nie umiał powiedzieć, co dziecku dolega. Leczyli nas na coś, czego nigdy nie mieliśmy. Zero badań. Podejście było takie: przewrażliwieni jesteście, damy leki i zobaczymy co dalej. Specjaliści mieli sprzęt, ale żaden nie wykonał badań. U doktora Skóry jedna wizyta, konkretne badania, od razu trafna diagnoza, możliwe rozwiązania, wszystko powoli, dokładnie, bez pośpiechu. Mogę powiedzieć, że moje dziecko po 2 latach męki wraca do normalnego życia. POLECAM !!!

Opinia dodana przez: Monika
prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

Laryngolog

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków

Średnia ocen: 5/5

Pan Profesor jest niezwykle uprzejmym, miłym i wyrozumiałym człowiekiem - jest jednym z najlepszych specjalistów w Krakowie jeśli chodzi o laryngologię i zabiegi - wcześniej byłam u 2 Pań laryngolog, które kierowały mnie na zabieg wycinania obrzęku z gardła - tudzież Pan Profesor bardzo dokładnie zbadał moje gardło i okazało się, że nic tam nie ma i żaden zabieg nie jest mi potrzebny. Pan Profesor podszedł do badania bardzo profesjonalnie - teraz jeśli chodzi o wizyty laryngologiczne - to lepiej od razu iść do fachowca-POLECAM

Opinia dodana przez: Kasia H.

lekarz Patryk Hartwich

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Średnia ocen: 5/5

Pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Panu Doktorze podpisuję się obiema rękami. Osobiście trafiłam do niego zupełnie przypadkowo, dlatego tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczona. Jest bardzo dokładny, niczego nie bagatelizuje ale też nie sieje niepotrzebnej paniki. Zabieg (usunięcia przewlekłego stanu zapalnego zatok i polipów) przeprowadzony został szybko i bez powikłań, a dobrane leczenie okazało się skuteczne. Dodam też, że choć lekarz nie wróży z fusów i wnikliwie diagnozuje problem, to już wstępnie postawione rozpoznanie okazało się trafne. Lekarz jest szczerze zainteresowany zdrowiem pacjenta i zawsze gotowy do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania (co w mojej ocenie jest rzadkością na rynku usług medycznych, dlatego tym bardziej zasługuje na pochwałę). Poza profesjonalną opieką medyczną i trafną diagnostyką, Doktora wyróżnia też zatem podejście do pacjenta. Jest to specjalista godny polecenia i szczerze rekomenduję go swoim znajomym.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Klaudia Sowula

Średnia ocen: 5/5

Mało, że skutecznie leczy (i to nie tylko słuch!), ale też sama chętnie słucha, cierpliwie tłumaczy i stawia trafne diagnozy.

Pani Klaudia...Anioł, nie lekarz :)

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Paweł Cenda

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6

Podziękowanie

Podziękowanie

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ratowanie mojego zdrowia i życia. Za wspaniałą fachową opiekę, za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną bezinteresowną pomoc i troskę dla Pana dr Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z Oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie. Jestem osobą bardzo schorowaną, główna choroba to porażenie strun głosowych, leczyłam się ponad rok w różnych szpitalach jednak w tym kierunku nie było zainteresowania a ja czułam się coraz gorzej – bardzo słaba i ciągłe nasilające się duszności.
W końcu spotkałam panów dr Cenda i Dobosza, którzy widząc co się dzieje w ekspresowym tempie zajęli się moją osobą.
Przeprowadzili zabieg, po którym poczułam się bardzo dobrze, mogę swobodnie oddychać, chodzić i wykonywać różne domowe prace. Panowie doktorzy to świetni fachowcy, posiadają ogromną wiedzę medyczną. Mają świetne podejście do pacjentów, dla nich liczy się tylko człowiek.
Polecam wszystkim chorym z tej dziedziny aby tylko korzystali z usług Panów doktorów.
Życzę zdrowia, pomyślności i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia.
Wdzięczna Antonina W.

Opinia dodana przez: Antonina W.

lekarz Paulina Stanowska-Krztoń

PRZYCHODNIA NA SKARPIE
NA SKARPIE NOWA HUTA
Kraków

bardzo uprzejma, kompetentna osoba, dobry człowiek, lekarz z powołania, pełna rekomendacja POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Agnieszka Morawska

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków

Polecam wszystkim. bardzo miła, życzyliwa a przy tym bardzo mądry lekarz. Leczyłem sie u wielu lekarzy niestety bezskutecznie. pani doktor zaproponowała konkretne leczenie poprzedzone bardzo wnikliwą diagnostyką, która pozwoliła zdiagnozować problem i podjąść właściwe leczenie. Polecam wszystkim a Pania doktor pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

dr n. med. Paweł Dobosz

Wojskowy Szpital Kliniczny
Wrocławska
Kraków

Fantastyczny lekarz !! Świetnie zajął się moim Tatą, który miał guza na nerwie twarzowym. Zrobił świetną robotę, blizna jest naprawdę nieduża, wszystko dobrze się goi. Pan Doktor ma świetne podejście do pacjentów, liczy się dla niego przede wszystkim człowiek. Interesuje się pacjentem nawet długo po tym jak wyjdzie on ze szpitala po zabiegu. Naprawdę polecam !

lekarz Renata Kopta

Laryngolog   (+1 więcej)

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

Lekarka godna polecenia uprzejma kompleksowe podejście do pacjenta.Prowadzi całą moją rodzinę i jestem bardzo zadowolona

Opinia dodana przez: Beata Wojciechowska