laryngolog w okolicach łapy

Sortuj

lekarz Ewa Bakun

Pietrasze 10

Średnia ocen: 5/5

Godna polecenia. Dobry specjalista. Potrafi zająć sie pacjentem. Przeprowadzić wymagane badania. Na wizytę najlepiej umówić sie telefonicznie. Skrupulatna, notuje, przy następnej wizycie wraca do historii choroby.

lekarz Małgorzata Michalska-Mosiej

Prywatny Gabinet Laryngologiczny

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Ma właściwe podejście do pacjenta. W moim przypadku poświęciła dużo czasu i cierpliwości na wytłumaczenie wszystkiego. Szczerze polecam :)

Opinia dodana przez: Diana

dr Robert Hojden

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "B. Larsen" Krzysztof Szafałowicz
Bolesława Chrobrego 16A/2

Średnia ocen: 5/5

Pan dr. Robert Hojden to wspaniały specjalista, uśmiechnięty, opanowany, pewny słuszności swojego leczenia, ma czas dla pacjęta, wysłucha go i wyczerpująco odpowie na nurtujące go pytania, spokój który od niego emanuje udziela się spiętym, podenerwowanym rodzicom. Pan dr. wykonał u Naszego syna zabieg usunięcia 3-go migdałka i drenaż uszu. Widoczna poprawa nastąpiła natychmiast po zabiegu. Syn odzyskał słuch! Powiedziałam do niego szeptem, a on usłyszał, mimo że wcześniej nie słyszał stada ćwierkających sikorek. Dziękujemy z całego serca że otworzył Pan świat dźwięków, szumu drzew,śpiewu ptaków naszemu synowi

Opinia dodana przez: agnieszka

Izabela Michalczuk

Laryngolog

Samodzielny Publiczny Szpital Zespolony Akademii Medycznej (USK) - Klinika Otolaryngologii

Średnia ocen: 5/5

Polecam jak najbardziej. Dobre podejście, nie bagatelizuje objawów. Stara się znaleźć przyczynę i wyleczyć. Dba o dobro pacjenta.

Opinia dodana przez: ola

dr Jerzy Tynkiewicz

Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny O.A.L.
ul. Piłsudskiego 4A lok. 2,3,7,9
Białystok

Świetny profesjonalista w swojej dziedzinie. Przy okazji bardzo życzliwy człowiek. Jednym słowem 5+ pod każdym względem!

Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Zbigniew Buko

Dubois 5
Białystok

bardzo dobry laryngolog z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!

bardzo dobry laryngolog z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!

lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

Gabinety na Rondzie
Książąt Opolskich 48-50
Opole

Pani Urszula operowała mi zatoki metodą FESS. Nie wiem dlaczego ale czułem od początku, że jestem pod dobrą opieką.
Może ...

Może na początku mało rozmowna ale na wszelkie późniejsze pytania odpowiadała wyczerpująco i zrozumiale.
Jest dla mnie dobrym fachowcem !!!!
Dziękuję Pani Doktor i życzę dalszych sukcesów " By oddychało się lepiej"
pozdr tj

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Anna Molska

Laryngolog   (+1 więcej)

ul.sienkiewicza 79a
Hrobrego 16A
Białystok

dzięki Pani Molskiej moja córeczka dziś "słyszy mój szept i cały świat" - to usłyszałam od dr Molskiej przed zabiegiem - i miała rację. polecam.polecam.polecam.

dr n. med. Zbigniew Berger

Mickiewicza 14
Białystok

tak jak poprzednik uważam że był dobry był lekarzem z powołania.

tak jak poprzednik uważam że był dobry był lekarzem z powołania.

lekarz Małgorzata Bagińska

LAR-COM
Bema 2
Białystok

Chodzę na wizyty do p. doktor od kilku lat. Nie zmieniła bym jej na żadnego innego laryngologa. Sądzę, że 50zł nie jest wygórowaną ceną za wizytę zwłaszcza, że unikam czekania na swoją kolejkę w zatłoczonych korytarzach.