Lekarze Laryngolog Łódź

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

Niemcewicza 17
93-024 Łódź

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem! Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem. Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała. Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Laryngolog
                                       lekarz Krystian Rozmus

lekarz Krystian Rozmus

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej

CM Wodna 25
Ul. Wodna 25 Łódź
Łódź

Godny zaufania specjalista. Kompetencja,kompleksowość podejścia do pacjenta,rzetelność,dokładne tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,uprzejmość. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Małgorzata Strużycka

Laryngolog dziecięcy

ICZMP w Łodzi
Łódź

Najlepszy lekarz pod słońcem:) Z SYNEM tulalismy się po lekarzach dobrE dwa lata każdy nas odprawial ż kwitkiem. Tylko pani dr. Nam pomogła:) Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Teresa Daniel

Przychodnia
Piotrkowska 5
90-406 Łódź

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3). Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania! Wcześniej moje ucho leczyłam u innego laryngologa, ale miałam wrażenie, że pan doktor pracuje tam za karę i marzy o tym, żebym jak najszybciej się ulotniła. Pani Doktor Teresa Daniel jest przede wszystkim zaangażowana w to co robi, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta. Miła, sympatyczna i kompetentna - czego ...
Opinia dodana przez: Ola

Marian Krawczyński

Laryngolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze ...

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Laryngolog, Foniatra

Gabinet Foniatryczny i Laryngologiczny
Narutowicza 116A
90-145 Łódź

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych ...
Bardzo polecam,warto przyjechac na wizyte nawet z daleka.Zaskoczyla mnie zyczliwym podejsciem i skutecznoscia leczenia.

dr n. med. Małgorzata Wojtkiewicz-Malicka

Foniatra, Laryngolog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Dla mnie najlepszy laryngolog jakiego spotkałem.Mam duże problemy z uszami a doktor zawsze trafial w sposob leczenia. Mily kompetentny zawsze wszystko wyjaśnił co i jak i dlaczego. Jest mi bardzo przykro że już nie pracuje w luxmedzie dla mnie to wielka strata i podejrzewam że nie tylko dla mnie.
Opinia dodana przez: Ania
Doskonała specjalistka. Potrafi szybko postawić dobra diagnozę - widać ogromne doświadczenie. Do tego bardzo serdeczna i ciepła.

Małgorzata Kaczmarek

Laryngolog, Rehabilitant

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

lekarz Mirosława Antoszewska

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Diagnoza prawidłowa i leczenie skuteczne. Przepisane leki od razu przyniosły ulgę. Polecam wizytę u Pani doktor.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Zieliński

Laryngolog, Alergolog

Pływacka 50
94-127 Łódź

Lekarz godny polecenia! Po tułaczach po innych lekarz nie żałuję,że trafiam do niego. Reszta przychodni bagatelizowała problem. Pan profesor szybko wyczuł co może być przyczyną moich objawòw. Reszta lekarzy nawet nie wspomniała,że w ogóle istnieje taka przypadłość i upierali się przy swoim . Lekarz wszystko tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. Jest sympatyczny,ale rownież wymagający. Kontroluje,czy wszystkie leki brane są regularnie i odpowiednio. Świadczy to o tym,że chce,aby leczenie przebiegło pomyślnie.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Piotr Straszyński

Laryngolog, Otolaryngolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ
Sporna 19/23
91-738 Łódź

Zdecydowanie polecam. Chyba poprzednia opinia nie dotyczy tej samej osoby. Z tego co dowiedziałem się w poczekalni wszystko sie potwierdziło. Jest bardzo sympatyczny. Dzięki niemu chyba dalej żyję, po kilku wizytach u innych łódzkich laryngologów dopiero on wskazał na możliwe iine źródło mojej choroby i po rezonansie i operacji jest ok. Gorąco polecam. Zresztą do niego trafiłam też z polecenia sąsiadki.

dr n. med. Wojciech Kowalski

Epidemiolog, Laryngolog

MSWiA
Łódź

Genialny lekarz, przemiły, wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca polecam Pana doktora. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Kamila S.
Wspaniały lekarza. Wszystkim gorąco polecam. Profesjonalna, ciepła, wrażliwa. Wspaniałe podejście do pacjenta jak i do rodziny pacjenta

dr n. med. Magdalena Łapienis

ARTMED
Łódź, ul.Kusocińskiego 61
94-054 Łódź

Jesteśmy już kilka m-cy po operacji u dr Łapienis. Nasz syn ma alergie pokarmowe. Miał kiedyś jeden zabieg usunięcia migdałków, ale po ok 2 latach jeden z migdałków trochę odrósł i wróciły objawy - ciągły lejący się katar, chrząkanie, smaranie cały dzień itd. Pierwsze spotkanie z Panią Dr nie zrobiło na nas dobrego wrażenia, bo Pani Dr jakby od razu bardzo nalegała na zabieg. To nas trochę zaniepokoiło, skonsultowaliśmy jeszcze ...
Opinia dodana przez: MACIEJ

dr n. med. Zbigniew Kozłowski

Prywatny Gabinet Laryngologiczny dr n.med. Zbigniew Kozłowski
ul. Kopernika 62 lok.4
90-553 Łódź

Miałam wyznaczoną operacje,na parę dni przed zrezygnowałam.Na wizycie tuż przed operacją dr wykazywał zniecierpliwienie,nie był skóry do przyblizenua przebiegu operacji.Spytsl,cxy ja msm pytania.Spytslam o narkozę w odpowiedzi usłyszałam, że bardziej od narkozy powinnam martwić die jego bólem pleców.Zrezygnowalam i mam nadzieję,że dr zajął się już swoimi plecami SZOK,że nawet w prywatnym gabinecie lekarz myśli tylko o sobie. Jeśli problemy z kręgosłupem utrudniają pracę, to może trzeba zwolnić p.doktorzr.Zrobilam operacje u ...

lekarz Czesław Bajer

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

Bardzo dobry lekarz polecam z całego serca naprawdę wie co robi nie spieszy się z antybiotykami dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Jacek Shmidt

ZOZ MSWiA w Łodzi ul. Północna 42
Łódź

Bardzo trafna diagnoza i leczenie zabiegowe(zmniejszanie małzowin nosowych falami radiowymi-nowa metoda -nie boli!!)Dolegliwości ustapiły wreszcie oddycham.
Opinia dodana przez: robert9106