Filtruj terminy

dr n. med. Marcin Frączek

CDTMedicus
Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Jestem niespełna rok po operacji nosa u dr Frączka. Miałam szczupły, równy nos. Prosiłam o usunięcie garbka i zwężenie końcówki. Pokazałam zdjęcie z efektem jakiego oczekuję. Pan doktor stwierdził, że da się to zrobić. Nos, który mam w niczym nie przypomina tego z wizualizacji. Jest gruby, z grabem, krzywy. Wygląda gorzej niż przed operacją. Pan doktor cały czas twierdził, że nos trzeba masować. Oczywiście nic to nie dało. Powiedział, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Włodzimierz Kaczkowski

Lotników 15
59-300 Lubin

Lekarz na 6, gorąco polecam. Kompetentny, cudowne podejście do dziecka, kompleksowo wyjaśniony problem choroby, sposób leczenia i zapobieganie nawrotom choroby. Lekarz tak miły i kompetentny że aż prawie jak serialowy.

lekarz Kamila Wiatr-Pałyga

Wiertników 15
59-300 Lubin

serdecznie polecam, bardzo miła pani Doktor,wzbudza zaufanie, bardzo duża wiedza laryngologiczna POLECAM!!

dr Szymon Olejniczak

MCZ Lubin
Lubin

Miałam ciężki przypadek zapalenia zatok (dopadła mnie zatoka klinowa) Pan doktor przeprowadził zabieg w Zgorzeleckim szpitalu, problem już nie powrócił. Polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Halina Orczykowska

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Pani dr.Orczykowska godna polecenia,życzliwa,spokojna,profesjonalne podejście do pacjenta.Prawdzwy lekarz a nie pseudo lekarz.Zdiagnozowala mnie przy pierwszej wizycie a wcześniej bywałem u innych lekarzy którzy przepisywali leki które nie pomagały a szkodzily.Jestem bardzo wdzięczny za rozpoznanie mojej dolegliwości.Polecam Panią dr. bo jest tego godna.
Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent

lekarz Barbara Sobieszek

MCZ
ESCULAP - Lubin
59-300 Lubin

Właśnie wyszłam ze szpitala p. Sobieszek dwa dni temu robiła mi przegrodę nosowa lekarz godny polecenia kompetentna konkretna sympatyczna, a co najważniesze życzliwa. Idąc do niej na wizytę nie koniecznie prywatną ma się wrażenie, że tylko jednego pacjenta przyjmuje w ciagu dnia wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

lekarz Barbara Markowska-Fenc

Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUS"
Polna 19
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz, miła sympatyczna osoba, rzeczowo wyjaśniająca schorzenie, zawsze pomaga i skutecznie leczy.Polecam.

lekarz Baboo Ramdowar

Bema 6/114
59-300 Lubin

Moja druga i na pewno ostatnia wizyta u tego lekarza. Pierwsza wizyty była nieprzyjemna, wręcz okropna. Myślałam, że nie trafię już do tego lekarza jednak niespodziewanie druga wizyta była u tego samego lekarza i nie zapomnę jej na pewno długo, była wręcz traumatycznym przeżyciem, które do dnia dzisiejszego pozostawiło ślad na mojej psychice. Lekarz nie ma szacunku do pacjenta, kobiety, nie skupił się na problemie, z którym do niego zgłosiła ...
Opinia dodana przez: M-Anna-B

dr n. med. Joanna Stapińska

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

Moim zdaniem ta Pani nie powinna przyjmowac chorych ludzi.Zero empati i zrozumienia.Nie potrafi zdiagnozowac przyczyny choroby.Nie slucha pacjenta nie daje dojsc do slowa .Pacjentow traktuje lekcewazaco i to nic ze sie ropa z uszu wylewa napewno klamie ze boli .To byla moja 3 wizyta i ostatnia u tej kobiety i nie z racji tego ze jest nieuprzejma tylko z obawy o swoje zdrowie.

lekarz Barbara Kulczycka

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Godny polecenia, zainteresowana pacjentem i jego chorobą, drobiazgowy wywiad, zrozumiałe wytłumaczenie przypadłości, wzięcie pod uwagę innych dolegliwości pacjenta i zaordynowanie odpowiednich leków , a przy tym miła i serdeczna atmosfera, co wpływa na wyeliminowanie stresu związanego z zaistniała sytuacją. Dziękuję i pozdrawiam.