laryngolog

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
ul. Nefrytowa 12
Piaseczno

Średnia ocen: 5/5

Ma potwierdzone doświadczenie ze szpitala i dużo pozytywnych opinii, które oczywiście w tym miejscu potwierdzam.

Opinia dodana przez: Marcin
Najbliższy termin: 2 Wrz o 18:00

lek. med. Krystian Rozmus

Laryngolog   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula
Najbliższy termin: 12 Wrz o 13:15

lekarz Małgorzata Grzesik

Laryngolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja
Najbliższy termin: jutro o 15:00

lek. med. Barbara Waloryszak

Laryngolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

Jeśli wszyscy lekarze by byli jak ta pani, to wizyta w gabinetach była by przyjemnością. Pełna profeska i podejście jak u nikogo wcześniej kogo odwiedziłem.

Opinia dodana przez: Mariusz Bazan
Najbliższy termin: jutro o 15:30

dr n. med. Mirosław Wojtkowski

Laryngolog   (+2 więcej)

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Kompetentny, doświadczony lekarz. Rzeczywiście, ma specyficzny sposób bycia, który nie każdy zrozumie i zaakceptuje. Ja jednak mam do niego zaufanie, podejmę "ryzyko" i pozostanę jego pacjentką.