Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia Słoneczna
Staroopatowska
Radom

Średnia ocen: 5/5

Z czystym sercem polecam Pana Doktora, najlepszy laryngolog w Radomiu, wspaniały lekarz w 100% skuteczny (jestem świeżo po zabiegu) indywidualne podejscie do pacjenta,ogromnie sympatyczny,skromny,życzliwy,uprzejmy,cierpliwy,delikatny.

Opinia dodana przez: ~l~

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
ul. Nefrytowa 12
Piaseczno

Średnia ocen: 5/5

Ma potwierdzone doświadczenie ze szpitala i dużo pozytywnych opinii, które oczywiście w tym miejscu potwierdzam.

Opinia dodana przez: Marcin
Najbliższy termin: 27 Wrz o 14:05

lekarz Małgorzata Grzesik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja
Najbliższy termin: 27 Wrz o 07:00

dr n. med. Bohdan Dobrowolski

Lux Med

Specyficzne poczucie humoru i podejście do pacjenta może niektórych odstraszać (jak dla mnie było fantastycznie!!!), ale lekarz konkretny i kompetentny. Wizyta krótka, ale rzeczowa, porada trafna. Ogólnie polecam osobom, które potrzebują pomocy laryngologa, ale nie lubią się napinać.

Najbliższy termin: 27 Wrz o 18:00

lek. med. Grażyna Reszka

Laryngolog

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

lek. med. Rafał Chmielewski

Optimum Medica
Broniewskiego 3
Żoliborz, Warszawa

Jestem zadowolony z profesjonalizmu pana Rafala. Mily czlowiek dobrze informoje i przebiegu leczenia dzis wlasnie wyszedlem i polecam. Polecam rowniez pania dr. Paulinę Zielińską ktora mnie operowal polecam tych lekarzy z czystum sumieniem

Opinia dodana przez: Mariusz