Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Laryngolog Nysa

Jolanta Otocka-Wołyniec

Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Laryngologiczna S.c.otocka-Wołyniec J.kaźmierczak A.
48-300 Nysa

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Z całą stanowczością mogę polecić każdemu. Profejonalne podejście, nie lekceważy pacjenta, wykazuje zrozumienie. Po długich męczarniach z zatokami przepisała leki, dzięki którym ulżyło, podczas dokonywania zabiegu bardzo starannie mnie przygotowała, prosto i zrozumiale wytłumaczyła jak postępować w okresie pozabiegowym i doradziła jak uniknąć problemów w przyszłości. Życze sobie i innym takiego lekarza przy innych dolegliwościach.
Opinia dodana przez: Daniel

dr Wojciech Lejkowski

ulica Piłsudskiego 12A
48-303 Nysa

Byłam leczona w innych poradniach laryngolicznych, ale tak skutecznie jak u Pana dr Lejkowskiego to jeszcze nie. Leczenie pomogło na długo, Pan Doktor cierpliwie wysłuchał moich pytań i w bardzo jasny sposób wytłumaczył mi wszelkie niejasności. Co najważniejsze leczenie było niedrogie! Polecam Pana Doktora!

lekarz Krystyna Adamów

Mickiewicza
Nysa

Pani Doktor przyjmuje nawet w godzinach niestandardowych . Potrafi podejść bardzo miło do pacjenta. Długi wywiad na temat diety. Zna się dobrze na ziołach jak również na tym jak poprawić odporność. Polecam Pani Doktora i jej podejście do sposobu jedzenia i ziół.

lekarz Alina Wołyniec

Grzegorza z Sanoka 8
48-303 Nysa

Pani doktor- dokładnie szczera do bólu,oskarża rodzica o zaniedbanie dziecka- wizyta droga i apteka też polecona hehe fakt, że dziecko zostało wyleczone a i leki na odpornośc i alergiczne też mamy;)
Opinia dodana przez: Bati

lekarz Jerzy Drewnicki

Szpital miejski w Nysie
48-300 Nysa

Wizyta laryngologiczna,kompetentna i wyczerpująca informacja o chorobie i metodzie leczenia.Wyczerpująca informacja.