laryngolog nysa

Sortuj

Jolanta Otocka-Wołyniec

Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Laryngologiczna S.c.otocka-Wołyniec J.kaźmierczak A.

Nysa

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Z całą stanowczością mogę polecić każdemu. Profejonalne podejście, nie lekceważy pacjenta, wykazuje zrozumienie. Po długich męczarniach z zatokami przepisała leki, dzięki którym ulżyło, podczas dokonywania zabiegu bardzo starannie mnie przygotowała, prosto i zrozumiale wytłumaczyła jak postępować w okresie pozabiegowym i doradziła jak uniknąć problemów w przyszłości. Życze sobie i innym takiego lekarza przy innych dolegliwościach.

Opinia dodana przez: Daniel

dr Wojciech Lejkowski

Specjalistyczna Poradnia Laryngologiczna
Piłsudskiego 12 A
Nysa

Byłam leczona w innych poradniach laryngolicznych, ale tak skutecznie jak u Pana dr Lejkowskiego to jeszcze nie. Leczenie pomogło na długo, Pan Doktor cierpliwie wysłuchał moich pytań i w bardzo jasny sposób wytłumaczył mi wszelkie niejasności. Co najważniejsze leczenie było niedrogie! Polecam Pana Doktora!

lekarz Alina Wołyniec

Grzegorza z Sanoka 8
Nysa

pomaga prosto i szybko trzeba przestrzegać zasad higieniczno psychiczno fizycznych

lekarz Krystyna Adamów

Mickiewicza 35
Nysa

Przyjmie mnie zawsze nawet w niedziele może za dużo zielarstwa ale tylko dlatego że niema na to czasu , ale ja cenię sobie tą naturoterapię i wolę się leczyć trzy dni dłużej ale bezpiecznie bo ja unikam ciężkich leków preferuje stare metody

Opinia dodana przez: paweł

lekarz Jerzy Drewnicki

Szpital miejski w Nysie

Nysa

Wizyta laryngologiczna,kompetentna i wyczerpująca informacja o chorobie i metodzie leczenia.Wyczerpująca informacja.