laryngolog nysa

Sortuj wg:

Jolanta Otocka-Wołyniec

Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Laryngologiczna S.c.otocka-Wołyniec J.kaźmierczak A.

Nysa

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Z całą stanowczością mogę polecić każdemu. Profejonalne podejście, nie lekceważy pacjenta, wykazuje zrozumienie. Po długich męczarniach z zatokami przepisała leki, dzięki którym ulżyło, podczas dokonywania zabiegu bardzo starannie mnie przygotowała, prosto i zrozumiale wytłumaczyła jak postępować w okresie pozabiegowym i doradziła jak uniknąć problemów w przyszłości. Życze sobie i innym takiego lekarza przy innych dolegliwościach.

Opinia dodana przez: Daniel

dr Wojciech Lejkowski

Specjalistyczna Poradnia Laryngologiczna
Piłsudskiego 12 A
Nysa

Kilka lat temu skorzystałam z usług tego lekarza i byłam bardzo zadowolona, jednak po ostatnich 3 wizytach czuję się zawiedziona. Nie mam zastrzeżeń co do kultury, podejścia i zachowania się tego lekarza jednak nie pomógł mi. Przez kolejne wizyty przepisywał mi leki, które tylko łagodziły objawy choroby, a nie leczyły (wybrałam 3 serie różnego rodzaju leków). Na skutek tego oprócz wizyty u innego laryngologa musiałam dodatkowo zapłacić za wizytę u dermatologa, ponieważ choroba tak się rozwinęła, że zaczęły pojawiać się zmiany na skórze.

lekarz Alina Wołyniec

Grzegorza z Sanoka 8
Nysa

pomaga prosto i szybko trzeba przestrzegać zasad higieniczno psychiczno fizycznych

lekarz Krystyna Adamów

Mickiewicza 35
Nysa

Polecam - świetna lekarka, leczy ziołami, co się bardzo pomocne w utrzymaniu zdrowia (większość lekarzy nie zna się na ziołach).

lekarz Jerzy Drewnicki

Szpital miejski w Nysie

Nysa

Wizyta laryngologiczna,kompetentna i wyczerpująca informacja o chorobie i metodzie leczenia.Wyczerpująca informacja.