Filtruj terminy

Lekarze Laryngolog Piaseczno

lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta,co za lekarka!!!! Wspaniałe podejście,dziekuję Pani serdecznie. W życiu z taką życzliwością u lekarzy się nie spotkałam wcześniej!
Opinia dodana przez: Agata
                                       lekarz Alicja Koszel-Orłowska

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Laryngolog, Otolaryngolog

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
Nefrytowa 12
05-500 Piaseczno

Pani doktor bardzo mi pomogła, podczas gdy inny lekarz bagatelizował mój problem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnej opieki. Dziękuję!
                                       lekarz Adam Orłowski

lekarz Adam Orłowski

Gabinet Lekarski ORL-MED Adam Orłowski
Nefrytowa 12
05-509 Piaseczno

Zdecydowanie najlepszy lekarz na jakiego trafiłam! Mimo podważania jego diagnozy przez innych lekarzy jego ocena okazała się jedyną słuszną. Pełne zaangażowanie, obszerny wywiad. Jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Krystyna Kizler-Sobczyk

Laryngolog, Otolaryngolog

05-500 Piaseczno

Swietny specjalista, bardzo dobry kontakt z dziecmi, delikatnie badała mojego syna. Zawsze mnie stresuje badanie dziecka ze względu na różne przejścia ze specjalistami. Tutaj obyło się sprawnie i co najważniejsze bez płaczu dziecka

lekarz Grzegorz Sobczyk

05-500 Piaseczno

Bardzo dobre podejście do dzieci, wizyta krótka wiec zdecydowanie na plus, dziecko nie zdążyło się porządnie rozkręcić a już wychodziło z gabinetu zbadane. Dobrze dobrane leczenie, pomogło.

lekarz Jadwiga Wereszczyńska-Latek

05-500 Piaseczno

Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie , od lat leczę się u Pani Doktor i bardzo polecam wszystkim znajomym!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

Szpital św. Anny
Piaseczno

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

lekarz Stanisław Lipka

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Lekarz wnikliwie pytał o objawy i reakcje organizmu po wcześniejszych leczeniach. Diagnozy nie opierał tylko na podstawie obrazu gardła, migdałków. Świadczy to o dużym doświadczeniu praktycznym. Antybiotyki przepisał na odpowiednio długi czas, w przeciwieństwie do wcześniejszych lekarzy, którzy krótką kuracją mogli doprowadzić do powikłań.
                                       lekarz Zbigniew Pacuła

lekarz Zbigniew Pacuła

05-500 Piaseczno

Tragedia, stracony czas. Zero kultury, lekarz bardzo niemiły, grubiański, mało chętny w zagłębienie się w objawy pacjenta. Dosłownie jakby siedział w gabinecie za karę, denerwuje się gdy pacjent pyta o cokolowiek i w opryskliwy sposób odpowiada. Traktuje pacjenta jak hipochondryka, mówiąc że wszystko jest ok, tak więc strata czasu i nerwów. Nauczka na przyszłość, że zanim się umówi do doktora na wizytę, trzeba przeczytać opinie w internecie.
                                       lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak

lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak

05-500 Piaseczno

Ta kobieta powinna mieć odebrane pozwolenie na wykonywanie zawodu. Szkoda czasu. Jestem w 5 mies. ciazy, na wstępnie już w drzwiach powiedziała że jeśli nie mam negatywnego testu na grypę - dała do zrozumienia że mam wyjść. Zaznaczam że nawet przeziębiona nie byłam, przyszłam z bólem ucha. Widocznie leczy tylko zdrowych ludzi! Brak szacunku dla człowieka, okropnie nie przyjemny człowiek.
Opinia dodana przez: K

lek. med. Izabela Głowicka-Krupa