laryngolog płock

Sortuj

lekarz Bożena Samelska

Obrońców Płocka 1920 r. 11/2

Średnia ocen: 5/5

Miła, rzeczowa, kulturalna, pozostawia pacjentowi decyzję odnośnie leczenia, rzeczowo tłumacząc jakie leczenie można zastosować i dlaczego.

lekarz Ireneusz Struzik

PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZNY
Topolowa 3
Gąbin

super lekarz,godny zaufania.polecam , ,trafnie postawil diagnoze,3 osoby wyleczyl

dr Jarosław Popowski

Mazowiecki Ośrodek Laryngologii - Przychodnia
ul. Armii Krajowej 9
Płock

Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje specjalisty w tej dziedzinie doktor przemiły i bardzo pomocny wszystko dokładnie wytłumaczy

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Eryk Pawlik

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

Płock

Jako jedyny laryngolog postawił trafna diagnozę u mojego dziecka, a wiadomo każdy dalby za dziecko wypruć sobie flaki, wiec dla mnie to bardzo cenne, ze wreszcie znalazłam lekarza, który ma szeroka wiedzę, nie kieruje się tylko objawami typowymi, potrafi w niuansach doszukać się przyczyny. Skąd wiem - przepisał leki, które już działają i nie są to antybiotyki, a tym bardziej sterydy.

lekarz Elżbieta Zgorzelska

Laryngolog   (+1 więcej)

Wiosenna 61
Płock

Bardzo dobry laryngolog.Lekarz myślący o pacjencie i jego chorobie a nie tylko o gratyfikacjach..Zna najnowsze leki.Polecam.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Bolesław Godlewski

Partyzantów 11
Płock

Polecam tego lekarza!!! Bardzo mi pomógł!

Polecam tego lekarza!!! Bardzo mi pomógł!

prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński

Międzynarodowe Centrum słuchu i mowy
ul. Mokra 17 Kajetany k. Warszawy
Kajetany

Kajetany to wyjątkowe miejsce. Byłam operowana kilka razy. Cały personel godny pochwały na czele z profesorem!. To wyjątkowy lekarz dający często nadzieję tym, którzy już dawno ją stracili. A tym wszystkim krytykującym przypominam, że są różne schorzenia i nie zawsze wszystko się udaje. Profesor to genialny lekarz, ale nie jest "cudotwórcą",choć jak się patrzy na wszystkie Jego osiągnięcia to czasami się zastanawiam, czy trochę tak nie jest!. Wielkie Gratulacje!!!

Opinia dodana przez: ewa

lekarz Ewa Pomirska

polecam bardzo lepszego lekarza nie znajdziecie

polecam bardzo lepszego lekarza nie znajdziecie

lekarz Katarzyna Zimoch

Czwartaków 4
Płock

Panni dr Katarzyna Zimoch jest lekarzem kompetentnym , skutecznym. Wizyta u Pani dr to przyjemność . Polecam !!!

Opinia dodana przez: Antoni1955 antoni.benkowski

Danuta Więcek

Prywatne Gabinety Lekarskie Więcek
Bytnara 10
Płock

Przyszłam w naprawdę nagły przypadku, od ponad tygodnia mecze się z bólem zatok. Jestem cały czas na lekach przeciw bólowych, które nie skutkują. Mam dwójkę małych dzieci i trudno mi jest wyjść z domu, dziś mi się udało bo byłam u lekarza z dziećmi i bardzo mi zależało aby Pani doktor mnie przyjęła, bo przychodnie są koło siebie. Dodam, ze najmłodszego karmie piersią i nie mogę dalej brać tabletek przeciwbólowych. Gdyby Pani Więcek była człowiekiem, by mnie przyjęła. A kazała się zapisać. Termin dopiero na 14 listopada i do tej pory mam się męczyć??? Szukam innego Laryngologa !