laryngolog poznań

Przychodnia Specjalistyczna "Komed"
Piaskowa 1
None

Średnia ocen: 5/5

Pan Karol jest lekarzem z powołania. Cierpliwy i skuteczny. Polecam Gorąco !! !! !!

dr hab. n. med. Jerzy Zakrzewski

Szydłowska 36a

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczny doktor, przyjmuje w nagłych przypadkach w dni nie wyznaczone przez siebie. Bardzo polecam

lekarz Wanda Skrobisz

dr n. med. Dorota Miętkiewska-Leszniewska

REMEDIUM
oś Stefana Batorego 80 B

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor to wspaniała osoba jest bardzo ciepłą osobą i wspaniałym specjalistą.Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wytłumaczy wszystko od początku do końca. Powinno być więcej takich lekarzy!! Pozdrawiam

dr n. med. Tomasz Kopec

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu

Poznań

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Łukasz Bartkowiak

Gabinet Specjalistyczny Laryngologiczny
Międzychodzka 7C
Grunwald, Poznań

Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...

Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Marian Cichy

Poznań

Polecam - lekarz posiada wiedzę z zakresu swoich specjalizacji, moje dziecko kompleksowo prowadzi

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

Laryngolog   (+2 więcej)

św. Marcin 9
Poznań

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam

M Lemański

Laryngolog

poradnia laryngologiczna i aparaty słuchu

Poznań

słuch to podstawa, a sporo się teraz dzieje, trzeba słyszeć dobrze a nie tylko słuchać, polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Anna Bartochowska

Szpital Kliniczny Heliodora Święcickiego
Przybyszewskiego
Poznań

Cudowna! prawdziwa!, szczera!- po prostu lekarka, jak z filmu! Nie sądziłam, że w naszych szpitalach mamy tak wspaniałych lekarzy! czuję się mile zaskoczona! Brawo!!!

Opinia dodana przez: anna