laryngolog rabka-zdrój

Sortuj

lekarz Zbigniew Baran

Średnia ocen: 5/5

Człowiek o sile spokoju! Porządny lekarz i człowiek. Syn został wyleczony a nie zaleczony. Polecam.

dr n. med. Jarosław Ślifirski

Laryngolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.

Kęty

Profesjonalista wysokiej klasy. Po wielu nieudanych poszukiwaniach dobrego alergologa wreszcie trafiłem na rewelacyjnego specjalistę, dzięki któremu przede wszystkim wiem na co jestem uczulony i który w skuteczny sposób mnie leczy. Polecam wszystkim "kichaczom". Tomasz Dz.

dr n. med. Mieczysław Kossek

Polna 3a lok. 15
Rabka-Zdrój

Najlepszy lekarz jakiego znam. Nasz syn nieustannie kaszlał przez 9 miesięcy. Szukaliśmy ratunku u wielu wybitnych specjalistów - nikt nie umiał pomóc a nasze dziecko się kończyło. Wiktor był hospitalizowany w Gorlicach, Prokocimiu, Rabce i stan jego się nie poprawiał. Byliśmy z żoną na skraju wyczerpania nerwowego - kaszel zabijał nasze dziecko. Dzięki Bogu trafiliśmy na doktora Mieczysława Kossyka - on wyleczył nasze dziecko.
Panie doktorze do końca życia będę Panu wdzięczny za pomoc.

Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Tadeusz Jędrzejowski

Jana Pawła II 26 lok. 12
Rabka-Zdrój

Ten Pan już daaawno powinien być na emeryturze i ustąpić miejsce młodszym i zdolniejszym. Szkoda czasu żeby do niego iść.

Opinia dodana przez: Rafał