laryngolog rabka-zdrój

Sortuj wg:

lekarz Zbigniew Baran

Średnia ocen: 5/5

Człowiek o sile spokoju! Porządny lekarz i człowiek. Syn został wyleczony a nie zaleczony. Polecam.

dr n. med. Jarosław Ślifirski

Laryngolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus Sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Profesjonalista wysokiej klasy. Po wielu nieudanych poszukiwaniach dobrego alergologa wreszcie trafiłem na rewelacyjnego specjalistę, dzięki któremu przede wszystkim wiem na co jestem uczulony i który w skuteczny sposób mnie leczy. Polecam wszystkim "kichaczom". Tomasz Dz.

dr n. med. Mieczysław Kossek

Polna 3a lok. 15
Rabka-Zdrój

Darzę dr Kosska pełnym zaufaniem. Leczę się u niego na od 15 lat zawsze z bardzo dobrym skutkiem.

lekarz Tadeusz Jędrzejowski

Jana Pawła II 26 lok. 12
Rabka-Zdrój

Ten Pan już daaawno powinien być na emeryturze i ustąpić miejsce młodszym i zdolniejszym. Szkoda czasu żeby do niego iść.

Opinia dodana przez: Rafał