Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Anna Orkisz-Popczyk

AN-MED SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE
Zamenhofa 26 lok. 6

Średnia ocen: 5/5

Cudowna, miła, bardzo kompetentna lekarka , stawia trafne diagnozy, a leczenie ,które wprowadza p. Dr jest skuteczne( po licznych trwających 3 mies. wędrówkach od lekarza do lekarza- po jednej wizycie u p. Dr wreszcie poczułam, że jest mi lepiej, a w efekcie zaaplikowanego leczenia wyzdrowiałam)Dziękuję także za wyjątkowo serdeczny i pełen zrozumienia kontakt z pacjentem- wreszcie Ktoś słuchał co mówiłam i powiązał wydawałoby się nie związane ze sobą objawy. Życzę P.Dr samych pięknych dni i dużo zdrowia i szczęścia.!!!

Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Wojciech Koss

Średnia ocen: 5/5

Bardzo spokojny, wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy. Nie zdziera z pacjenta morza pieniędzy, skupia się na leczeniu.

Polecam :)

Polecam :)

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Tadeusz Skorupka

Pakuły 13
Ruda Śląska

Średnia ocen: 5/5

Jak najbardziej godzien polecenia, trafna diagnoza i wielka pomoc w skutecznym leczeniu.

lekarz Magdalena Stodółkiewicz

Kiepury 9

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam tego lekarza . Przede wszystkim jest skuteczna w swoim fachu i potrafi wyleczyć pacjenta.Gorąco polecam.

Grażyna Michalik

Gabinet lekarski

Ruda Śląska

Średnia ocen: 5/5

dobry lekarz..dołączam się do tych opinii..przyjmuję na NFZ w przychodni na ul.Szpaków w Rudzie Śl., chodziłem do niej parę lat temu dopiero pani Doktor postawiła dobrą diagnozę, zleciła dodatkowe badania i wyleczyła mnie.

dr n. med. ROBERT MATYJA

Laryngolog dziecięcy

Specjlalistyczna Praktyka Lekarska Laryngolog
RYNEK 8
Czeladź

Średnia ocen: 5/5

Świetny,konkretny lekarz więcej kosztowały mnie wizyty u lekarza na NFZ kupując leki które nic nie skutkowaly niż u pana doktora prywatnie a co najważniejsze pomagaja

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grażyna Majak

Laryngolog

Szpital chorób wewnętrznych - "HUTNICZY"
Aleja Niepodległości 32

lekarz Ewa Hill-Stetkiewicz

św. Urbana 13 lok. 4
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz! Nie dosyć, że pełen profesjonalizm, ogromne doswiadczenie to jeszcze bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Polecam

Jan Stolaronek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Tychy

Średnia ocen: 5/5

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt serdecznie podziękować Panu Doktorowi Stolaronkowi na forum publicznym, ponieważ uważam, że zwykłe dziękuję, za taką pracę i tak ogromną wiedzę zwyczajnie nie wystarczy. Pan Doktor jest po prostu cudotwórcą. Po stwierdzeniu u mnie obustronnej otosklerozy zostałam przez doktora zoperowana i jestem Mu bardzo wdzięczna, że znowu mogę słyszeć na zoperowane ucho szelest liści i deszcz uderzający w parapet. Po przeprowadzonej operacji nie odczuwałam żadnych dolegliwości – całkowity brak mdłości i zawrotów głowy – co tylko potwierdza doskonały kunszt. To najlepszy fachowiec jakiego spotkałam - poza ogromnym talentem jest też przesympatyczny i uprzejmy. Bardzo ciepły, dobry i przyjemny człowiek. Tego się nie da opisać, wyrazić, jak bardzo jestem mu wdzięczna. Niezwykle inteligentny i kulturalny, wzbudza pełne zaufanie. To człowiek czynu, nie szuka reklamy a swoimi czynami udowadnia kim jest - świetnym specjalistą i osobą godną polecenia. Życzę sobie i nam wszystkim, aby Pan Doktor Stolaronek miał ochotę i siłę do dalszej pracy. Polecam gorąco i pozdrawiam Pana Doktora. Dziękuję serdecznie!

Opinia dodana przez: Olimpia

lekarz Danuta Trybuś

Inter Med
Grabowa 32
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Bardzo konkretna lekarka. Po szczegółowym zbadaniu przedstawia pacjentowi szczegółowo stwierdzoną chorobę czy nieprawidłowości. Miła. Ma też b.dobre podejście do dzieci. ...

Polecam.

Opinia dodana przez: Anna