Filtruj terminy

Lekarze Laryngolog Tarnowskie Góry

lekarz Grażyna Krauze

Solskiego 61
42-609 Tarnowskie Góry

Pani doktor prawdziwy lekarz z powołania wielkie podziękowania i szacunek za pomoc i poświęcony czas. Wzór i przykład dla nowych adeptów medycyny i laryngologii ! :)
Opinia dodana przez: pPiotr

prof. dr hab. n. med. Grażyna Lisowska

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Spotkałem na swojej drodze wielu lekarzy laryngologów; szczególnie poza granicami kraju. Żaden z nich nie wykazał się tak profesjonalnym podejściem do pacjeta jak Pani Lisowska. Pani Dr bardzo uważnie wysłuchała; przebadała, podzieliła się swoją opinią. Na wizycie czułem się bardzo komfortowo.
Opinia dodana przez: Piotr W

lekarz Adam Stankiewicz

Ruciana 5
42-600 Tarnowskie Góry

Starszy pan, ma kłopoty ze wzrokiem, trudno było mu odczytać informacje w dokumentacji medycznej. Niestety bardzo nieuprzejmy, podczas wizyty ma się wrażenie, że marnuje się jego czas. Wizyta nie była w ogóle pomocna.

dr hab. n. med. Grzegorz Namysłowski

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Szczerze odradzam tego "Profesora"! Miałam problemy z uchem, byłam po dwukrotnym drenażu ucha, który nic nie dał, a Pan doktor kazał zrobić jeszcze jeden, po czym ucho już na drugi dzień było w poprzednim, opłakanym stanie! Totalnie zmasakrował mi błonę bębenkową, która została uratowana jedynie dzięki Centrum Słuchu w Kajetanach. Jak przyszłam powiedzieć, że dren znów mi się zatkał (co to w ogóle za pomysł, żeby robić trzeci taki sam ...