Filtruj terminy

Lekarze Laryngolog Tychy

Jan Stolaronek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
43-100 Tychy

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt serdecznie podziękować Panu Doktorowi Stolaronkowi na forum publicznym, ponieważ uważam, że zwykłe dziękuję, za taką pracę i tak ogromną wiedzę zwyczajnie nie wystarczy. Pan Doktor jest po prostu cudotwórcą. Po stwierdzeniu u mnie obustronnej otosklerozy zostałam przez doktora zoperowana i jestem Mu bardzo wdzięczna, że znowu mogę słyszeć na zoperowane ucho szelest liści i deszcz uderzający w parapet. Po przeprowadzonej operacji nie odczuwałam żadnych dolegliwości ...
Opinia dodana przez: Olimpia

lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Tychy

Pani Dr od kilku lat prowadzi nasze dzieci. Zawsze wnikliwie sprawdza wszelkie wątpliwości, nawet kosztem wykonania badania dodatkowego podczas wizyty w POZ. Miła i uprzejma, jeszcze nigdy nie odmówiła nam przyjęcia pomimo że nie miała już miejsc w rejestracji. Polecamy.
Opinia dodana przez: Karol

Bogusława Ślósarczyk

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

ul. Barbary 22
43-100 Tychy

Ogromna wiedza i kompleksowe podejście do pacjenta. Przyjemna i dokładna, do tego ciepła osoba. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Bołdys-Jabłeka

Begonii 8 lok. 48
43-100 Tychy

Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor ma wyjątkowe i ciepłe podejście do dzieci. Polecam gorąco !

Izabela Rus

Długa 140a
43-100 Tychy

Pani Izabela to miła pani z wieloletni doświadczeniem i stażem. Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą

lek. med. Adam Gresyk

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Świetny lekarz, specjalista wysokiej klasy. Operował moją przegrodę nosową. Bardzo się bałam tej operacji. Jestem bardzo z niej zadowolona, chociaż do pełnego wyzdrowienia muszę jeszcze trochę poczekać. Podejście do pacjenta pana doktora jest bardzo życzliwe, pełne zrozumienia, ale i poczucia humoru. Nie czuje się presji, że już trzeba wyjść. Pan doktor słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Barbara Kondrat

Jaśkowicka 23
43-100 Tychy

Lekarz któremu ufałam w 100 % . Bardzo żałuję że nie mogę pozwolić sobie by leczyć dzieci u Pani doktor. Niestety życie mnie zmuszą do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej . Polecam każdemu. Odbiera telefon zawsze rzeczowo wyjaśni, dobiera doskonale leki do choroby. Jak tylko będę mogła znów zaczniemy leczyć się u Pani doktor.

lekarz Janina Luksa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie" Grabińscy Spółka jawna
ulica Rolna 44-48
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz z ogromną dozą cierpliwości dla trudnych pacjentów Indywidualnie podchodzi do problemów chorobowych - Oddany swojej pracy. POLECAM

lekarz Adam Synowski

Harcerska 132
43-100 Tychy

Dr. Synowski zakwalifikował córkę do natychmiastowej operacji usunięcia trzeciego migdała, podcięcia migdałów podniebiennych i drenażu uszu. Stwierdził, że córka ledwo oddycha i prawie nie słyszy. Po czym poinformował mnie, że z powodu Covid takie operację są wstrzymane we wszystkich szpitalach i mamy czekać na koniec pandemii... Córka jest już po operacji. Na szczęście nie uwierzyłam dr. Synowskiemu i skonsultowałam się z innym lekarzem. Inni operują :-)
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Lidia Karczmarczyk

Laryngolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Leczę się od kilku lat u panu doktor. Po dwumiesięcznym leczeniu ( co dwa-trzy dni wlewki lekarstwa , wykonywane przez panią doktor) wrócił mi słuch w uchu, który utraciłam po b. silnej grypie.Inni lekarze zlecili leki, kropelki i " może już pani nie wrócić słuch "zdiagnozowali. Do dzisiaj chodzę kontrolnie gdyż z racji wykonywanego zawodu mam problemy z krtanią, strunami głosowymi. Zawsze jestem szczegółowo przebadana, mam wyjaśniony sposób postępowania - ...
Opinia dodana przez: pogodna1
Profesjonalnie podszedł do problemu naszej córki (rzadki przypadek występujący u dzieci). Zbadał ją, zrobił wywiad i wykonał szereg badań diagnostycznych. Wykluczył różne ewentualności. Wdrożył leczenie. Na efekty musimy poczekać, ale po konsultacji z innym lekarzem wiem że postąpił zgodnie ze sztuką lekarską. Jest rzeczowy, konkretny. Odpowiada na wszystkie pytania rodzica. Jest kulturalny. Obserwowałam doktora również w szpitalu i mogę go tylko polecić. Świetnie zarządza swoim personelem w Chorzowie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Tomasz Szymczak

Audiolog, Laryngolog

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Od 2004r mam zawroty głowy,dolegliwość jest bardzo uciążliwa śpię tylko na lewą stronę ,leczyłam się u neurologów byłam również w szpitalu i nic ,dopiero zainteresowanie się moją chorobą Pana doktora przynosi efekty, jestem wdzięczna ,dziękuję bardzo .
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Barbara Plewnia-Ślusarz

Centrum Medyczne ARKA-MED
Nałkowskiej 47
43-100 Tychy

Bezczelna kobieta!!! Byłem zapisany na wizytę w przychodni na którą czekałem miesiąc. Pojawiłem się na miejscu punktualnie i odbierałem w rejestracji druki. Pani doktor podeszła do rejestracji i powiedziała ze wychodzi, bo za chwile ma autobus. Pracownica rejestracji zwróciła jej uwagę, że ma jeszcze pacjenta, na co pani doktor odpowiedziała że trzeba było pacjenta na tą godzinę nie zapisywać i wyszła. Sprawdziłem później godziny przyjęć lekarki i okazało się że ...

lekarz Włodzimierz Szczerba

Jaracza 4