Czy chodziło Ci o lekarzy:

lek. med. Anna Fabijańska

Audiolog   (+1 więcej)

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS
Al. Jerozolimskie 30

Panią doktor Annę Fabijańską spotkałem w bardzo trudnym dla mnie momencie i właśnie dzięki Jej najwyższej klasy profesjonalizmowi udało mi się przetrwać i wrócić do formy. Miałem napadowe utraty równowagi połączone z szumem usznym (i nadwrażliwością) nie do zniesienia. Moje szczęście polegało na tym, że pani Doktor jest specjalistką w tej dziedzinie.
Pani Doktor skupia się na szczegółach i w bardzo klarowny sposób wyjaśnia mechanizm choroby i jest przy tym wyjątkowo ciepłą osobą.
Muszę przyznać, że w dużej mierze to właśnie pani Doktor Fabijańska przywróciła mi wiarę w to, że będę mógł jeszcze normalnie funkcjonować.
Z czystym sumieniem, polecam świetnego fachowca.

Opinia dodana przez: Bartosz

warszawa laryngolog

Sortuj
Najbliższy termin: jutro o 18:50

lekarz Małgorzata Grzesik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja
Najbliższy termin: jutro o 13:00

lek. med. Grażyna Reszka

Laryngolog

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

lek. med. Jarosław Kosek

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Średnia ocen: 5/5

Od prawie dwóch lat jestem prowadzony przez Pana doktora po ciężkiej operacji krtani i gardła, którą przeprowadził ze swoim zespołem, wspaniały specjalista, wspaniały człowiek, godny polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy i porady.

Opinia dodana przez: Albert
Najbliższy termin: jutro o 18:00

lek. med. Rafał Chmielewski

Optimum Medica
Broniewskiego 3
Żoliborz, Warszawa

Jestem zadowolony z profesjonalizmu pana Rafala. Mily czlowiek dobrze informoje i przebiegu leczenia dzis wlasnie wyszedlem i polecam. Polecam rowniez pania dr. Paulinę Zielińską ktora mnie operowal polecam tych lekarzy z czystum sumieniem

Opinia dodana przez: Mariusz