wielkopolskie laryngolog

Przychodnia Specjalistyczna "Komed"
Piaskowa 1
None

Średnia ocen: 5/5

Pan Karol jest lekarzem z powołania. Cierpliwy i skuteczny. Polecam Gorąco !! !! !!

dr hab. n. med. Jerzy Zakrzewski

Szydłowska 36a

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczny doktor, przyjmuje w nagłych przypadkach w dni nie wyznaczone przez siebie. Bardzo polecam

lekarz Wanda Skrobisz

dr n. med. Dorota Miętkiewska-Leszniewska

REMEDIUM
oś Stefana Batorego 80 B

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor to wspaniała osoba jest bardzo ciepłą osobą i wspaniałym specjalistą.Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wytłumaczy wszystko od początku do końca. Powinno być więcej takich lekarzy!! Pozdrawiam

dr n. med. Tomasz Kopec

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu

Poznań

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Grzegorz Matyja

Szpital Wojewódzki

Gorzów Wielkopolski

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Do doktora trafiliśmy po nieudanej fenestracji torbieli ślinianki podjęzykowej mojego 5 letniego syna (dodam że lekarz, który przeprowadził tą operacje nie chciał podjąć się kolejnej, odsyłając nas do innych lekarzy, a kolejny lekarz też odesłał nas z „kwitkiem”). I tak po wielu poszukiwaniach na całe szczęście trafiliśmy do doktora Grzegorza Matyja (na wizyty dojeżdżaliśmy 180 km do Gorzowa W.), który po konsultacji podjął się operacji wycięcia torbiela guza ślinianki jamy ustnej. Zabieg odbył się w Drezdenku bez komplikacji, dodam że po wypisaniu doktor był w stałym kontakcie z nami. Naprawdę szczerze polecam doktora, jest to człowiek, dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta i pomoc osobom chorym a sprawy finansowe są drugorzędne. Dziękuje Miłosz

Opinia dodana przez: Tomek

Teresa Machała-Goćwińska

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski

wspaniała i bardzo życzliwa pani doktor, stara się pomóc, wysłucha pacjenta. Po pierwszej wizycie prywatnej kieruje do siebie na ubezpieczenie.

lekarz Elżbieta Parchimowicz

Dąbrowskiego 47
Trzcianka

Super lekarz,podejscie do dzieci fantastyczne. Pani Doktor sympatyczna godna polecenia, w dzisiejszych czasach rzadko mozna znalezc takiego lekarza z powolania.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Misiak

Prywatna Praktyka Lekarska Andrzej Misiak Gabinet Laryngologiczny
Waryńskiego 4/4
Kluczbork

Super lekarz,znalazł czas po godzinach ,załatwił sprawę szybko .Zrobił dodatkowe badania.Polecam serdecznie.

lek. med. Łukasz Bartkowiak

Gabinet Specjalistyczny Laryngologiczny
Międzychodzka 7C
Grunwald, Poznań

Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...

Opinia dodana przez: Grzegorz