wielkopolskie laryngolog

Przychodnia Specjalistyczna "Komed"
Piaskowa 1
None

Średnia ocen: 5/5

Pan Karol jest lekarzem z powołania. Cierpliwy i skuteczny. Polecam Gorąco !! !! !!

dr hab. n. med. Jerzy Zakrzewski

Szydłowska 36a

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczny doktor, przyjmuje w nagłych przypadkach w dni nie wyznaczone przez siebie. Bardzo polecam

lekarz Wanda Skrobisz

dr n. med. Dorota Miętkiewska-Leszniewska

REMEDIUM
oś Stefana Batorego 80 B

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor to wspaniała osoba jest bardzo ciepłą osobą i wspaniałym specjalistą.Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wytłumaczy wszystko od początku do końca. Powinno być więcej takich lekarzy!! Pozdrawiam

dr n. med. Tomasz Kopec

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu

Poznań

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Grzegorz Matyja

Szpital Wojewódzki

Gorzów Wielkopolski

Rozmowa może trwać wiecznie, tak wspominam dialog i wizytę związaną z omówieniem szczegółów operacji. Szacunek i podziw motywacji i okazania pomocy. Do zobaczenia 18go Doktorze! :) pozdrawiam i polecam.

Opinia dodana przez: Julian

Teresa Machała-Goćwińska

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski

wspaniała i bardzo życzliwa pani doktor, stara się pomóc, wysłucha pacjenta. Po pierwszej wizycie prywatnej kieruje do siebie na ubezpieczenie.

lekarz Elżbieta Parchimowicz

Dąbrowskiego 47
Trzcianka

Super lekarz,podejscie do dzieci fantastyczne. Pani Doktor sympatyczna godna polecenia, w dzisiejszych czasach rzadko mozna znalezc takiego lekarza z powolania.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Misiak

Prywatna Praktyka Lekarska Andrzej Misiak Gabinet Laryngologiczny
Waryńskiego 4/4
Kluczbork

Super lekarz,znalazł czas po godzinach ,załatwił sprawę szybko .Zrobił dodatkowe badania.Polecam serdecznie.

lek. med. Łukasz Bartkowiak

lek. med. Łukasz Bartkowiak

Międzychodzka 7b lok. 106
Poznań

Po wizycie jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Pochodzi indywidualnie i profesjonalnie do każdego pacjenta i jego choroby.