Filtruj terminy

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

Bardzo miły, cierpliwy człowiek. Wiele razy w trakcie licznych wizyt przez nawracające anginy sugerował decyzje o zabiegu. Przekonał mnie, wskazał konkretnego specjalistę, we wszystkim pomógł. Przez zniszczone migdałki mocno chorowałem po kilka razy w roku. Od 6 lat nie byłem ani razu chory, wyleczył nie tylko gardło, ale całkowicie mnie.
Opinia dodana przez: Przemek B.

dr n. med. Janusz Korytowski

62-300 Września

Lekarz z powołania i na pewno z przeogromną wiedzą :). Serdecznie polecam. Jedyny mankament to że we Wrześni nie przyjmuje popołudniu i trzeba cały czas brać wolne z pracy :/ (pracuję w poznaniu)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Stanisław Klisowski

62-300 Września

Jezeli wierzysz w pseudo diagnozy majace na celu uspokoic nerwy to poszukaj innego slodziaka doktorka. Klisza jest najwiekszym konkretem jakiego mialem przyjemnosc poznac. Troche oschly;) ale 2 pokolenie, w naszej rodzinie korzysta z doswiadczenia Doktorka i koniec końców każdy problem zostal rozwiązany. Antyszczepy z daleka od Mistrza!;):)
Opinia dodana przez: Mariusz P

lekarz Michał Grzymisławski

NZOZ Laryngolog
Zamysłowskiego 25
62-300 Września

Lekarz spóźnił się 40 minut i nawet nie przeprosił czekających pacjentów. Przyszłam z pilnym skierowaniem (lek. rodzinny powiedział, że w ciągu tygodnia powinien mnie ktoś z takim skierowaniem przyjąć, nie bez powodu też takie skierowanie dostałam). Ten "lekarz" nawet na mnie nie spojrzał, nie przeczytał skierowania i nie spytał z czym przyszłam. Wyznaczył mi wizytę na za trzy tygodnie. Jego zachowanie było przez cały czas chamskie, bezczelne, potraktował mnie z ...

lekarz Gerard Wilczyński

Ciszaka 26
62-300 Września

Polecam za każdym razem uzyskałam pomoc. Lekarstwa przepisane z wytłumaczeniem co i jak. Nawet jak karmiłam piersią to wziął to Pan Doktor pod uwagę.

lekarz Magdalena Adamowicz

62-300 Września

Spokojna rzeczowa rozmowa - wywiad. Byłam zaskoczona ilością zadanych pytań n/t mojego stanu zdrowia nie tylko dot. laryngologii Jestem bardzo zadowolona. Wrócę tu z pełnym zaufaniem. Maria Koziolkiewicz. Września.
Opinia dodana przez: Maria